Septembar 20, 2024, 07:49:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: trening bez suplementacije  (Pročitano 3831 puta)

Van mreže aPLacino

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
trening bez suplementacije
« poslato: Oktobar 04, 2014, 06:48:14 posle podne »
Treniram full body fino napredujem i ne koristim suplemente ...jel moguce napredovati isto kao sa njima ?
Umesto no reaktora kafa a posle treninga neko voce npr banana ili bas mora whey posle treninga?
Rich Piana na yt kaze da whey nije neophodan?koliko tu ima istine? A i roditelje ne mogu da ubedim da kupe
Moje pitanje je dali to sto ne pijep proteine ima veze s napretkom?
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2014, 06:52:14 posle podne aPLacino »

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: trening bez suplementacije
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 04, 2014, 07:01:36 posle podne »
nije obavezno al whey,kreatin i kofein u tabletama pomognu verovatno najvise od svega. Posto si napisao u jednom od postova da ti je glavni focus snaga moj savet ti je da kupis kreatin za pocetak ako bas nemas para.
whey i kofein kad skupis :)

sto ti je nizi unos proteina imaces veci benefit od wheyija i obratno. Kreatin uvek pomaze...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: trening bez suplementacije
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 05, 2014, 01:23:05 posle podne »
Suplementi su samo jedan segment ove price.Dobar trening,maksimalno sredjena ishrana,adekvatan odmor i suplementi.A sto se tice proteina,on je osnova svake suplementacije,tako da ako imas finansijskih mogucnosti prvo pazari njega.

Van mreže Dzon90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: trening bez suplementacije
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 30, 2014, 07:30:58 posle podne »
Pa od cega ce suplement industrija da zivi ako ne od rekreativaca? Nas je najvise!

Van mreže Vukasin.

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: trening bez suplementacije
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 30, 2014, 07:33:08 posle podne »
ja sam jedno 2 godine gulio bez suplementacije i sa dobrim treningom i ishranom je islo jako dobro, onda sam uzeo kreatin i bio sam fasciniran rezultatima :D

Van mreže KingSelassie

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: trening bez suplementacije
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 30, 2014, 07:37:08 posle podne »
Pa od cega c e suplement industrija da zivi ako ne od rekreativaca? Nas je najvise!
sto jes jes

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: trening bez suplementacije
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 30, 2014, 08:36:17 posle podne »
ja sam jedno 2 godine gulio bez suplementacije i sa dobrim treningom i ishranom je islo jako dobro, onda sam uzeo kreatin i bio sam fasciniran rezultatima :D

A znaci cucanj je u onom momentu skocio zbog kratina? ;D

Van mreže Vukasin.

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: trening bez suplementacije
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 30, 2014, 09:26:21 posle podne »
ja sam jedno 2 godine gulio bez suplementacije i sa dobrim treningom i ishranom je islo jako dobro, onda sam uzeo kreatin i bio sam fasciniran rezultatima :D

A znaci cucanj je u onom momentu skocio zbog kratina? ;D

meni je bio kljucni faktor za 200 :D prije toga sam imao neko ubjedjenje da suplementacija ne vrijedi, ali sam se varao, a i vidim sad po drugu koji trenira samnom vec jedno godinu dana, znaci za godinu treniranja udebljao se jedno 2kg max, a jako je mrsav i visok i slabo jede... za mjesec dana koriscenja kreatina 4kg vise + nagli skok u snazi

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: trening bez suplementacije
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 30, 2014, 09:46:17 posle podne »
Cuo sam tako izjave par ljudi da nece da treniraju ako nemaju whey. Meni je to van svake pameti. Dobro dodje, ko moze da priusti, samo da se ne misli da bez supsa ne treba se trenirari i da nema nikakvog napretka.

Van mreže Vukasin.

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: trening bez suplementacije
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 30, 2014, 09:52:24 posle podne »
haha, a cuj sad ovu izjavu, znaci isti taj drug o kojem sam maloprije pisao, sad kad je popio tu kutiju od 300gr kreatina, i ja njemu kazem, eto jesam ti rekao da ces se malo udebljati i da ces ojacati, kaze on jesi, pa reko kad ces ici kupovati ponovo kreatin, kaze on necu ja vise kreatin sad hocu protein :D ja mu kazem uzmi i kreatin i protein, kaze on ne ne samo hocu protein :D ... i ja mu onda uzmem objasnjavati da mu je bolje te pare umjesto wheya da kupi sebi proteinske hrane, al dzabe govoriti, ne znam dal da ga pustim na napravi gresku pa da sam skonta o cemu sam mu pricao ili da ga zaustavim da ne baca pare :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: trening bez suplementacije
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 30, 2014, 09:57:24 posle podne »
Pusti ga neka proba i whey. Vrlo brzo ce uleteti i kreatin tu ;D

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: trening bez suplementacije
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 30, 2014, 11:34:45 posle podne »
Ja od kad sam krenuo sa treningom evo vec nekih 5, 6 godina  cepam bez supkemenata. Ali zato oporavak od treninga ide mnogo sporije, i kad vezem jedno par isrcljujcih treninga bukvalno zombi mod.

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: trening bez suplementacije
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 31, 2014, 06:11:47 pre podne »
i ja mu onda uzmem objasnjavati da mu je bolje te pare umjesto wheya da kupi sebi proteinske hrane, al dzabe govoriti, ne znam dal da ga pustim na napravi gresku pa da sam skonta o cemu sam mu pricao ili da ga zaustavim da ne baca pare :D

Nemoj mu vise objasnjavati, nece napraviti gresku ako uzme whey, jer je to dodatak ishrani a ne hrana :)


Van mreže Vukasin.

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: trening bez suplementacije
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 31, 2014, 12:53:22 posle podne »
nece napraviti gresku ali nece nista ni postici zato sto mu se dnevna ishrana sastoji od 2 kifle  ;)