Septembar 19, 2024, 11:34:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: DA LI SE MOZE KONZUMIRATI??!!!  (Pročitano 2537 puta)

Van mreže Nobra85

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
DA LI SE MOZE KONZUMIRATI??!!!
« poslato: Avgust 26, 2014, 06:09:00 posle podne »
Prodje leto(ako ga je i bilo uopste) iz teretane odose sezonci a ostavise brdo nacete suplementacije, e sada imam jedno pitanje ako mozete da mi odgovorite imam whey skoro ceo dzacic otvoren pre sest meseci uzeto desetak porcija ostavljen u spaizu dzacic samo bio preklopljen, sasvim malo se zgrudvao lepo mirise par mrava nadjeno u njemu zivih, whey isto u kantici otvoren pre tri mseca i jednom i drugom rok upotrebe do 2016, noxplode otvoren pre 5-6 meseci ima vise od pola isto spaiz zatvoren po vrhu je imao jednu dve manje crne fleke jedva primetne nije se zgrudvao samo se malo vise kako da kayem sabio rok istice 6/2015 ,da li je ovo za konzumiranje hvala unapred

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DA LI SE MOZE KONZUMIRATI??!!!
« Odgovor #1 poslato: Avgust 26, 2014, 06:39:17 posle podne »
Citat
par mrava nadjeno u njemu zivih

Citat
po vrhu je imao jednu dve manje crne fleke

nije adekvatno CUVANO/SKLADISTENO-baci!!
nisam od onih koji ovo govore,ali ovo je vise nego ocigledno da je maltene vec bilo BACENO
nije se za igrati

Van mreže rocko

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: DA LI SE MOZE KONZUMIRATI??!!!
« Odgovor #2 poslato: Septembar 22, 2014, 06:02:05 posle podne »
da sad kad smo kod toga.da li neko moze da mi objasni kakve su  to grudvice?drugar je isto dobio protein od jednog "sezonca"istekao rok 3 meseca imaju kao neke grudvice proteina kad se protrese kanta one se raspadaju.ja mislim da to ima svaki protein zar ne?e sad ono cega se najvise plasi da nije povukao vlagu posto     decko od koga je dobio nijue bas poznat po cuvanju stvari.da li je moguce da povuce vlagu i da nema nikakvih simptoma na coveka a da nehrani misic??

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DA LI SE MOZE KONZUMIRATI??!!!
« Odgovor #3 poslato: Septembar 22, 2014, 06:54:41 posle podne »
da sad kad smo kod toga.da li neko moze da mi objasni kakve su  to grudvice?drugar je isto dobio protein od jednog "sezonca"istekao rok 3 meseca imaju kao neke grudvice proteina kad se protrese kanta one se raspadaju.ja mislim da to ima svaki protein zar ne?e sad ono cega se najvise plasi da nije povukao vlagu posto     decko od koga je dobio nijue bas poznat po cuvanju stvari.da li je moguce da povuce vlagu i da nema nikakvih simptoma na coveka a da nehrani misic??

ukoliko je VLAGA usla u prah -to se vidi
a i nije mi jasno kako nezna da li mu je protein BIO zatvooren ili ne?
ne kapiram?