Septembar 28, 2024, 05:21:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.305 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Potreban hitan savjet  (Pročitano 5918 puta)

Van mreže dubstep88

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
  • Granice ne postoje. Što više sanjaš, dalje dosežeš
Potreban hitan savjet
« poslato: Maj 22, 2014, 02:13:07 pre podne »
Pozdrav svima... Treba mi savjet iskusnih...Evo druga nedelja je vec kako uzimam wins od sb labs-a solo, uz dobru ishranu, sa niskim procentom UH, uz njega kombinujem i klen, 2 dana on  2 dana off,uz kardio treninge, nisam imao nikakve nuspojave od winsa,da bi danas cijeli dan imao mucnine u stomaku i dijareju sa neugodnim mirisom...Inace nisam bas novi u ovome,trenirao sam zadnje 2 ipo godine redovno, i dostigao 100kg mis mase,pa sam prebrzo donio odluku da idem sa winsom na solo,a prethodno nisam procesljao sve forume..Skapirao sam da najbolje efekte ima u kombinaciji sa testom ili depo,i to injektivna varijanta...Zanima me da li ima neko ko je imao slicne probleme,i da li da prekinem sa tabl verzijom pa da krenem sa injektivnom u kombinaciji sa depom,ili testom,ili da skroz eliminisem wins, i ubacim nesto drugo???
 visina 185, tezina 100kg
Ishrana: 500g bijelog mesa, 2 tunjevine, 10 bjelanaca, 300g sira, whey,bcca, riza,ovsene,salata,brokoli
Trening: Pon: Grudi biceps: uto: Noge; pauza (kardio), Cet: Ledja triceps; Petak: ramena...
Cilj - izdvajanje misica uz min postotak masnoce, bez velikog gubitka misicne mase..
« Poslednja izmena: Maj 22, 2014, 03:00:03 pre podne dubstep88 »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #1 poslato: Maj 23, 2014, 02:42:45 posle podne »
Cuveni wins za defku. :D

Mani se solo orala. Depo ako ces da ides, 250-500 uz sredjenu ishranu i leteces.

Dijareja, ko zna od cega je. Ne mora znaciti da je u pitanju bilo sta od tableta.

Van mreže 123321

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #2 poslato: Maj 23, 2014, 04:29:02 posle podne »
kad smo vec kod depoa poceo sam kuru od 12 nedelja solo depoa. Od 2-12 ned 500 mg a u prvoj nedelji 1000 mg. Prvih 500 mg je bilo u ponedeljak a drugih 500 juce.. e sad vec posle prvih 500 mg posle dva dana sam primetio da su mi se nadule bradavice malo a kada sam ubrizgao juce drugih 500 danas su vec ozbiljno naduvene. moje pitanje je da li da pocnem odmah jos veceras sa nolvadexom razmisljao sam 10 mg uvece ? ili da uzimam 10 uvece i 10 ujutru ? hvala unapred

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #3 poslato: Maj 23, 2014, 04:32:13 posle podne »
Otidji u apoteku i raspitaj se za femaru.

Izgleda da ces da imas problem. Da li osetis bol?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #4 poslato: Maj 23, 2014, 05:06:00 posle podne »
Citat
a u prvoj nedelji 1000 mg

koji je razlog bio ovom cinu?

Van mreže 123321

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2014, 06:40:34 posle podne »
prva nedelja frontloading.. femara ok. nolvadex ne dolazi u obzir ili je jos rano za njega posto ga imam kod sebe ?

Van mreže 123321

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #6 poslato: Maj 23, 2014, 06:45:09 posle podne »
zaboravio sam da dodam nema bolova uopste slicna stvar mi se desila pre 6 godina kada sam uzimao sustanon isto u prvoj nedelji su pocele da mi se duju bradavice. Tada nisam znao sta da radim pa sam prestao sa koriscenjem odmah i nakon 2-3 meseca su mi splasle sada ne bih da prestanem ako je moguce pa zato pitam.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #7 poslato: Maj 24, 2014, 06:48:20 pre podne »
prva nedelja frontloading.. femara ok. nolvadex ne dolazi u obzir ili je jos rano za njega posto ga imam kod sebe ?


front sa sporim esterom?
zanimljivo moram da priznam
moze neko objasnjenje zasto bi se radio front sa sporim esterom i jos pogtovo sa enhatatom?
a u aprilu prosle gdine si trazio savet za trecu kuru test+tren itd,sto bi trebalo da znaci da ti je ovo 4-a kura,ako dobro kapiram itd
ali ono sto je vaznije je ono sto sam te pitao,a pogtovo u svetlu toga da si vec uzimao i sustanon i trenbolon itd,pa eto,iz tog razloga me intersovalo ovo,ako hoces da odgovris,ako ne..oket
« Poslednja izmena: Maj 24, 2014, 06:56:30 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže 123321

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #8 poslato: Maj 24, 2014, 10:49:08 pre podne »
Odustao sam od toga prosle godine..  Nisam znao da je greska sa depoom front loading ok znam za sledeci put. Molio bih ako može odgovor na moje pitanje juce sam bio u 5 razlicite apoteke i nigde nema femara samo ima nolva i proviron?

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #9 poslato: Maj 24, 2014, 12:43:12 posle podne »
Pedja, je l' mozes da pojasnis zasto ne front sa sporim? To je bila jedna od opcija koje je Sele predlagao. Ili to ili orali ili malo brzih na pocetku.Nisam nikad radio, ali sam sad razmisljao da odradim.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #10 poslato: Maj 24, 2014, 03:13:04 posle podne »
Frontload- mislim da ovde ljudi pogresno shvataju namenu.

Front sporim estrima ima za cilj da se brze dostigne zeljeni nivo odredjene supstance u organizmu. Tako da, npr, enantat ne dostigne maksimalni nivo u sestoj nedelji vec trecoj ili cetvrtoj. Sto se sigurno nece odrigrati za nedelju dana grama depoa ukoliko se zeli 500mg vec u prvih nekoliko nedelja.

Front brzim estrima ima za cilj da se nivo odredjene supstance dostigne za najkrace moguce vreme, a to bi bilo vec s kraja prve, sredina druge nedelje.

Front oralima ima za cilj da se takoreci kickuje, slicno kao i front brzim estrima, samo sto ovde nemamo iste supstance, pa o frontu, u sustini, ovde nema ni reci.

Naravno, u opcijama 2 i 3 podrazumeva se neki spori estar od starta ciklusa.
« Poslednja izmena: Maj 24, 2014, 04:14:37 posle podne BUKAS »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #11 poslato: Maj 24, 2014, 04:13:52 posle podne »
Frontload- mislim da ovde ljudi pogresno shvataju namenu.

Front sporim estrima ima za cilj da se brze dostigne zeljeni nivo odredjene supstance u organizmu. Tako da, npr, enantat ne dostigne maksimalni nivo u sestoj nedelji vec trecoj ili cetvrtoj. Sto se sigurno nece odrigrati za nedelju dana grama depoa ukoliko se zeli 500mg vec u prvih nekoliko nedelja.

Front brzim estrima ima za cilj da se nivo odredjene supstance dostigne za najkrace moguce vreme, a to bi bilo vec s kraja prve nedelje.

Front oralima ima za cilj da se takoreci kickuje, slicno kao i front brzim estrima, samo sto ovde nemamo iste supstance, pa o frontu, u sustini, ovde nema ni reci.

Naravno, u opcijama 2 i 3 podrazumeva se neki spori estar od starta ciklusa.

Bravo!
kao da sam ja napisao ovo

@milan
evo buraz..buki je napisao,i veruj mi da je napisao ono sto sam radio,sto su me ucili da radim i sto defitivno radi.
Da ne dodje do zabune,svaki inekcioni preparat,pa makar to bila i secerna voda :D,je u krvnoj plazmi istog trenuka
tako da front treba shvaitli malo drugacije tj kako je buki opisao,nego u opciji,svakko je u kvrnoj plazmi odmah,sto znaci da  je ok.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #12 poslato: Maj 24, 2014, 07:18:04 posle podne »
Front ili kickovanje mi je isto- poenta je da se prisustvo supstance sto pre oseti.
Znam da je odmah u plazmi,  ali su razlicita vremena dostizanja koncentracije koju mi mozemo da primetimo kao dejstvo.
Pitam,  jer je covek bukvalno napisao da,  ako damo 1000mg prve nedelje,  da je konc u krvi druge nedelje 500mg.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #13 poslato: Maj 24, 2014, 08:00:40 posle podne »
Slicno je, ali nije isto. Jer kad kickujes dbolom, a u isto vreme ides depo, nece dbol ubrzati ovo drugo. Sto je najbolje, front i kick se mogu raditi u isto vreme. Znam na sta mislis, samo igra recima.

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Potreban hitan savjet
« Odgovor #14 poslato: Maj 24, 2014, 08:21:15 posle podne »
za preracunavanje takvih stvarcica,half life-a, koncentracija itd, jedan odlican sajt:

www.steroidplot.com

Pre je bio onaj roidcalc.com ali nije vise u funkciji