Septembar 23, 2024, 04:24:31 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici  (Pročitano 12707 puta)

Van mreže Sudija Dred

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« poslato: Novembar 16, 2014, 10:20:15 posle podne »
Pozdrav svima


Zanima me koje je vase misljenje o takozvanim kvazi trenerima sa interneta tipa:Sixpackshortcut,Scooby,Tiger fitness,Matt ogus,Eliot Huls,Buff Dudes,Lui Marco i ostalim indijancima ukljucujuci onog nase indijanca Nixa Zizu,da se odmah razumemo nisam troll i zanima me vase misljenje posto smatram da niko od tih ljudi nije kompetentan da deli pamet sobzirom da sam cuo gomilu gluposti i sve im se svede na pljuvanje drugih bodibildera i pricama o steroidima,kao sto je onaj mentol Lui Marco.

Inace sam prvi put na ovom forumu tako da ako postoji vec topic slobodno me prosledite tamo.


 ??? :o

Van mreže Marko Danielovic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
  • Train INSAIYAN!
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #1 poslato: Novembar 17, 2014, 01:15:12 pre podne »
Pozdrav svima


Zanima me koje je vase misljenje o takozvanim kvazi trenerima sa interneta tipa:Sixpackshortcut,Scooby,Tiger fitness,Matt ogus,Eliot Huls,Buff Dudes,Lui Marco i ostalim indijancima ukljucujuci onog nase indijanca Nixa Zizu,da se odmah razumemo nisam troll i zanima me vase misljenje posto smatram da niko od tih ljudi nije kompetentan da deli pamet sobzirom da sam cuo gomilu gluposti i sve im se svede na pljuvanje drugih bodibildera i pricama o steroidima,kao sto je onaj mentol Lui Marco.

Inace sam prvi put na ovom forumu tako da ako postoji vec topic slobodno me prosledite tamo.


 ??? :o
Neki od ovih koje si naveo imaju 40+ godina i iskustva u teretani od sigurno 20. Ako mislis da se sve svede na pljuvanje i pricu o steroidima ocigledno si video samo po neki video i zakljucio to. Ima dosta dobrih saveta koje skoro identicne mozes naci i na ovom forumu. Naravno ima i onih koji nemaju pojma sta pricaju, ali to ne znaci da su svi kvazi. Smatram da treba koliko god mozes da cujes, proveris, naucis i onda primenis...bez obzira ako se njihova misljenja ne kose sa tvojim. Pa mislim mozes cak videti po njihovoj formi, dal znaju il ne. :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #2 poslato: Novembar 17, 2014, 10:55:01 pre podne »
Exelol javi se ;D


Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #3 poslato: Novembar 17, 2014, 10:59:53 pre podne »
pa u moru informacija mora biti korisnih doduse ima i dosta kontradiktornosti kao i svuda :)
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,30192.msg385878.html#msg385878
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #4 poslato: Novembar 17, 2014, 11:00:49 pre podne »
Citat
Pa mislim mozes cak videti po njihovoj formi, dal znaju il ne.

slike i forma jezu jedinica mere za odredjivanje odredjenje kolicine necijeg znanja
ali
kako ti npr znas da oni to sto pricaju-pricaju istinu i da ne prodaju komercijalu za siroke nardone mase,gde i kada im se obratis na pvt ,oni ti posalju broj racuna  ;D

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #5 poslato: Novembar 17, 2014, 11:10:21 pre podne »
Nixa je poceo da prodaje omega 3 tablete sa 0.1gr po tableti znaci 10 komada da budu kao jedna obicna ne znam kako ga nije sramota :/
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Sudija Dred

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #6 poslato: Novembar 17, 2014, 11:33:37 pre podne »
Dizem tegove od svoje 15 a 86 sam nisam primetio da su nesto pametno srocili tamo,pogotovu taj Scooby,Mike chang i Eliot huls samo sam trazio misljenje o njima jer mi je neverovatno da neko slusa sta oni lupetaju tamo i nabijaju views ko Ekrem jevric,mislim izgleda da je biti GLUP isplativije nego uciti skolu i citati knjige.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #7 poslato: Novembar 17, 2014, 11:52:13 pre podne »
Citat
mislim izgleda da je biti GLUP isplativije nego uciti skolu i citati knjige.

ooooo
pa i te kako!!
STO pricas vece budalastine-to je vise IN i samim tim,bolji novcanik

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #8 poslato: Novembar 17, 2014, 11:52:40 pre podne »
Nixa je poceo da prodaje omega 3 tablete sa 0.1gr po tableti znaci 10 komada da budu kao jedna obicna ne znam kako ga nije sramota :/

vauuu...
SVAKA MU CAST!!!
kapa od poda jbg..

Van mreže Sudija Dred

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #9 poslato: Novembar 17, 2014, 11:58:50 pre podne »
Citat
mislim izgleda da je biti GLUP isplativije nego uciti skolu i citati knjige.

ooooo
pa i te kako!!
STO pricas vece budalastine-to je vise IN i samim tim,bolji novcanik

Vazno je da smo se razumeli

Pozdrav Pedja

Van mreže Marko Danielovic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
  • Train INSAIYAN!
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #10 poslato: Novembar 17, 2014, 07:26:08 posle podne »
Citat
Pa mislim mozes cak videti po njihovoj formi, dal znaju il ne.

slike i forma jezu jedinica mere za odredjivanje odredjenje kolicine necijeg znanja
ali
kako ti npr znas da oni to sto pricaju-pricaju istinu i da ne prodaju komercijalu za siroke nardone mase,gde i kada im se obratis na pvt ,oni ti posalju broj racuna  ;D

Moguce, ne kazem da sve sto pricaju je istina. Iskreno nisam ja toliko naucen da razaznam sta je laz a sta tacno, s tim razlogom ih i gledam i zato sam i na ovom forumu, da bi naucio. A ako kazes da mozda prodaju komercijalu, onda postoji mogucnost da se to i OVDE radi? ;)

A za broj racuna, jbg, moraju ljudi da jedu! Ako si dobar u necemu sto bi radio besplatno?

Van mreže Sudija Dred

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #11 poslato: Novembar 17, 2014, 08:05:11 posle podne »
Citat
Pa mislim mozes cak videti po njihovoj formi, dal znaju il ne.

slike i forma jezu jedinica mere za odredjivanje odredjenje kolicine necijeg znanja
ali
kako ti npr znas da oni to sto pricaju-pricaju istinu i da ne prodaju komercijalu za siroke nardone mase,gde i kada im se obratis na pvt ,oni ti posalju broj racuna  ;D

Moguce, ne kazem da sve sto pricaju je istina. Iskreno nisam ja toliko naucen da razaznam sta je laz a sta tacno, s tim razlogom ih i gledam i zato sam i na ovom forumu, da bi naucio. A ako kazes da mozda prodaju komercijalu, onda postoji mogucnost da se to i OVDE radi? ;)

A za broj racuna, jbg, moraju ljudi da jedu! Ako si dobar u necemu sto bi radio besplatno?

Druze poenta je u tome sto oni lupetaju i pojedini ljudi koji njih slusaju nisu svesni da mogu da se ozbiljno povrede,za mene su recimo normalni kanali tipa Athlean X,Lee hayward itd jer zaista ima pametnih stvari koje mozes da uvazis.Ali nikako ne mogu da slusam ljude kao sto je Eliot huls koji prica o JB i Miley Cyrus koji nemaju veze sa bodybildingom ili Buff Dudes koji prica o pravilnosti Bench Press-a onda se obuce u kostim spartanca i demonstrira grupu vezbi 300 Spartans Workout,kako mogu da takvog coveka shvatim iole ozbiljno.Sta od takvih mozes da naucis uopste ili ona budaletina Juggernaut workout ili fitness kako vec koji pjluje druge bodybildere i prica kako su na steroidima a vrlo dobro znam zasto Bilderi moraju o tome da drze jezik za zubima.Oces jos evo ti ovaj nas pacer Nixa Zizu koji nista pametno ne govori komentar na jednom njegovom klipu naterao me je da se zapitam da li u Srbiji uopste vise ima pameti,kaze lik na jednom njegovom klipu "Nixa povredio sam nogu,doktor mi kaze da moram da odlezim 2 nedelje,sta mislis da li je upravu?"znaci zemljo otvori se nisam mogao ni da se nasmejem.Covece to nije normalno da pamet dele ljudi koji nisu kompetentni ni malo,koji nemaju diplomu niti zavrsen fakultet,ne mora fitness trener da bude Swarzi ali jer znas koliko sam video trenera koji pojma nemaju da drze casove,drze neke vezbe budalaste i prave program vezbi koji su pokrali iz Borilackih vestina tipa Karate,Judo,Kung Fu tako i ovaj video covek Kaneski fitness i Buff Dudes pa rekao kad mogu oni mogu i ja posto ima kretena u Americi ima ih u Srbiji zar ne,ljudska glupost je neogranicena.

Nista uvredljio pozdrav Marko Danielovic

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #12 poslato: Novembar 17, 2014, 08:52:32 posle podne »
isto uzmi u obzir da vecina njih imaju i svoje coacheve jer je to nesto od cega zive i ne kazem da je to lose ali velik broj njih nisu bas kompetentni da pricaju o nekim stvarima. Isto treba obratiti paznju sta ko pokussava da ispromovise na svom kanalu... 1 los produkt ili stvar i to je to za mene... normalno je da ces gledati svoj interes ali da li bi reklamirao omega 3 sa 0.1gr masti (gde je cena 0.1gr=1gr) ja nebi jer time sve gledatelje stavljam u kos na kom pise idioti xd
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Sudija Dred

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #13 poslato: Novembar 17, 2014, 08:58:05 posle podne »
isto uzmi u obzir da vecina njih imaju i svoje coacheve jer je to nesto od cega zive i ne kazem da je to lose ali velik broj njih nisu bas kompetentni da pricaju o nekim stvarima. Isto treba obratiti paznju sta ko pokussava da ispromovise na svom kanalu... 1 los produkt ili stvar i to je to za mene... normalno je da ces gledati svoj interes ali da li bi reklamirao omega 3 sa 0.1gr masti (gde je cena 0.1gr=1gr) ja nebi jer time sve gledatelje stavljam u kos na kom pise idioti xd

Nisam te bas dobro razumeo ovo zadnje ako mozes malo ozbiljnije da pojasnis?

Hvala

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Youtube Treneri i Internet pametnjakovici
« Odgovor #14 poslato: Novembar 17, 2014, 09:26:08 posle podne »
ako imas proizvod koji kosta 1000 din 100 tableta od 1gr. i imas proizvod koji sadrzi istu supstancu a za 1000 din dobijes 100 tableta od 0.1gr a treba dnevno da se unese recimo 3-10gr. Jako je veliko obmanjivanje ljudi koji te gledaju da dodjes i kazes kupite ovaj drugi posto je prakticno 10x manja doza po istoj ceni...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym