Jul 04, 2024, 04:34:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!  (Pročitano 15510 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #15 poslato: Jul 25, 2008, 01:51:01 posle podne »
Dobar je Luke, ako uspije da slozi kockice za samo takmicenje i ako ga realno budu sudili moze da napravi stetu.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #16 poslato: Jul 25, 2008, 02:16:55 posle podne »
vise nego dobar...

Van mreže CrazyVictor

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
  • get big or die tryin...
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #17 poslato: Jul 25, 2008, 05:51:43 posle podne »
Deluju Misketove Amino k-ne ! Sjajno !
Realno sjajan je,ali ako malo kriticki gledamo,zadnja loza u bocnim pozama nije isprugana :-)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #18 poslato: Jul 25, 2008, 11:31:22 posle podne »
Deluju Misketove Amino k-ne ! Sjajno !
Realno sjajan je,ali ako malo kriticki gledamo,zadnja loza u bocnim pozama nije isprugana :-)
Ove zadnje slike sto sam postavio su mu 8 nedelja pred nastup.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #19 poslato: Jul 29, 2008, 12:14:24 posle podne »
Evo ga na 7 nedelja do.....

Spartak

  • Gost
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #20 poslato: Jul 29, 2008, 12:17:04 posle podne »
kao da mu je lubenica u nogu.Ocekujem dobar plasman!!

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #21 poslato: Jul 29, 2008, 12:26:32 posle podne »
Super izgleda

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #22 poslato: Avgust 30, 2008, 04:14:55 posle podne »
17 DAYS OUT ATLANTIC

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #23 poslato: Avgust 31, 2008, 12:50:39 posle podne »
Kakve male tezine narode ja uvek koristim ogromne tezine kod mene je i dalje pravilo bez tezine nema ni velicine samo sa velikim tezinama se raste a sa malim oblikuje ja tako radim od kad znam za sebe i nebih nikad menjao to a sta mislite da se ovaj tako odradio sa malim tezinama????

Spartak

  • Gost
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #24 poslato: Avgust 31, 2008, 01:25:54 posle podne »
Kakve male tezine narode ja uvek koristim ogromne tezine kod mene je i dalje pravilo bez tezine nema ni velicine samo sa velikim tezinama se raste a sa malim oblikuje ja tako radim od kad znam za sebe i nebih nikad menjao to a sta mislite da se ovaj tako odradio sa malim tezinama????
Pogledaj kakav je Pedja napravio napredak sa ovakvom vrstom treninga...
Svi smo poceli sa heavy duty, to ne sporim, ali napredak se moze postici i na drugi nacin

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #25 poslato: Avgust 31, 2008, 02:59:35 posle podne »
Kakve male tezine narode ja uvek koristim ogromne tezine kod mene je i dalje pravilo bez tezine nema ni velicine samo sa velikim tezinama se raste a sa malim oblikuje ja tako radim od kad znam za sebe i nebih nikad menjao to a sta mislite da se ovaj tako odradio sa malim tezinama????
Pogledaj kakav je Pedja napravio napredak sa ovakvom vrstom treninga...
Svi smo poceli sa heavy duty, to ne sporim, ali napredak se moze postici i na drugi nacin
Pa ti radi benc i cucanj  i ostale vezbe sa malim tezinama  bas me zanima kakav ces biti

Spartak

  • Gost
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #26 poslato: Avgust 31, 2008, 03:52:51 posle podne »
imas moje slike...

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #27 poslato: Avgust 31, 2008, 04:06:06 posle podne »
A sta meni znace tvoje slike pa mogu ja sad da napisem da sam se rodio ovakav i kazem pogledaj mene???!!!!Velike tezine i visoko proteinska ishrana uticu na razvoj misicne mase naucno dokazno za vecinu ljudi:
4-6 ponavljanja snaga
6-10 pon hipertrofija tj misicni rast
preko 10 pon misicna izdrzljivost
Naravno sve podrazumeva da se radi sa maksimalnim tezinama sa kojim mozes da uradis nesto od ovog broja ponavljanja,npr ja benc kad radim masu radim sa 180-190kg 6-8 ponavljanja, i rastem,da li bi isto tako rastao kad bi poceo da radim benc npr sa 40kg ??????Brate neznam koja bi mi hemija trebala da uspem u tome a znam gomilu momaka koji godinama rade sa malim tezinama i nisu mrdnuli u razvoju,isto tako tonu momaka koji rade sa ogromnim tezinama i daleko od toga da su mali!!!Pedja je pedja njega taj princip radi i to odlicno ga radi,ali ne mozete pricati to su novi principi treninga itd pa hoces da kazes da bi swarc bio onakav da je radio sa malim tezinama ,dorian,ronnie ,tom platz i ostali???Sve koje znam a da rade sa velikim tezinama taj sistem odlicno radi nekog radi taj drugi ali to zavisi od osobe do osobe ali ja cu se uvek drzati tog principa jer znam kako moje telo reaguje na to!!!!Pa kad sam poceo da treninram prvi put u zivotu 2 godine sam radio sa malim tezinama i znas koliko sam napredovao???Nista eto koliko,tek kad sam poceo da forsiram velike tezine poceo sam da rastem

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #28 poslato: Avgust 31, 2008, 04:06:46 posle podne »
Citat
Pa ti radi benc i cucanj  i ostale vezbe sa malim tezinama  bas me zanima kakav ces biti

cek rodjo..jel se ti ovde sada zjaebvas.??

pa aj cucanj radim sa 25kg !!!!!

a imam  malo bolje noge od tvojih..cak sto vise..ne bih ulazio u neke rasprave oko toga..

a i mozes slobodno da oradis trening za noge skupa samnom i ako izdrzis do pola..skiadm kapu

cuj..velike tezine..

pa jbtttttttttttttttttttttttttt

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HUGE!!! Luke Wood - 18.11.06. 127KG!
« Odgovor #29 poslato: Avgust 31, 2008, 04:09:03 posle podne »
Citat
A sta meni znace tvoje slike pa mogu ja sad da napisem da sam se rodio ovakav i kazem pogledaj mene???!!!!Velike tezine i visoko proteinska ishrana uticu na razvoj misicne mase naucno dokazno za vecinu ljudi:
4-6 ponavljanja snaga
6-10 pon hipertrofija tj misicni rast
preko 10 pon misicna izdrzljivost
Naravno sve podrazumeva da se radi sa maksimalnim tezinama sa kojim mozes da uradis nesto od ovog broja ponavljanja,npr ja benc kad radim masu radim sa 180-190kg 6-8 ponavljanja, i rastem,da li bi isto tako rastao kad bi poceo da radim benc npr sa 40kg ???Brate neznam koja bi mi hemija trebala da uspem u tome a znam gomilu momaka koji godinama rade sa malim tezinama i nisu mrdnuli u razvoju,isto tako tonu momaka koji rade sa ogromnim tezinama i daleko od toga da su mali!!!Pedja je pedja njega taj princip radi i to odlicno ga radi,ali ne mozete pricati to su novi principi treninga itd pa hoces da kazes da bi swarc bio onakav da je radio sa malim tezinama ,dorian,ronnie ,tom platz i ostali???Sve koje znam a da rade sa velikim tezinama taj sistem odlicno radi nekog radi taj drugi ali to zavisi od osobe do osobe ali ja cu se uvek drzati tog principa jer znam kako moje telo reaguje na to!!!!Pa kad sam poceo da treninram prvi put u zivotu 2 godine sam radio sa malim tezinama i znas koliko sam napredovao???Nista eto koliko,tek kad sam poceo da forsiram velike tezine poceo s

ti si priajtelju ocigledno ostao duboko u proslosti

nema ovde ljutnje sada...ALI TO JE TAKO...

aNAPREDAK JE PARAMTER.....

ti si napredovao..ali KAKO..ZASTO..KADA...KROZ STA..

RAZMISLI MALO BOLJE GLAVOM..PA ZAKLJCUTI DALI JE TVOJ NAPREDAK EKVIVALTNEAN SA KOLICINOM TOGA I TOGA...PUTA ..TO I TO...PA ONDA STAVI SVE NA PAPIR..

REZUALTATE NEMOJ DODAVVATI..  :) :) :)