Septembar 19, 2024, 10:03:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Ripped fuel 5x + Omega 3 da ili ne u mom slucaju ?  (Pročitano 1966 puta)

Van mreže b88

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Ripped fuel 5x + Omega 3 da ili ne u mom slucaju ?
« poslato: Oktobar 09, 2014, 05:17:00 posle podne »
Pozdrav svima ,probacu da budem sto kraci ,a ujedno i jasan ,ako je to moguce :)

Imam problem sa viskom kilograma ,tj.za kratko vreme sam nabacio nekih 7-9 kg . Visok sam 188 i imam 96-97 ,sto nisam navikao i sto mi mnogo smeta.

Glavni problem je sto hocu za nekih mesec ipo dana ,da probam ,da te kilograme zbacim sa sebe ,razlog - ZENIM SE KRAJEM NOVEMBRA[/u]...... nadam se da me razumete :)

Posao kojim se bavim mi je fizicki ( znaci posle posla obavezno 2h spavam ) ,igram fudbal 3x nedeljno , u jakom ritmu i NE MOGU NIKAKO DA STIGNEM - FIZICKI - da idem i u teretanu ,iako bih to jako zeleo .

Pitanje : Planiram da za ovo kratko vreme ,probam da dodjem do zadovoljavajuce linije ... kao nekada .... glavno PITANJE JE , da li ce mi Ripped fuel 5x + Omega 3 ,sagorevac masti , POMOCI U TOME ,naravno , UZ KORIGOVANJE ISHRANE i OVE MOJE AKTIVNOSTI , koje sam naveo ili ipak MORAM DA UBACIM I TERATANU U SVE OVO?!

Naravno ,ako vi imate neki drugi ,bolji ,predlog oko nekog drugog sagorevaca masti i sl , reci te !!!

HVALA UNAPRED i nadam se da ste me razumeli !? :)


Pozdrav
« Poslednja izmena: Oktobar 09, 2014, 05:19:48 posle podne b88 »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ripped fuel 5x + Omega 3 da ili ne u mom slucaju ?
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 09, 2014, 05:25:50 posle podne »
Teretana bi naravno pomogla, al ako ne mozes da stignes, sta da se radi. Korigovana ishrana ce uraditi dosta posla, samo nadam se da ne ocekujes cudo.

Van mreže b88

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Ripped fuel 5x + Omega 3 da ili ne u mom slucaju ?
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 09, 2014, 05:31:49 posle podne »
Naravno da ne ocekujem sad neki extremni rezultat ,nego sam hteo da znam , da li ce mi ovaj ,spomenutu ,sagorevac ,nesto pomoci i koliko tolko doprineti da to malo brze i bolje dodje do rezultata ?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ripped fuel 5x + Omega 3 da ili ne u mom slucaju ?
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 09, 2014, 05:36:27 posle podne »
Hoce, ali ne zaboravi da je hrana broj jedan. On kao podrska ce da da svoj udeo.

Van mreže b88

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Ripped fuel 5x + Omega 3 da ili ne u mom slucaju ?
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 09, 2014, 05:39:36 posle podne »
Da li uzeti mozda neki drugi sagorevac ,neki predlog ,neko , nesto ? :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ripped fuel 5x + Omega 3 da ili ne u mom slucaju ?
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 09, 2014, 06:20:35 posle podne »
Pa ne moras, okej je i ovaj.

Van mreže b88

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Ripped fuel 5x + Omega 3 da ili ne u mom slucaju ?
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 11, 2014, 11:08:30 posle podne »
Kako ga piti ,tj. kako bi imalo najbolji efektan . Fudbal igram 2-3x nedeljno ,dal je teretana dovoljna 3x i naravno ishrana da bude kako treba ?

i da ..... Dal ubaciti jos nesto od suplemenata sto ce , u mom slucaju , brze i bolje delovati na sogorevanje i skidanje kilograma ?
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2014, 01:56:41 posle podne mica86 »