Septembar 20, 2024, 04:34:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: POMOĆ pitanje i mišljenja  (Pročitano 1492 puta)

Van mreže DJ_Bebi

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
POMOĆ pitanje i mišljenja
« poslato: Mart 06, 2014, 12:15:04 posle podne »
Evo po predlogu Peđe P, postaviću vam jedno pitanje i želim da čuijem vaša mišljenja:
Naime bavim se amaterski fudbalom i malo sam nabacio kilograma tokom zime, a sada su krenule pripreme već tri četiri nedelje, treniram i to. Uglavnom, otišao sam na malu dijetu, sa malim unosom ugljikohidrata, mada nekad i pojedem nešto malo slatko (to mi je boljka hehe). Hteo sam da pitam da li bih ja mogao početi unositi kreatin u svrhu povećanja izdržljivosti i na koji način bih to mogao konzumirati, da li bi mi on povećao mišićnu masu (što nikako ne želim) i da li bih ubrzao skidanje masnih naslaga s pomoću njega (znam da je to sve ishrana, ali ipak da pitam hehe). Još me interesuje ako ste upoznati a verujem da jeste da li oni L-carnitin shots-i pomažu u topljenju masti i da li se isplati uz sve to da uzimam i njega. Hvala na odgovoru izvinjavam se ako sam bio previše laik u svom opisu i pitanju ali tako mi je najjednostavnije to formulisati. I da nisam rekao imama 28 godina i 89 kg. Prihvatam sve vaše sugestije predloge savete.....Hvala

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: POMOĆ pitanje i mišljenja
« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2014, 01:26:41 posle podne »


        http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,65.0.html


            Sve to procitaj a posto imas 28 god i mislis da ces dobiti masu, izdrzljivost od kreatina i sl.....


     
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !