Jun 30, 2024, 10:11:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...  (Pročitano 7821 puta)

Van mreže urke94sbc

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« poslato: Maj 13, 2014, 03:28:01 posle podne »
Pozdrav svima!!
Imam 19 god, treniram aktivno oko 4 god bez nekih pauza. Visina-192 cm, tezina- 97kg.
Mislim da je doslo vreme za tu cuvenu prvu kuru koja bi izgledala ovako:

Od prve do cetvrte nedelje po-500 mg depo + 250 mg deka + 50 mg metan
Od pete do osme po-500 mg depo + 250 mg deka
Devetu i desetu samo po 500 mg depo

Od zastite liv52 i tribulus 15 dana posle zadnje inekcije, i nolvadex po potrebi.
Marka Deke je Steroxlab (znam da firma pravi losu robu ali jbg, kasno sam saznao), Metan Tajlandski (crvene tabletice), a depo galenikin.

Ishrana 3g proteina po kg, i 4g UH po kg. Od suplementacije samo protein.

E sad, sto se tice koriscenja, posto radim po 5 treninga nedeljno metan cu koristiti tim danima uz obrok pred trening svih 5 komada. A danima kad ne treniram cu da raspodelim uz obroke.
A sto se Deke i Depoa tice, to mi predstavlja problem. Da li je dobra solucija da Depo ''cepam'' ponedeljkom i cetvrtkom po 250mg a deku utorkom po 250mg? Ili da je ubacim sa Depoom? I kad je najbolje u toku dana da se ''bodem''?

Nadam se da kura ima smisla, da nisam pogresio u necemu previse?  :)




Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #1 poslato: Maj 13, 2014, 04:34:47 posle podne »
Gledaj prodaj taj sterox nekom ili pitaj dilera da ti vrati pare... mislim obicno ulje si dobio, 30e za 10ml zejtina nije malo...vrati ili podmazi lanac na biciklu sa tim

Ako nemas kome da prodas ili da vratis ( ili ako nemas biciklu :D ), uzmi ponedeljkom deku i test u isti spric, nema potrebe sad da delis utorkom deku, ponedeljkom i cetvrtkom test...
Sto se tice tajminga injekcija, nema veze u koje doba dana ces da das, to je za neke krace estre bitno(pogotovo za suspenzije), za dugacke nema potrebe komplikovati.
Mogao si da ubacis 25mg provirona kroz ceo ciklus ako imas para...
« Poslednja izmena: Maj 13, 2014, 04:52:07 posle podne roki123 »

Van mreže urke94sbc

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #2 poslato: Maj 14, 2014, 12:14:29 pre podne »
Gledaj prodaj taj sterox nekom ili pitaj dilera da ti vrati pare... mislim obicno ulje si dobio, 30e za 10ml zejtina nije malo...vrati ili podmazi lanac na biciklu sa tim

Ako nemas kome da prodas ili da vratis ( ili ako nemas biciklu :D ), uzmi ponedeljkom deku i test u isti spric, nema potrebe sad da delis utorkom deku, ponedeljkom i cetvrtkom test...
Sto se tice tajminga injekcija, nema veze u koje doba dana ces da das, to je za neke krace estre bitno(pogotovo za suspenzije), za dugacke nema potrebe komplikovati.
Mogao si da ubacis 25mg provirona kroz ceo ciklus ako imas para...
Auu druze, pa zar je bas toliko losa marka? Nista onda, ako nmg da vratim moram podmazati lanac, i onako mi je zakrzljao. :D hahaahah Sta mislis, koja je firma dobra? Nov sam sto se tice steroida pa i nisam bas upoznat sa tim.
A cek, ako bih uzeo proviron, njega da koristim sa novaldexom ili bez?

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #3 poslato: Maj 14, 2014, 12:46:53 pre podne »
Gledaj prodaj taj sterox nekom ili pitaj dilera da ti vrati pare... mislim obicno ulje si dobio, 30e za 10ml zejtina nije malo...vrati ili podmazi lanac na biciklu sa tim

Ako nemas kome da prodas ili da vratis ( ili ako nemas biciklu :D ), uzmi ponedeljkom deku i test u isti spric, nema potrebe sad da delis utorkom deku, ponedeljkom i cetvrtkom test...
Sto se tice tajminga injekcija, nema veze u koje doba dana ces da das, to je za neke krace estre bitno(pogotovo za suspenzije), za dugacke nema potrebe komplikovati.
Mogao si da ubacis 25mg provirona kroz ceo ciklus ako imas para...
Auu druze, pa zar je bas toliko losa marka? Nista onda, ako nmg da vratim moram podmazati lanac, i onako mi je zakrzljao. :D hahaahah Sta mislis, koja je firma dobra? Nov sam sto se tice steroida pa i nisam bas upoznat sa tim.
A cek, ako bih uzeo proviron, njega da koristim sa novaldexom ili bez?

Losa firma losa , a iskreno mislim da ti ni ne treba deka za prvi put , odlican ces posao uraditi i bez nje sigurno . Proviron nemoj da poredis sa nolvadexom , 50mg bi bilo idealno ed ali i 25mg ce znaciti dosta , mozes od 3 nedelje npr pa do kraja ciklusa .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #4 poslato: Maj 14, 2014, 11:12:45 pre podne »
Ne treba ti deka za prvi put, kao sto su rekli vec.

Pa ni taj liv.

Van mreže urke94sbc

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #5 poslato: Maj 14, 2014, 01:19:56 posle podne »
Pa nista onda, moram videti nekako da zamenim deku za proviron ako je moguce. Trebao sam prvo pitati vas pa onda uzimati. :S Al gotovo sad. Nego, interesuje me, posto sam cuo da novaldex sprecava pojavu akni, a ja vec imam problem sa tim, mislim, nije nista strasno, izadje po koja bubuljica na licu s vremena na vreme. Pa se bojim da mi ne bukne kad pocnem sa kurom. Da li je potrebno da pored provirona koristim i novaldex?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #6 poslato: Maj 14, 2014, 02:06:50 posle podne »
Citat
posto sam cuo da novaldex sprecava pojavu akni

ne
nolvadex ti sigurno u tome nece pomoci

Van mreže urke94sbc

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #7 poslato: Maj 14, 2014, 05:44:56 posle podne »
Citat
posto sam cuo da novaldex sprecava pojavu akni

ne
nolvadex ti sigurno u tome nece pomoci
Pa jel postoji neka zastita protiv akni? Sta da radim ako pocnu da iskacu po celom telu?  ???

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #8 poslato: Maj 14, 2014, 09:08:45 posle podne »
uzivas u gainovima ^^
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #9 poslato: Maj 15, 2014, 12:54:04 pre podne »
Pa nista onda, moram videti nekako da zamenim deku za proviron ako je moguce. Trebao sam prvo pitati vas pa onda uzimati. :S Al gotovo sad. Nego, interesuje me, posto sam cuo da novaldex sprecava pojavu akni, a ja vec imam problem sa tim, mislim, nije nista strasno, izadje po koja bubuljica na licu s vremena na vreme. Pa se bojim da mi ne bukne kad pocnem sa kurom. Da li je potrebno da pored provirona koristim i novaldex?

Imao sam problema sa bubuljicama po ledjima pre aas , iskreno cak je sada i bolje stanje nego sto je bilo . Samo jedi cisto i ne brini  ;)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #10 poslato: Maj 15, 2014, 01:07:08 pre podne »
nije samo u ishrani i higijeni stvar, da je tako bio bih jako srećan :)
meni se, konkretno, ishrana u toku kure i u off-u ne menja nešto bitno, higijena isto, ali u toku kure nastane haos sa bubuljicama, ali haos, ja ne znam nikog da ima baš toliko problema sa time do te mere da imam problem da skinem majicu jer ružno izgleda a majice posle treninga čučnja moram da ribam od krvi... i tek nekih 3 meseca nakon ciklusa krene da se iščišćava...
masna koža, pa još u kombinaciji sa visokim nivoom androgena, verovatno će napraviti problem, zašto u pubertetu većini krenu da bujaju bubuljuice... :)
jedino što mi sad pada na pamet je da u sledećoj kuri probam sa nekim supresorima DHT-a i da vidim da li će biti bolje stanje... ovo, naravno, govorim za sebe, daleko od toga da napamet nekom preporučujem...
« Poslednja izmena: Maj 15, 2014, 01:15:09 pre podne filip85 »

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #11 poslato: Maj 15, 2014, 02:31:54 pre podne »
nije samo u ishrani i higijeni stvar, da je tako bio bih jako srećan :)
meni se, konkretno, ishrana u toku kure i u off-u ne menja nešto bitno, higijena isto, ali u toku kure nastane haos sa bubuljicama, ali haos, ja ne znam nikog da ima baš toliko problema sa time do te mere da imam problem da skinem majicu jer ružno izgleda a majice posle treninga čučnja moram da ribam od krvi... i tek nekih 3 meseca nakon ciklusa krene da se iščišćava...
masna koža, pa još u kombinaciji sa visokim nivoom androgena, verovatno će napraviti problem, zašto u pubertetu većini krenu da bujaju bubuljuice... :)
jedino što mi sad pada na pamet je da u sledećoj kuri probam sa nekim supresorima DHT-a i da vidim da li će biti bolje stanje... ovo, naravno, govorim za sebe, daleko od toga da napamet nekom preporučujem...

Au nisam cuo da jos neko ima bas toliki problem . A vidis meni je skroz kontra , u pubertetu haos sa aknama i bubuljicama , a sada vrlo malo imam ne zavisno od on off perioda . Izgleda se sredilo vremenom ali ne uticu mi aas uopste na taj problem .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #12 poslato: Maj 15, 2014, 06:10:54 pre podne »
Ja znam jednog dečka sličan problem ima kao Filip. Radi grepling, znači on dečko ne može da radi sa leđa jer mu pucaju bubuljice. Nešto neverovatno jednom sam video sliku leđa, strašno. E sad kad je krenuo sa ED inekcijama stanje se popravilo, navodno, jer je nivo hormona stabilniji, pa nema fluktuacije. Kaže da ga jedino to malo spašava
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #13 poslato: Maj 15, 2014, 08:45:11 pre podne »
ja znam pred leto da imam gadnih problema po grudnom kosu, to su kraateri.... probaj da nadjes ovu kremu



meni dosta pomogla vidi se razlika posle 2dana

ps. mada mislim ako je od gear-a dok ne prestanes nema tu mnogo sta da radis...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Metan, Deka, Depo za prvu kuru...
« Odgovor #14 poslato: Maj 15, 2014, 11:59:02 pre podne »
Ne bih se zezao sa Roaccutan-om, pogotvo ne na ciklusu.