Septembar 16, 2024, 09:51:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Street workout + WHEY?  (Pročitano 2975 puta)

Van mreže Well Spoken Man

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Street workout + WHEY?
« poslato: Septembar 10, 2014, 08:48:51 posle podne »
Pozdrav. U dilemi sam i ne znam sta da radim. Trenutno sa drugarom radim na sipkama + jednorucni tegovi za ramena i zeleo bih bar malo da dobijem misicnu masu ako moze uz pomoc proteina, naravno nista sad preterano da budem ogroman vec cisto malo da pojacam misicnu masu. Imam dosta drugara koji koriste razne suplemente i dosta se razumeju. Jedni mi kazu nista necu postici sa WHEY-om, neki kazu da hocu bas to sto ja trazim. Zanimaju me vasa misljenja? Hvala svima i pozdrav

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Street workout + WHEY?
« Odgovor #1 poslato: Septembar 10, 2014, 11:20:36 posle podne »
Jaoj jaoj jaoj... Ajmo lagano. Prvo da razbijemo taj mit kod tebe o whey-u i generalno suplementima. Suplementi su upravo kao sto sama rec kaze "Dodatak ishrani", neces ti ni od 10 kutija istoga izgledati ne znam kako, posto vidim da si napisao "da preterano budem ogroman". Suplementi, whey u ovom slucaju ce ti svakako pomoci, al' osnova, ono bez cega se ne moze je kvalitetna ishrana za dobre, ne sjajne, nego dobre rezlutate. Dakle, kazi ti nama prvo kako se hranis po obrocima u toku jednog dana. Da vidimo to, pa da korigujemo sve sto treba, a kada dodje na red whey, lako cemo za to. I kazi samo koliko si visok i koliko kg. Imas ti jos puno ovde tema na forumu da procitas, tj. sve to si trebao vec da uradis pre no sto otvoris temu, al' aj sad.
A to sto se bavis street workout-om, nema nikakve veze, da li piti ovo ili jesti ovo, trening je trening.
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Well Spoken Man

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Street workout + WHEY?
« Odgovor #2 poslato: Septembar 11, 2014, 01:20:56 pre podne »
E ovako, dorucak klasika musli zitarice sa kozjim mlekom(deda mi ima 15 koza pa koristim priliku), kacamak...nakon toga neko voce obavezno jabuke, banane, kivi...dosta voca jedem...za rucak dosta na kasiku jedem kuvano i naravno sa rostilja (izbegavam przenje na ulju itd) Belo meso cesto jedem...volim sargarepu i cesto grickam dok gledam tv i slicno...jaja kuvana jedem cesto, pirinac, ribu...sir kozji jedem ko nenormalan.
Visok sam 186cm, trenutno tezak 88 kg...naravno radim na tome da korigujem tezinu, vozim bajs cesto+roleri.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Street workout + WHEY?
« Odgovor #3 poslato: Septembar 11, 2014, 06:24:12 pre podne »
Citat
voce obavezno jabuke, banane, kivi...dosta voca jedem

Citat
.za rucak dosta na kasiku jedem kuvano

dok budes smatrao da su ovo zivotna pravila tj kasika i voce da je vrhunac zdrave ishrane nece nista biti od tvoje zelje

malo da procitas neke delove o ishrani pa da vidis sta je elementarna potreba u svrhu ostvarivanja tvog cilja,pa ono..polako


Van mreže Well Spoken Man

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Street workout + WHEY?
« Odgovor #4 poslato: Septembar 11, 2014, 02:55:59 posle podne »
Svakako ne planiram da budme profesionalac da bih 100% pazio na ishranu, trudi se koliko mogu i koliko mi budzet dozvoljava :) Hteo bih bar malo ako mogu da pojacam misicnu masu sa whey-om uz ovu ishranu i trening. Koji WHEY mi predlazete za pocetnika ? Hvala :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Street workout + WHEY?
« Odgovor #5 poslato: Septembar 11, 2014, 03:27:37 posle podne »
Svakako ne planiram da budme profesionalac da bih 100% pazio na ishranu, trudi se koliko mogu i koliko mi budzet dozvoljava :) Hteo bih bar malo ako mogu da pojacam misicnu masu sa whey-om uz ovu ishranu i trening. Koji WHEY mi predlazete za pocetnika ? Hvala :)

aposlutno nije rec o tome da li ti ZELIS da budes profesinalac
stvar je u tome sto kupivinom whey proteina ne resavas svoje zivotine probleme oko tih par kg misicne mase koju zelis jer ti se pokusava reci,da na ovoj ishrani je jako tesko,i da imas whey protein da uradis bilo sta!
Napisao sam ovo,a bavim se prodajom preparat i sigurno mi ovo ne ide u prilog,ali defitivno me nervira kada i ako ne dobijes na ovom forumu odgovor koji zelis da cujes,ces da odes u neku od radnja o siguran sam da ces da KUPIS protein od kojeg ces da dobijes UPRAVO TO sta ti zelis jer su oni u tom trenutku BAS imali i to poslednje pakovanje TOG proteina koji tebi treba.

nadam se da si me rauzmeo

Van mreže Well Spoken Man

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Street workout + WHEY?
« Odgovor #6 poslato: Septembar 11, 2014, 03:31:31 posle podne »
U principu meni treba da se nacrta ali ti si sad to uradio i sad razumem sta je poenta tvoje price :) Necu uzeti nista ako nece imati efekta uz moj nacin ishrane. Neki predlog sta da izbacim a sta da ubacim u ishranu?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Street workout + WHEY?
« Odgovor #7 poslato: Septembar 11, 2014, 03:47:34 posle podne »
U principu meni treba da se nacrta ali ti si sad to uradio i sad razumem sta je poenta tvoje price :) Necu uzeti nista ako nece imati efekta uz moj nacin ishrane. Neki predlog sta da izbacim a sta da ubacim u ishranu?

e to ces vec morati da procitas na temi ISHRANA
ima jako mnogo tema i bas slicnih pitanima koje i ti postalvjas

Van mreže Well Spoken Man

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Street workout + WHEY?
« Odgovor #8 poslato: Septembar 11, 2014, 04:40:23 posle podne »
Vazi, hvala vam :)