Septembar 20, 2024, 12:33:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: POVREDA  (Pročitano 1583 puta)

Van mreže luk5447

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
POVREDA
« poslato: Avgust 10, 2014, 03:19:29 posle podne »
Pozz. Pitanje sledece:desilo mi se par puta, ali evo recicu za taj prvi i najgori put sledece, naime dok sam radio sleganje sa nekim normalnim tezinama 60 tak kg, u jeednom trenutku ni sam nmg da odredim u kom delu pokreta sam osetio ogromnu bol u celom trupu! Kao da je nesto puklo u plucima i bbauu,bole organi unutra kao da  su popucali, najvise deo ledja oko kicme i paralelno sa druge strane stomak, ali sva ta neobicna bol neodredjena, nisam mogao da jasno definisem odakle dolazi.Posledice sledece, kad se to desilo, pola sata nisam mogao da se ispravim sa bennch klupe na kojoj sam se naslonio, jedva sam se popeo uz stepenice do stana kao da imam  3 metka u sebi, nisam bbukvalno mogao da pricam  ni da spavam, a nisam mogao ni da lezim ni da sedim. Znaci nistaaaa. To je trajalo tako 10 tak dana i onda je polako popustilo.Evo sad ponovo nekad cak vrlo cesto osetim da ce to da se desi i prekidam sa trapezima na veliku zalost. Da pokasnim, osetim da mi ttezina opterecuje nesto unutar bocnih trbusnjaka.u tom predelu krece bol. Hvala

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: POVREDA
« Odgovor #1 poslato: Avgust 10, 2014, 03:56:28 posle podne »
Mislim da je odlazak kod doktora jedino razumno rjesenje u ovom trenutku za tebe.To su vrlo osjetljivi djelovi tijela,tako da sve to treba detaljno ispitati.Jer da bi rijesio problem,moras imati tacnu dijagnozu.

Van mreže luk5447

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: POVREDA
« Odgovor #2 poslato: Avgust 10, 2014, 04:25:05 posle podne »
apsolutno, s tim sto se to desilo pre par meseci, a na jutrasbjen treningu osetio sam bol, i prekinuo, tako da mi apsolutno nista nije.
Samo sam se setio na to pa psotovao. Inace kada mi se desilo drugi put, nakon par dana sam otisao na hitnu mada do tad je vec bilo proslo, ovaj mi kaze kako je to upala nerava bla bla i dao neki lek i kremu....