Septembar 28, 2024, 01:21:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Hygetropin, fejk?  (Pročitano 4036 puta)

Van mreže markoNBGD

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Hygetropin, fejk?
« poslato: Jun 27, 2014, 03:44:55 posle podne »
Imam neki Hygetropin HGH , prvi put sam dobio pakovanje ovog izgleda, ne znam dal je fejk . Da li smem postaviti slike na forum da cujem misljenje ljudi. Ili je to zabranjeno?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Hygetropin, fejk?
« Odgovor #1 poslato: Jun 27, 2014, 03:48:07 posle podne »
Postavi.


Van mreže markoNBGD

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Hygetropin, fejk?
« Odgovor #3 poslato: Jun 27, 2014, 04:00:56 posle podne »
sumnjivo mi je ovo pakovanje , nigde nisam video ampule sa crvenim poklopcem. Pa zato se i pitam

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Hygetropin, fejk?
« Odgovor #4 poslato: Jun 27, 2014, 04:16:23 posle podne »
Niko druze ne moze da ti garantuje na osnovu slike koliko tu ima iu, ako ih ima stvarno... to je genericki GH, dal je plavi cep ili crveni od kokte - skroz nebitno, oni se menjaju na osnovu potraznje kad pakuju hyge, uvek su puni fillera i NIKADA nece biti iste cistoce kao farmaceutski hormon koji kosta 10x vise sa razlogom.
« Poslednja izmena: Jun 27, 2014, 04:20:36 posle podne roki123 »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Hygetropin, fejk?
« Odgovor #5 poslato: Jun 27, 2014, 04:20:19 posle podne »
Niko druze ne moze da ti garantuje koliko tu ima iu ako ih ima stvarno... to je genericki GH, dal je plavi cep ili crveni od kokte - skroz nebitno, oni se menjaju na osnovu potraznje kad pakuju hyge, uvek su puni fillera i NIKADA nece biti iste cistoce kao farmaceutski hormon koji kosta 10x vise sa razlogom.

Rekao ti je roki sve.

Van mreže markoNBGD

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Hygetropin, fejk?
« Odgovor #6 poslato: Jun 27, 2014, 04:36:21 posle podne »
Niko druze ne moze da ti garantuje na osnovu slike koliko tu ima iu, ako ih ima stvarno... to je genericki GH, dal je plavi cep ili crveni od kokte - skroz nebitno, oni se menjaju na osnovu potraznje kad pakuju hyge, uvek su puni fillera i NIKADA nece biti iste cistoce kao farmaceutski hormon koji kosta 10x vise sa razlogom.

Znam to brate al ovaj nigde video nisam do sada , uzimam ga vec nekih deset dana , a mene pre skoro stalno u prvoj nedelji zagolicaju prsti i nateknu tabani. Sad nista. Ako se udubis malo u sliku vidis i kutija da je tanja i serijski broj sa stikerom je pomeren i web sajt je netacan. Hyge sam dobijao uvek sa zelenim i plavim poklopcem. Prosli put sam imao plave od 8iu i razvalio me je. Strah me da pocnem insulin sa ovim, zalepice se sva govna na mene. Ima li neko da je bio u kontaktu bas sa ovim iz iskustva da mi kaze

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Hygetropin, fejk?
« Odgovor #7 poslato: Jun 27, 2014, 04:56:31 posle podne »
Cekaj znas sve to, zasto onda ne vratis?

Van mreže markoNBGD

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Hygetropin, fejk?
« Odgovor #8 poslato: Jun 27, 2014, 05:09:36 posle podne »
Cekaj znas sve to, zasto onda ne vratis?

Sigurno necu na osnovu nekog prvog licnog utiska  kvariti odnose sa covekom koji pokriva pola grada i sa kojim dugo unazad saradjujem. Predpostavljam da ovih crvenih ima dosta i kruze jos po gradu, zato i trazim ljude koji su bili u kontaktu za misljenje. Pare su najmanji problem.

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Hygetropin, fejk?
« Odgovor #9 poslato: Jun 30, 2014, 07:30:25 pre podne »
Kineski NABBA takmičar

Citat
Hi.  You should verify it on http://hygetropin.com.cn/anticounterfeit.php after scratching the Serial Number off the box.  Cannot tell if real without verifying on website.

 However, when I used them, it was green tops. Maybe colour changed.

BUT - Hygetropin is shit.  Don't expect gains from this crap... my fingers were so water filled it was ridiculous.  I know this shit is cheap as fuck, but seriously.... it's crap.  If you can get Jintropin... buy that instead.
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hygetropin, fejk?
« Odgovor #10 poslato: Jun 30, 2014, 05:37:33 posle podne »
Kineski NABBA takmičar

Citat
Hi.  You should verify it on http://hygetropin.com.cn/anticounterfeit.php after scratching the Serial Number off the box.  Cannot tell if real without verifying on website.

 However, when I used them, it was green tops. Maybe colour changed.

BUT - Hygetropin is shit.  Don't expect gains from this crap... my fingers were so water filled it was ridiculous.  I know this shit is cheap as fuck, but seriously.... it's crap.  If you can get Jintropin... buy that instead.

druze
nemoj se mnogo oslanjati na komentare sa stranih foruma
veruj mi da znam STA pricam tj o cemu govorim
info iz prve ruke
a pogtovo u vezi u zadnje vreme,sve poplarnjih peptida.