Septembar 27, 2024, 11:28:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.299 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: test tren eq  (Pročitano 6548 puta)

Van mreže ivan000

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
test tren eq
« poslato: April 18, 2014, 01:51:21 pre podne »
Pozdrav , imam 17god . Cilj mi je da nabacim puno puno mase i da pritom bf bude veoma nizak . Treniram 1god , trudim se da se hranim korektno , mada  to zavisi od caleta i keve , uglavnom svakog dana tu su solidnih 5, 6 obroka sa mesom . Od suplementacije uzimam Whey , bcaa , glutamin , kreatin i no reaktor . Trenutno sam na prvoj kuri i uzimam samo test depo , sada mi je 6-ta nedelja. Do ove nedelje sam uzimao 500mg nedeljno i sada sam popeo na 1g . Interesuje me kada mogu da ubacim trenbolon , a kada equipoise ? Uzimao bih tren 300mg  , a eq 700mg . Da li da sacekam mozda drugu kuru , da li mi je trenutno test dovoljan za ono sto ja hocu , sta mi predlazete?

Evo jedna slicica mene : http://i.imgur.com/x1y1TQS.jpg

« Poslednja izmena: April 18, 2014, 01:58:29 pre podne ivan000 »

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: test tren eq
« Odgovor #1 poslato: April 18, 2014, 02:09:17 pre podne »
druze iskreno izgledas kao da ne vezbas a ne da si na 1g hemije,ova tema bi trebala da se zatvori sve pogresni ljudi dolaze za savete..

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: test tren eq
« Odgovor #2 poslato: April 18, 2014, 02:13:18 pre podne »
Ajd sada iskreno odgovori . JESI LI NORMALAN !?

17 godina , treniras pisljivih godinu dana , do juce postavljas pitanja o treningu , ni da treniras ne znas , ne znas ni da se hranis i hoces tren a na 1g si testa i NE ASPIRIRAS !!! Eeeejjjjj zivote !



PS : Admini brisite ove teme da ne vidi neki klinac , ne daj boze jos mladji i da se primi zbog ovakvih !
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže ivan000

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: test tren eq
« Odgovor #3 poslato: April 18, 2014, 02:20:42 pre podne »
Da ne vezbam imao bih 130kila sala , pre sam izgledao mnogo mnogo gore , hocu da kazem da se vidi pomak na bolje . A taj gram hemije je od ove nedelje . Tako da ako sada ne izgledam kao da sam na gramu hemije izgledacu za mesec dana mozda ? Mozda i posle godinu dana uzimanja hemije . Uglavnom videce se to je sigurno . Ne znam zasto si mi tako odgovorio kao da ja koristim magicni stapic koji ti nemas ? To sto uzimam malo testa ne znaci da cu odmah biti supermen .

Van mreže ivan000

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: test tren eq
« Odgovor #4 poslato: April 18, 2014, 02:24:45 pre podne »
Normalno da aspiriram . To je bilo samo prva dva uboda . Ne znam cemu to pitanje da li sam normalan ? Ovo je moj izbor . Ako imam 17god , pa valjda nisam retardiran ? Pomirio sam se sa time da ako sutra crknem crko sam , boze moj sta da se radi. Voljan sam da uzmem sve sto treba da bih od svog tela napravio to sto hocu , ne znam sto je to tvoja briga ? Kad brze zakljuci to da ne znam da treniram i da se hranim ? Boze me sacuvaj ...
« Poslednja izmena: April 18, 2014, 02:35:36 pre podne ivan000 »

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: test tren eq
« Odgovor #5 poslato: April 18, 2014, 02:31:35 pre podne »
Pitanja o treningu nisam postavljao the Animal verovatno si me pomesao sa nekim . A aspiriram . To je bilo samo prva dva uboda . Ne znam cemu to pitanje da li sam normalan ? Ovo je moj izbor . Ako imam 17god , pa valjda nisam retardiran ?

Mislio sam pitanja o ishrani greska , mada nadjoh i o treningu
Inace nije mi jasno koliko puta nedeljno trebam da treniram ako hocu masu ? 4, 5 puta ? Ja treniram 6x , jedino nedeljom pauza jer teretana ne radi ( a pretpostavljam da ne trebam ovako da treniram ) .

Pitanje da li si normalan je na mestu ? Ej imas 17 godina , a hoces sve u prvu kuru kad bi moglo ! Moj savet je da batalis , a predpostavljam da neces , pa brate kad si vec krenuo test prvu kuru , radi bar pametno i da ti bude sto manje stetno po zdravlje !
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: test tren eq
« Odgovor #6 poslato: April 18, 2014, 02:32:12 pre podne »
Узимаш веј, бцаа, глутамин, реактор и креатин а за храну немаш ? Друго, како мислиш да узимаш брдо тога, да добијеш много масе без градивних елемената ? Зашто си повећао са 500мг на 1 грам ? Oчигледно имаш неки психички проблем, а за то стероиди не помажу...


Шта видиш на овој слици што си поставио? Очигледно је вама, млађима, его много, много већи него што би требао да буде.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: test tren eq
« Odgovor #7 poslato: April 18, 2014, 02:34:56 pre podne »
Sad tek videh tvoju izmenu za ovo ako "ako sutra umres ne zalis"  :o . I da , nije moja briga , ne znam sta mi bi uopste da pisem nesto .

Nek ti je bog u pomoci , srecno
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže ivan000

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: test tren eq
« Odgovor #8 poslato: April 18, 2014, 02:46:37 pre podne »
Nisam rekao da nemam para za ishranu ... Nemam bas za 2kg belog mesa uvek . Nekad jedem 1kg dnevno . Nekad 500gr belog uz neku ribu . Uglavnom trudim se da jedem sto vise mesa . Ako je psihicki poremecaj to sto hocu da budem ogroman , u smislu da budem najveca nakaza ... Da to hocu svidja mi se to . Interesuje me takmicarski BB .
Marko Kraljevic Kako mislis bez gradivnih elemenata ? Pa unosim proteine ?
« Poslednja izmena: April 18, 2014, 02:54:38 pre podne ivan000 »

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: test tren eq
« Odgovor #9 poslato: April 18, 2014, 03:01:23 pre podne »
ајде прочитај поново реченицу где сам споменуо психички поремећај ¿ Ниси одговорио ни на једно питање које сам ти поставио ? За боди билдинг је потребно време које се не мери у данима, недељама или месецима већ у годинама. Више лекова не значи и бољи резултат. Ако хоћеш да  будеш велики онда мораш све постепено и полако. Ако рокнеш сва расположива средства.у 1.  циклусу шта ћеш да радиш у 5.  ? Још си ти млад и зелен. . .

Van mreže ivan000

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: test tren eq
« Odgovor #10 poslato: April 18, 2014, 03:09:46 pre podne »
Iskreno ja planiram na ovom testu uvek da budem za 8 nedelja necu prekinuti da ga uzimam nego samo cu biti na 250mg . A sta znaci to sve u prvoj kuri ? Nisam ja rekao da cu uzeti igf1 , insulin i sintol . Prvo da vidim gde cu biti samo sa steroidima za 2god .

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: test tren eq
« Odgovor #11 poslato: April 18, 2014, 03:18:42 pre podne »
Шта ћеш добити тиме што нећеш да се скидаш ?  Опет нисам добио одговор на питања која сам ти поставио. Синтол није анаболик. .  :)

Van mreže ivan000

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: test tren eq
« Odgovor #12 poslato: April 18, 2014, 03:48:59 pre podne »
Znam da sintol nije anabolik . Psihicki poremecaj nemam , za gradivne materije imam para i unosim ih u vecoj kolicini . A povecao sam jer je 1000 jace nego 500 .

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: test tren eq
« Odgovor #13 poslato: April 18, 2014, 04:16:19 pre podne »
Kako prosla ekskurzija?
suck it up, buttercup

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: test tren eq
« Odgovor #14 poslato: April 18, 2014, 10:03:51 pre podne »
ja ovo ne mogu da verujem..