Septembar 28, 2024, 03:26:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.305 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani  (Pročitano 21689 puta)

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #15 poslato: Septembar 18, 2014, 11:23:06 pre podne »
Samo da odgovorim pošto se pogrešno tumači ono što sam napisao. Znači, nisam napisao da su Ameri sveci i da su čisti, samo ovo što je BBBbbb napisao - nije u redu to osporavanje njihovih rezultata zbog toga što se navodno ne testiraju. Verovatno imaju neke povlastice jer su najjači i može im se, ruku na srce, i mi da smo u njihovoj poziciji bismo ih koristili kao i svi drugi na svetu, nismo ništa bolji u tom pogledu.
Djle-u, stručnjaku za trenbolon a sad i deka durabolin, je obrisan post, al samo da odgovorim - niko ovde ne pokušava da kaže kako je Lebron čist, ali ta priča kako je Lebron izdrogiran a npr. Gasol čist je smešna. Ili, Šek je bio izdrogiran a Rebrača čist. Uostalom, jel neki naš reprezentativac pao na doping testu pa se mi žalimo što su prljavim metodama eliminisali konkurenciju? Nije, pobedili su na parketu i kraj.
To sa doping kontrolom je smejurija kad je prođu i bradate dizačice tegova koje trznu 150kg.

Evo, nadam se da sam se sad dovoljno isposipao pepelom i da su sad svi zadovoljni tako da se odjavljujem iz svakog pokušaja normalne komunikacije, ne znam ni što sam se upustio u ovo...
« Poslednja izmena: Septembar 18, 2014, 12:04:53 posle podne filip85 »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #16 poslato: Septembar 18, 2014, 11:42:33 pre podne »
"Gde god je potreban veći dotok kiseonika, to može EPO da reši (probaću te jednom mamu ti :D tvoju"

Cekaj Velimire korak po korak, zelja je velika znam ;D

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #17 poslato: Septembar 18, 2014, 11:55:58 pre podne »
Па кад ми кажу ИМАЈУ КОНТРОЛУ.

Имају и на Мр Олимпији контролу исто :Д

ЕДИТ: Али за ону прецизност не постоји допинг, оно је једноставно тренинг, тренинг, тренинг и таленат.

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #18 poslato: Septembar 18, 2014, 12:18:05 posle podne »
Ja koliko znam svi učesnici OI imaju sada biološki pasoš. Naravno znam tu priču Kongres ovo ono US, ali nisam nikada pročitao na netu neki zvaničan stav US vlade o otme, ne kažem da ga nema

Od kada se aktivira biološki pasoš  http://en.wikipedia.org/wiki/Biological_passport  je suspendovanje u svakom trenutku olimpijca, e sada vidim da ih ima već na toj listi

Ta priča postaje tek aktuelna, jer se u teoriji stalno meri tj kontroliše odnos i ukoliko čovek ima narušen odnos u odnosu na prethodno ispitivanje ide dalje, mislim svi znamo da test može da skoči tribulusom, ali znamo i koliko :D

Biološki pasoš je zamišljen da bi počeo da se zaustavlja gene doping. U BB smislu on i neće imati i nema toliku primenu, koliko u sportovima izdržljivosti. Gde god je potreban veći dotok kiseonika, to može EPO da reši (probaću te jednom mamu ti :D tvoju). Sve u svemu tretiranjem ćelija nekog drugog organizma može da se u tom organizmu napravi funkcionalan mehanizam koji se onda kopira i insertuje u drugi.

U teoriji mi to zovemo gmo, ali nije baš, jer ne ide kompletna insercija, nego recimo neki fejk tretman anemijom i ubacivanje samo sadržaja, fuck sad moram slike al sam se ujebao





Posle genskog dopinga skočiće red blood cells u velikoj meri i poboljšaće se protok kiseonika i posredno dići igf1

Znači jednog dana ću ja to nekome uraditi u ovoj Srbiji kad tad  ;D

Jako lepo napisano, zadovoljstvo je naučiti nešto novo. I probati, ako zatreba zamorac  :D

Što se tiče teme, mišljenja sam kao Filip, ne zato što se Amerikanci ne dopinguju (dopinguju se svi, koliko nikada nećemo sa sigurnošću znati) nego zato što prosečna srbenda voli da skrivi poraz na "UNITED STEROIDS OF AMERICA" pritom ne znajući da neke srednje škole u SAD imaju uslove za košarku kao naši profesionalni timovi. Da je tako pola rekreativne BB populacije u Srbiji bi bili profesionalni sportisti, a nisu.

edit: slika jedne srednjoškolske teretane u SAD
« Poslednja izmena: Septembar 18, 2014, 12:21:37 posle podne Stevcho »
No curling in the squat rack!

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #19 poslato: Septembar 18, 2014, 12:33:06 posle podne »
Da i ovde nasi kosarkasi i teretane, tj u srednjoskolskim uzrastima cesto i ne, jer jelte stace sa rastom. I kad odu tamo, rade pek dek, lat masine i ostale masine koje ce im dobro potrositi vremena. Secam se dok sa trenirao kosarku, deset godina, reci nije bilo o teretani, samo trcanje, trcanje, trcanje.

Mislim, vidi se po njima koliko oni posvecuju paznje tom aspektu, a koliko nasim to fali. Primer Bircevica, koji igra cetvorku, a po gradji bih rekao da se ne moze nositi sa nekim plejom. Da se ne shvati pogresno, ne gledam izgled, nego uospte citav spektar mogucnosti igraca.

A da se nadovezem na gore, pare su u igri i to je dovoljno reci. Pare, velike kompanije, sponzori itd. Svima je sve dostupno, ko sta moze sebi da prisuti, koliko je veliko ime, ko stoji iza njega, to su neki odlucujuci faktori. A zna se sta se moze naci, sta ne na testovima. Nisu tu aas toliko zastupljeni, koliko neke druge stvari.

Djle prospes li jos jednu mudrost, letis zauvek sa foruma, registruj se 100x sa novim nikom, ja cu te 100x banovati, budi uveren.
« Poslednja izmena: Septembar 18, 2014, 12:37:41 posle podne BUKAS »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #20 poslato: Septembar 18, 2014, 02:23:08 posle podne »
:) bravo i hvala

Uvek je dobro čitati tvoje postove kada su duži malo i upakovani ovako

eh da smem ..:D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #21 poslato: Septembar 18, 2014, 02:57:58 posle podne »
Mene ova tema jako puno interesuje kao bivseg da kazem profesionalnog igraca jer moram proznati da sam samo par puta imao priliku da cujem kod nas da se neko dopinguje u kosarci a nikada da znam sigurno.

Doduse to je bilo pre 10 godina, dosta je vode proteklo, nije kreatin vise droga
Men sana in corpore sano !

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #22 poslato: Septembar 18, 2014, 04:42:54 posle podne »
Nesto nemam naklonost prema jednom nasem coveku iz sveta bb-a kao ni mnogi ovde al sam jednu recenicu zapamtio :Sta vi mislite da oni teniseri mogu da jure za lopticom 6 sati bez prestanka ,a gradjeni kao talibani(ja keve mi ne znam odakle onaj nas Djokovic vuce snagu za one silne udarce ,lik je grana jbt ) ili fudbaler da pretrci 15 ak km za vece ,razlika izmedju bodibildinga i tih sportova je u tome sto se ovde jasno na telu vidi ucinak dopinga dok ostali koriste to u druge svrhe .Sve je postalo industrija ,iza svakog stoje toliko bitne kompanije da niko vise i ne pomislja da suspenduje nekoga zbog dopinga .Ameri su jbg bili svemirci u  ovom finalu protiv nasih koji su se i skenjali bas bas ,tamo da bi se probio do nba moras biti supermen jer je konkurencija ogromnaaaa

Van mreže Bolo Yeung

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #23 poslato: Septembar 18, 2014, 05:05:06 posle podne »
Nepreterujmo. Sigurno je jaci od prosecnog coveka, ali ovakvu građu je moguce postici bez sterioida.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #24 poslato: Septembar 18, 2014, 05:42:09 posle podne »
aha
a biciklisti koriste steroide da bi imali dobru gradju??

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #25 poslato: Septembar 18, 2014, 05:52:40 posle podne »
Niste me razumeli ,kazem kod bildera se vidi uzimanje  sterosa jer se manifestuje spoljasnjim izgledom .A djovak ne lici ni nasta kao ni ti  biciklisti ,pa su na teskim steroidima  ;)

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #26 poslato: Septembar 18, 2014, 05:55:39 posle podne »
tommy nije ovde prica o sterosima konkretno ima i drugih vidova dopinga.

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #27 poslato: Septembar 18, 2014, 06:10:11 posle podne »
Ma znam brate ,samo sto se bilderi dopinguju da bi izgledali ogromno itd . A ovi u druge svrhe ,tako da se to ne manifestuje na njihovom telu (ne vidi se )

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #28 poslato: Septembar 18, 2014, 06:48:02 posle podne »

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #29 poslato: Septembar 19, 2014, 01:48:29 pre podne »
pa jesmo li mi 90tih i 2002 godine bili dopingovani kada smo imali 5-6 NBA igraca ?
nas narod je tezak,i nikad ne priznaje tudji uspeh i kvalitet.

trenutno su bolji,treba im cestitati i to je to. dosli su sa trecim timom jbt.

a trebamo biti zadovoljni sa pobedama nad grcima,brazilom i francuzima.

dosta sam citao i pratio komentare po portalima za vreme grupne faze i nisam verovao koliko su ljudi osporavali reprezentaciju i koliko su pljuvali,ali sta je tu je,to je nas mentalitet.
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates