Septembar 28, 2024, 05:10:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.305 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Infekcija  (Pročitano 10674 puta)

Van mreže Leo55

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Infekcija
« poslato: Oktobar 25, 2014, 01:09:59 pre podne »
Pozdrav!

Prije nekog vremena krenem drugu kuru plan je bio prop svaki drugi dan x 8 nedelja i ubacivanje oralnog anavara u zadnje cetri nedelje, medjutim sve to propadne jer mi se sa prvim ubodom sve sve zakomplikovalo i poslje nisam imo volje za nastavak!

Sta se desilo?! Sve sam uradio po "propisima", sterilne maramice, igla nova i sprica takodjer btw mjesto uboda je bio lijevi quad! Dan poslje uboda noga otice boli sve vishe i vishe, led ne pomaze i nakon dva dana bol je tolika da nemogu da hodam a ni farmerke nemogu obuci koliko je noga natekla! Odem kod doktora on mi kaze da imam upalnu infekciju i prepise mi neke antibiotike, kupim ih sutradan i nakon dva tri dana vratim se u normalu! Sad me zanima posto sam siguran da nisam napravio gresku pri ubodu kako je moguce da sam ipak dobio tu infekciju, da li je moguce da je usrano ulje bilo vec "zaprljano"! Da li je neko od iskusnijih sa foruma imao ovakvo ili slicno iskustvo?

Post sam postavio iz razloga jer sad planira ponovo da krenem sa kurom ali bih pod svaku cjenu htjeo da izbjegenm te bolove!!!



Hvala!

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Infekcija
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 25, 2014, 07:40:52 pre podne »
gde si kupio to cudo? jesi u apoteci ili ovako negde?

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Infekcija
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 25, 2014, 08:07:12 pre podne »
Znaci ljudi ko stavlja led kad ona zaustavlja proces kristalizacije?

Zato se i preporucuje tusiranje toplom vodom nakon aplikacije

Led ce samo pogorsati stanje nije to distorzija ili ruptura zaboga

Je l' neko uopste ucio tu hemiju u skoli, takve stvari sebucebu I godini srednje skole
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Infekcija
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 25, 2014, 08:09:21 pre podne »
ako je prvi put prop onda normalno zna da boli nekog vise nekog manje zavisno od robe isto.

sl put prve nedelje brufen 600 posle uboda i miran si ;)

ps. menjaj iglu kad izvuces iz ampule

edit: pomaze i hepatrombin

velja sve reko
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2014, 08:11:02 pre podne kikibgd »

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Infekcija
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 27, 2014, 06:03:46 posle podne »
flogocid mast...2 prsta debelo.....sidu leci....mene spasio od istog problema imao sam kugle po dupetu mislio sam da sam da cu da poludim od bolova nisam mogao da hodam,sedim....namzi i cekaj da se upije i sve cool

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Infekcija
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 27, 2014, 06:18:12 posle podne »
Prop ne mora da boli uopste... Ako boli.. losa firma jednostavno.
Ali bre ono... ako nesto ne odgovara, ako vam se stvaraju otoci, kugle u gluteusu svaki put, bolovi... cemu jbt ? Predje se na galenikin depo i fino nestanu problemi. Nema potrebe prolaziti kroz sva ta sranja po svaku cenu bas.
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2014, 06:22:14 posle podne roki123 »

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Infekcija
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 27, 2014, 10:04:37 posle podne »
Prop ne mora da boli uopste... Ako boli.. losa firma jednostavno.
Ali bre ono... ako nesto ne odgovara, ako vam se stvaraju otoci, kugle u gluteusu svaki put, bolovi... cemu jbt ? Predje se na galenikin depo i fino nestanu problemi. Nema potrebe prolaziti kroz sva ta sranja po svaku cenu bas.


Шта да радимо ми који имамо проблем и са депоом ? Да зајебемо све то :)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Infekcija
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 27, 2014, 10:19:55 posle podne »
rotiraj mesta :) ja npr jako retko dajem u desni glut bas iz tog razloga
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Infekcija
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 28, 2014, 01:00:44 pre podne »
Prop ne mora da boli uopste... Ako boli.. losa firma jednostavno.
Ali bre ono... ako nesto ne odgovara, ako vam se stvaraju otoci, kugle u gluteusu svaki put, bolovi... cemu jbt ? Predje se na galenikin depo i fino nestanu problemi. Nema potrebe prolaziti kroz sva ta sranja po svaku cenu bas.


Шта да радимо ми који имамо проблем и са депоом ? Да зајебемо све то :)
Tebi i od depoa otice ? Kako rotiras mesta i koliko cesto zabadas u isto i sa kojim iglama ?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Infekcija
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 28, 2014, 08:51:18 pre podne »
Prop ne mora da boli. Oxide nije pekao, bar mene. Al ako je dobra stvar, ne treba da boli.

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Infekcija
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 28, 2014, 03:48:09 posle podne »
Prop ne mora da boli uopste... Ako boli.. losa firma jednostavno.
Ali bre ono... ako nesto ne odgovara, ako vam se stvaraju otoci, kugle u gluteusu svaki put, bolovi... cemu jbt ? Predje se na galenikin depo i fino nestanu problemi. Nema potrebe prolaziti kroz sva ta sranja po svaku cenu bas.


Шта да радимо ми који имамо проблем и са депоом ? Да зајебемо све то :)
Tebi i od depoa otice ? Kako rotiras mesta i koliko cesto zabadas u isto i sa kojim iglama ?

Мени више прави проблем убод него оток јер приликом убода крене мишић да се грчи и боли ненормално. 10,11 месеци је била пауза када сам рокнуо  у квад. Кад иде у глутеус, оток је јачи него у квад. Надује се мало, загреје се и јавља се свраб. Од следећег пута морам да отварам и неке друге партије да пробам да видим шта ће бити :)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Infekcija
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 28, 2014, 04:29:42 posle podne »
Prop ne mora da boli uopste... Ako boli.. losa firma jednostavno.
Ali bre ono... ako nesto ne odgovara, ako vam se stvaraju otoci, kugle u gluteusu svaki put, bolovi... cemu jbt ? Predje se na galenikin depo i fino nestanu problemi. Nema potrebe prolaziti kroz sva ta sranja po svaku cenu bas.


Шта да радимо ми који имамо проблем и са депоом ? Да зајебемо све то :)
Tebi i od depoa otice ? Kako rotiras mesta i koliko cesto zabadas u isto i sa kojim iglama ?

Мени више прави проблем убод него оток јер приликом убода крене мишић да се грчи и боли ненормално. 10,11 месеци је била пауза када сам рокнуо  у квад. Кад иде у глутеус, оток је јачи него у квад. Надује се мало, загреје се и јавља се свраб. Од следећег пута морам да отварам и неке друге партије да пробам да видим шта ће бити :)
da ne bodes sa ovim ?


mislim jbt... koje su to igle ? a taj svrab i crvenilo ne sme da bude...
Pretpostavljam da vodis racuna da sve bude sterilno... Jednostavno nisam nikad cuo da neko ima takve probleme od depoa pa mi je cudno...
« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2014, 04:31:46 posle podne roki123 »

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Infekcija
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 28, 2014, 05:40:54 posle podne »
probaj da masiras mesto par puta tog dana i prosetas ako si dao u glut/quad meni pomogne doduse ja nikad nisam imao  ni svrab ni crvenilo samo ponekad bude malo tvrdje...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Infekcija
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 28, 2014, 05:54:24 posle podne »
Prop ne mora da boli uopste... Ako boli.. losa firma jednostavno.
Ali bre ono... ako nesto ne odgovara, ako vam se stvaraju otoci, kugle u gluteusu svaki put, bolovi... cemu jbt ? Predje se na galenikin depo i fino nestanu problemi. Nema potrebe prolaziti kroz sva ta sranja po svaku cenu bas.


Шта да радимо ми који имамо проблем и са депоом ? Да зајебемо све то :)
Tebi i od depoa otice ? Kako rotiras mesta i koliko cesto zabadas u isto i sa kojim iglama ?

Мени више прави проблем убод него оток јер приликом убода крене мишић да се грчи и боли ненормално. 10,11 месеци је била пауза када сам рокнуо  у квад. Кад иде у глутеус, оток је јачи него у квад. Надује се мало, загреје се и јавља се свраб. Од следећег пута морам да отварам и неке друге партије да пробам да видим шта ће бити :)
da ne bodes sa ovim ?


mislim jbt... koje su to igle ? a taj svrab i crvenilo ne sme da bude...
Pretpostavljam da vodis racuna da sve bude sterilno... Jednostavno nisam nikad cuo da neko ima takve probleme od depoa pa mi je cudno...

Нормално да водим рачуна. Све је како треба. Са зеленим иглама бодем, не знам димензију.

 У првом циклусу нисам имао ама баш никаквих проблема. Нити су били отоци, нити се грчио мишић, ништа.

Да се разумемо, не знам да ли је то оток, али мени се створи као наранџина кора (тако каже доктор хД), тј. као да се уље разлило и стврдне се, поцрвени и јави се свраб на глутеусу. А цела зелена игла уђе, до краја.На дргом, од првог убода кренуло отицање, црвенило, свраб. Онда сам кренуо да бодем у квад. Ту се је јављао огроман оток (овде ми је баш отицала нога) и невероватан бол приликом ходања.

На трећем циклусу, отоци само у глутеус, у квад веома мало, нема бола приликом ходања. Међутим јавио се проблем када бодем да ми се грчи мишић. Тј. приликом убода и како кренем да гурам у мишић он се грчи. И то не увек, већ понекад, насумично. Јебем ли га. :)

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Infekcija
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 28, 2014, 06:02:25 posle podne »
Мени више прави проблем убод него оток јер приликом убода крене мишић да се грчи и боли ненормално. 10,11 месеци је била пауза када сам рокнуо  у квад. Кад иде у глутеус, оток је јачи него у квад. Надује се мало, загреје се и јавља се свраб. Од следећег пута морам да отварам и неке друге партије да пробам да видим шта ће бити :)

A da nije to od frke od igle? Pa se stezes i grcis nesvesno...