Jun 25, 2024, 09:13:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.226 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Povreda ramena  (Pročitano 142667 puta)

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #45 poslato: Decembar 28, 2006, 11:03:04 posle podne »
a ja cu jos malo i rame da uramim :lol: :lol: :lol:
 zezam se idem sutra da ga sredim...maad mogu vec da igram basket....i  sklekove...mada ipak cu ga snimiti
al se nekad dobro jelo

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #46 poslato: Decembar 29, 2006, 12:41:10 pre podne »
Ako si jednom imao problem uvek ces ga imati ako treniras sa vecim tezinama...ja sam imala neku malu povredu na koju nisam obratila neku paznju.....sta se desilo....nakon nekog vremena.....meseci su mozda u pitanju kad sam radila potisak za rame bukvalno mi je rame ispalo iz lezista.....dobar kostolomac zavrsio mi posao al.....ipak imam jos problema kad radim odredjene vezbe....sto se tice osecaj bola i snage.....kostolomac mi lepo reko da mi je zaraslo jednom krivo a za sledeci put nema garancije.....pa evo cekam ga da pobegne opet  :lol:.....uvek krcka i boli al naravno kad povecam napor.....cak mislim da ramena i ne treba toliko da se forsiraju jer sa manjim tezinama imam isto dobre rezultate.....nisam mislila na bucice od 2kg naravno :D.....pokusaj lagano i sredice se garantujem....ako ne mogu ti preporuciti dobrog kostolomca koji skace po ljudima ko majmun :wink:

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #47 poslato: Decembar 29, 2006, 03:17:11 pre podne »
Ako si jednom imao problem uvek ces ga imati ako treniras sa vecim tezinama..

Slazem se sa tobom, ali mislim da tezina nije jedini faktor. Zato sto se recimo razvlazenja na bench klupi rade sa mnogo manjom kilazom od potisaka na istoj klupi, pa je ipak velika verovatnoca da ce se neko pre povrediti na razvlacenju nego na potiscima, dalje propadanje...vezba koja se radi sa sopstvenom kilazom, pa je ogromna verovatnoca da se rame moze povrediti na toj vezbi... Tako da mislim da ljudi treba da znaju svoje nedostatke i prednosti i da se trude da se time rukovode i da probaju da uz sto manji rizik izvuku iz sebe maximum!  :D

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #48 poslato: Decembar 29, 2006, 09:25:50 pre podne »
Pa ako gledas tako svako se moze povrediti......al vratimo se na vec povredjeno

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #49 poslato: Decembar 29, 2006, 01:25:45 posle podne »
 :roll:

Van mreže nike

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #50 poslato: Decembar 29, 2006, 04:05:02 posle podne »
Ajde rmetik molim te odgovori na PM
pozdrav svima

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #51 poslato: Decembar 29, 2006, 05:43:07 posle podne »
Ajde rmetik molim te odgovori na PM
pozdrav svima
Pozdrav i tebi! i ti bi kod hiroprakticara? :twisted:
Liberte toujours

Van mreže nike

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #52 poslato: Decembar 29, 2006, 09:33:22 posle podne »
Ma idi bio sam kod lika koji mi je pritiskao prsljenove i tako ispravljao neke nerve...covece pucalo je kao nenormalno...ustao sam kao nov...ramena me malo boluckaju ali i to ce (valjda) proci za 2-3 dana  :D

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #53 poslato: Decembar 29, 2006, 10:06:19 posle podne »
bio sam danas kod doktora..i kaze da ce mozda jedino moci da pomogne operacija :( ali da ce mo pokusati sa nekim terapijama...
al se nekad dobro jelo

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #54 poslato: Decembar 29, 2006, 10:31:40 posle podne »
bio sam danas kod doktora..i kaze da ce mozda jedino moci da pomogne operacija :( ali da ce mo pokusati sa nekim terapijama...
pa sto npr ne odes kod jos nekog lekara npr ovog kod kog je remetik isao da vidis stace on da ti kaze?
Liberte toujours

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #55 poslato: Decembar 30, 2006, 01:22:17 pre podne »
bio sam danas kod doktora..i kaze da ce mozda jedino moci da pomogne operacija :( ali da ce mo pokusati sa nekim terapijama...

Jesi li radio magnetnu???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #56 poslato: Decembar 30, 2006, 04:14:15 pre podne »
Treba da odes kod jos nekoga. Vole da seku pa to ti je!

Van mreže ivan77pg

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #57 poslato: Decembar 31, 2006, 01:24:37 pre podne »
u vecini slucajeva operacija je jedino rjesenje a oporavak traje dugo.sto se tice teretane,meni nisu toliki  problem tezine,vec pojedine vjezbe.ipak, odkad treniram,iskace mi mnogo rjedje

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #58 poslato: Jul 06, 2007, 10:29:31 pre podne »
E lepo sad sam i ja sjebo desno rame.. i to na malom fudbalu... udarim u punom trku u stub...
Mislim da tetive nisam istegao jer mogu vec  posle dan da ga pomeram al uz velik bol i vidim da mi je prednji deo ramena lepo otekao...Sta dalje? čim mazati znaci.. bukvalno samo udarac u rame.. i vidim da od teretane nista nedelju dana il dok ne prodje..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #59 poslato: Jul 06, 2007, 10:37:24 pre podne »
Pretrpostavljam da si malo istegao ligamente...To se desilo i mom drugu prosle nedelje na basketu...
Proci ce najverovatnije,samo se primiri u vezi sa teretanom dok imas bilo kakve tegobe...
Ako bol ostane konstantam-kod doktora...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!