Septembar 28, 2024, 07:20:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: sustanon + boldenon  (Pročitano 5035 puta)

Van mreže leduman

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
sustanon + boldenon
« poslato: Maj 26, 2014, 08:31:39 posle podne »
zanima me sama kombinacija ova dva steroida,receno mi je da moze i da se mesaju bez problema...
navodno vozi na snagu i eksplozivnost sa minimalnom retencijom vode.
odradio bih ciklus od 8 do 10 nedelja sa 2 ml sustanona nedeljno podeljeno na dve inekcije i 0.8 ml boldenona nedeljno ispraceno sa 4 obroka i 2 suplementacije dnevno (neki multivitamin,protein,glutamin).
obroci meso ,jaja,riba,pirinac,krompir,neke jos zdrave stvari i povrce .
pri ruci nolvadex za kraj i posle oporavak jetre i tribulus.

sto se tice mog treninga to mu dodje 5 puta nedeljno uglavnom po 40tak min nekog intenzivnog treninga.
do sad sam nabacio nekih 15 do 17 kg ishranom i treningom ,od suplemenata protein i kreatin ,ne neke posebne kolicine.
imam 24 god 185 cm,nekih 86 kg, po nekoj proceni mozda 15 % masti.

sve sto mozete da me posavetujete bilo bi mi od koristi pocevsi od kolicine do samog izbora ciklusa itd.hvala

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: sustanon + boldenon
« Odgovor #1 poslato: Maj 27, 2014, 02:21:43 pre podne »
kako sve ovo deluje prosto kako si napisao ali nazalost nije tako,ni priblizno...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sustanon + boldenon
« Odgovor #2 poslato: Maj 27, 2014, 05:56:18 pre podne »
zanima me sama kombinacija ova dva steroida,receno mi je da moze i da se mesaju bez problema...
navodno vozi na snagu i eksplozivnost sa minimalnom retencijom vode.
odradio bih ciklus od 8 do 10 nedelja sa 2 ml sustanona nedeljno podeljeno na dve inekcije i 0.8 ml boldenona nedeljno ispraceno sa 4 obroka i 2 suplementacije dnevno (neki multivitamin,protein,glutamin).
obroci meso ,jaja,riba,pirinac,krompir,neke jos zdrave stvari i povrce .
pri ruci nolvadex za kraj i posle oporavak jetre i tribulus.

sto se tice mog treninga to mu dodje 5 puta nedeljno uglavnom po 40tak min nekog intenzivnog treninga.
do sad sam nabacio nekih 15 do 17 kg ishranom i treningom ,od suplemenata protein i kreatin ,ne neke posebne kolicine.
imam 24 god 185 cm,nekih 86 kg, po nekoj proceni mozda 15 % masti.

sve sto mozete da me posavetujete bilo bi mi od koristi pocevsi od kolicine do samog izbora ciklusa itd.hvala

ovo znaci da si pre nekoliko ima samo 69 kg ?

Van mreže leduman

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: sustanon + boldenon
« Odgovor #3 poslato: Maj 27, 2014, 07:43:33 pre podne »
pedja da ,davne 2009 :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sustanon + boldenon
« Odgovor #4 poslato: Maj 27, 2014, 09:22:23 pre podne »
pedja da ,davne 2009 :D


onda je ovo prva kura ?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: sustanon + boldenon
« Odgovor #5 poslato: Maj 27, 2014, 11:07:48 pre podne »
Mene najvise interesuju firme? Ovo sve ostalo su price.

Nece tebi aas dati snagu, a pogotovo eksplozivnost ako ne radis na tome.

Van mreže leduman

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: sustanon + boldenon
« Odgovor #6 poslato: Maj 27, 2014, 06:58:26 posle podne »
pedja da.citao sam dosta na tu temu ovde i po drugim sajtovima i raspitivao se mada uvek to bude neka tabu tema...tipa niko nije koristio ali je cuo za nekog lika koji jeste.i onda popricam sa likom koji je stvarno to odradio nekoliko puta sto se vidi i po njemu,sto bi se reklo nije maltikur*ina.preporucio mi je bas ovaj stack i rekao da bi mi nabavio bocice od po 10 ml ,da je to provereno jer je to i sam koristio od tog dilera.
ja ne brzam ni u cemu pa ni u ovome,hocu da skupim sto vise znanja pre nego sto se odlucim za tako nesto pa mi naravno znaci svaki savet i komentar.
a sto se tice snage i treninga,kazem da vezbam 5 puta nedeljno po 40 tak min intenzivnog treninga (bar se trudim ) ...tezine nikad nisam jurio nesto specijlno ali dizem neki prosek
ravni benc 100 ,kosi 90,cucanj 110

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: sustanon + boldenon
« Odgovor #7 poslato: Maj 27, 2014, 07:18:26 posle podne »
Problem su firme. Problem je sto ti mozes jos natural. Imas % bf,  solidan, a jos mozes bar 5kg lagano da dobijes.

Pazi, to sta ti je on rekao okaci macku o rep. Hoce decko na finjaka da ti proda. Jos sto je najgore, 90% stvari kod nas su fejk, tako da... razmisli. Plus cemu sustanon, a mozes naci depo u apotekama. Opet se ponavljamo.

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: sustanon + boldenon
« Odgovor #8 poslato: Maj 27, 2014, 07:55:19 posle podne »
Problem su firme. Problem je sto ti mozes jos natural. Imas % bf,  solidan, a jos mozes bar 5kg lagano da dobijes.

Pazi, to sta ti je on rekao okaci macku o rep. Hoce decko na finjaka da ti proda. Jos sto je najgore, 90% stvari kod nas su fejk, tako da... razmisli. Plus cemu sustanon, a mozes naci depo u apotekama. Opet se ponavljamo.

Сустанон иде да може тај 'другар' да узме више кеша уз изговор да неће навући воду.  ;D

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: sustanon + boldenon
« Odgovor #9 poslato: Maj 27, 2014, 08:38:39 posle podne »
Problem su firme. Problem je sto ti mozes jos natural. Imas % bf,  solidan, a jos mozes bar 5kg lagano da dobijes.

Pazi, to sta ti je on rekao okaci macku o rep. Hoce decko na finjaka da ti proda. Jos sto je najgore, 90% stvari kod nas su fejk, tako da... razmisli. Plus cemu sustanon, a mozes naci depo u apotekama. Opet se ponavljamo.

Сустанон иде да може тај 'другар' да узме више кеша уз изговор да неће навући воду.  ;D
Naravno da nece kad tu nema nicega u tom vialu :D
salu na stranu stvarno nema potrebe uzimati sust pored test depo-a koji se moze komotno naci u apotekama

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: sustanon + boldenon
« Odgovor #10 poslato: Maj 28, 2014, 08:56:55 pre podne »
Pravda za sustanon :D