Septembar 30, 2024, 09:22:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Protein konoplje  (Pročitano 2578 puta)

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Protein konoplje
« poslato: Jun 19, 2014, 07:40:46 posle podne »


o cemu se ovde radi?? vidim da je neka nova stvar... neko ce da zaradi mnogo para na ljudima koji su ljubitelji kanabisa boze dragi :D

Van mreže pseudomonas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Protein konoplje
« Odgovor #1 poslato: Jul 03, 2014, 05:47:55 posle podne »
Haha, nije to ta konoplja na koju ti mislis, postoji mnogo vrsta konoplji... ona koja ima psihoaktivne supstance se
zove canabis indica , a ova koju si postavio je canabis sativa i nema nikakve psihoaktivne supstance, inace verovao ili ne obe vrste su jako lekovite, u glavnom ako te interesuje kakav je ovaj protein, mogu ti reci odlican  zato sto sam ga i sam konzumirao, u njemu ima  puno minerala, kompletan je protein, ima polinezasicene masne kiseline omega 6 i omega 3 u idealnom odnosu 3:1, sadrzi dosta vlakana , i vrlo lako je svarljiv zato jer zadrzi enzime , idealan je za fazu definicije-ovo kazem iz licnog iskustva. E sad da ne bude sve idealno, ukus je prilicno bljak, pa ga mozes mesati  s necim illi se mozda naviknes,  ono sto mozda nekome predstavlja problem je sto jednoj dozi ima oko 18 grama proteina.Znaci da sumiram , meni je ovaj protein odlican jedini minus je ukus, ali  kao sto rekoh i to se da resiti.

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Protein konoplje
« Odgovor #2 poslato: Jul 06, 2014, 09:48:48 pre podne »
Aham sada sam razumeo... I ja sam cuo da su obe biljke ljekovite, da lece mnoge bolesti spominjao se rak,dijabetes i mnoge druge bolesti, pa sam cak svome dedi nabavio ulje od kanabisa pa da vidimo .... Ali citajuci komentare na jednom forumu o ovom proteinu,  nisam mogao da vjerujem da ljudi pisu da jedva cekaju da nabave da ne moraju mrviti vec samo da se mota i pusi a uz to dobijas i misice, pa to je neverovatno!

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Protein konoplje
« Odgovor #3 poslato: Jul 06, 2014, 10:12:10 pre podne »
Ovaj protein nije los, nego je sranje i sarena laza...  :D

A svako ko malo mucne glavom, zna se sta ce da gleda kod kupovine proteina.

evo jedna slika kao pomoc:



a verovatno ti pseudomonas moze reci i koliko EAK sadrzi taj protein konoplje?