Septembar 25, 2024, 06:28:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Tren acetate+test prop + winstrol?  (Pročitano 17947 puta)

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #15 poslato: Mart 04, 2014, 03:17:59 posle podne »
Mislim, necu da se raspravljam. Sta sam video, sta sam probao, malo sam vise okruzen takvim ljudima ali hajde. Probao se i "pravi tren" i poredio sa ostalim.

Mogu sad da ti napisem zbog cega je sve to i zbog cega ljudi misle da ih radi, i sta stvarno radi tren iz nedelje u nedelju. Ali o tom potom, shvatice se kad tad. Kao sto je dosta nas verovalo da je ug prava stvar i da nema greske. Lagano samo.

To sto nekog razvali malo, upravo tako nekih 200mg, mozda i manje, neka zahvali toj svemogucoj genetici. Tacno se zna sta tren ili bilo koji lek treba da radi i tu nema price.

Isto ovo sam pisao pre par meseci, ja ne zelim da se rapsravljam, niti da se ponavljam. Kao sto sam gore rekao...

ja sam prezadovoljan,sva sreca pa je tako..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #16 poslato: Mart 04, 2014, 03:57:29 posle podne »
Citat
ako zelis samo bf da skines to mozes samo i sa depoom

mene bi ponajvise zanimale ovakve stvari
ili kao sto momak koji je otvorio temu
ZELIM da se IZDEFINISEM sa wins,prop,tren...(nije bitno)
da li ce ikada iz ovog naroda izaci ta pomama da je galenkka npr za masu a winstrol za deficiju? (toliko retardirano i zvuci kada se izgovara ta recenica >:( >:(,ali nema nacina da se kaze drugacije )


Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #17 poslato: Mart 04, 2014, 04:31:44 posle podne »
Citat
ako zelis samo bf da skines to mozes samo i sa depoom

mene bi ponajvise zanimale ovakve stvari
ili kao sto momak koji je otvorio temu
ZELIM da se IZDEFINISEM sa wins,prop,tren...(nije bitno)
da li ce ikada iz ovog naroda izaci ta pomama da je galenkka npr za masu a winstrol za deficiju? (toliko retardirano i zvuci kada se izgovara ta recenica >:( >:(,ali nema nacina da se kaze drugacije )



jel sam ja lose nesto rekao? :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #18 poslato: Mart 04, 2014, 04:40:50 posle podne »
Citat
ako zelis samo bf da skines to mozes samo i sa depoom

mene bi ponajvise zanimale ovakve stvari
ili kao sto momak koji je otvorio temu
ZELIM da se IZDEFINISEM sa wins,prop,tren...(nije bitno)
da li ce ikada iz ovog naroda izaci ta pomama da je galenkka npr za masu a winstrol za deficiju? (toliko retardirano i zvuci kada se izgovara ta recenica >:( >:(,ali nema nacina da se kaze drugacije )



jel sam ja lose nesto rekao? :)

hahahaha
pa neznam ja.
samo bi hteo da znam oko ovog dela -AKO ZELIS DA SKINES SAMO BF-to mozes i sa depo?
Pa ono...da,jako lose receno,aposlutno nedefinisano tj ono sto jebe nase koke a nije pevac a to je NEZNANJE gde deca kpuju winstrol npr kao pezz bombonice,jer je neko rekao da su one do jaja za def...i tako..

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #19 poslato: Mart 04, 2014, 04:53:30 posle podne »
Citat
ako zelis samo bf da skines to mozes samo i sa depoom

mene bi ponajvise zanimale ovakve stvari
ili kao sto momak koji je otvorio temu
ZELIM da se IZDEFINISEM sa wins,prop,tren...(nije bitno)
da li ce ikada iz ovog naroda izaci ta pomama da je galenkka npr za masu a winstrol za deficiju? (toliko retardirano i zvuci kada se izgovara ta recenica >:( >:(,ali nema nacina da se kaze drugacije )



jel sam ja lose nesto rekao? :)

hahahaha
pa neznam ja.
samo bi hteo da znam oko ovog dela -AKO ZELIS DA SKINES SAMO BF-to mozes i sa depo?
Pa ono...da,jako lose receno,aposlutno nedefinisano tj ono sto jebe nase koke a nije pevac a to je NEZNANJE gde deca kpuju winstrol npr kao pezz bombonice,jer je neko rekao da su one do jaja za def...i tako..

rekao sam da covek moze da se definise i sa depoom ako mu je cilj samo skidanje bf..a ne takmicarski izgled..djeta i kardio su tu glavne stvari a ne depo ili winstrol ili nesto peto

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #20 poslato: Mart 04, 2014, 05:12:20 posle podne »
Citat
.djeta i kardio su tu glavne stvari a ne depo ili winstrol ili nesto peto

ma dobro
kardio nekome da,nekome ne,sto sada i nije bitno
vec iz tvog napisanog  neki KLINAC,a hjvala Bogu si siguran svestan sta se dogadja oko nas,veoma veoma lako shvati da je u stvari galeneikin lek,testostreon depo idealan za skidanje tezine tipa:
do jaja!!
ja i onako ne mislim na takacminje jer je to za glupane
malo da se sredim za plazu
necu pretaranu masu,to vec imam,samo malo da bacim stomak na tacnu i tako to..
ma...galenika,Bog nam je poziveo i Ante Markovic  ;D ;D

razumes?

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #21 poslato: Mart 04, 2014, 05:17:59 posle podne »
Citat
.djeta i kardio su tu glavne stvari a ne depo ili winstrol ili nesto peto

ma dobro
kardio nekome da,nekome ne,sto sada i nije bitno
vec iz tvog napisanog  neki KLINAC,a hjvala Bogu si siguran svestan sta se dogadja oko nas,veoma veoma lako shvati da je u stvari galeneikin lek,testostreon depo idealan za skidanje tezine tipa:
do jaja!!
ja i onako ne mislim na takacminje jer je to za glupane
malo da se sredim za plazu
necu pretaranu masu,to vec imam,samo malo da bacim stomak na tacnu i tako to..
ma...galenika,Bog nam je poziveo i Ante Markovic  ;D ;D

razumes?

skapirao sam,ma tu je galenika samo primer najjeftinijeg sta bi moglo da se ubaci od hormona da bi se zadrzalo sto vise misica na djeti,inace ja smatram da vec ako se neko raspituje o tome da nesto zna ali nazalost u vecini slucajeva nije tako :D razumeli smo se to je bitno :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #22 poslato: Mart 04, 2014, 05:42:47 posle podne »
@bukas
ajde ako te ne mrzi baci meni link na pm ili ispisi malo cisto da naucim nesto
posto je link iz aas profila teme nestao

/ne ozb ne bacam ulje na vatru zanima me
[/quot
@bukas
ajde ako te ne mrzi baci meni link na pm ili ispisi malo cisto da naucim nesto
posto je link iz aas profila teme nestao

/ne ozb ne bacam ulje na vatru zanima me

Hajde procackaj malo postove gde sam pisao. Prepoznaces, cak mislim da sam u 2 navrata to radio.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #23 poslato: Mart 04, 2014, 05:45:56 posle podne »
Citat
.djeta i kardio su tu glavne stvari a ne depo ili winstrol ili nesto peto

ma dobro
kardio nekome da,nekome ne,sto sada i nije bitno
vec iz tvog napisanog  neki KLINAC,a hjvala Bogu si siguran svestan sta se dogadja oko nas,veoma veoma lako shvati da je u stvari galeneikin lek,testostreon depo idealan za skidanje tezine tipa:
do jaja!!
ja i onako ne mislim na takacminje jer je to za glupane
malo da se sredim za plazu
necu pretaranu masu,to vec imam,samo malo da bacim stomak na tacnu i tako to..
ma...galenika,Bog nam je poziveo i Ante Markovic  ;D ;D

razumes?

skapirao sam,ma tu je galenika samo primer najjeftinijeg sta bi moglo da se ubaci od hormona da bi se zadrzalo sto vise misica na djeti,inace ja smatram da vec ako se neko raspituje o tome da nesto zna ali nazalost u vecini slucajeva nije tako :D razumeli smo se to je bitno :)

jbg
o tome se i radi
98% onih koji se raspituju su upravo to sto si rekao..

Van mreže Pacinoo

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #24 poslato: Mart 05, 2014, 12:29:32 posle podne »
Da da da svi su klinci i niko ne bi trebao da pipa hemiju pre 24-25 godine,svi bi trebali da izvuku sto vise bez steroida pa tek onda da ih uzmu ali to nije dobro bla bla bla...dok ste vecina vas cepali od mojih godina vec uveliko a sada nesto pricate tu...ako cemo realno :)

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #25 poslato: Mart 05, 2014, 12:44:42 posle podne »
I da jesu... Valjda bas zato znaju sta govore i zasto te tako savetuju !?
Ne znam koji moj dolazite na 4um samo da bi vam neko odobrio da to uradite, a ukoliko nije odgovor koji trazite odmah vas neko proziva, nece da vam pomogne itd itd...
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #26 poslato: Mart 05, 2014, 12:45:36 posle podne »
Da da da svi su klinci i niko ne bi trebao da pipa hemiju pre 24-25 godine,svi bi trebali da izvuku sto vise bez steroida pa tek onda da ih uzmu ali to nije dobro bla bla bla...dok ste vecina vas cepali od mojih godina vec uveliko a sada nesto pricate tu...ako cemo realno :)

bravo!
to je stav
ps
ja sam prvi put upotrebio hemiju 2000 god i bio TRECI u drzavi u strahovitoj konkurenciji (pricam iz kog RAZLOGA sam upotrebio hemiju,a da nije bilo za plazu) i tada sam imao 28 god!

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #27 poslato: Mart 05, 2014, 04:00:18 posle podne »
Da da da svi su klinci i niko ne bi trebao da pipa hemiju pre 24-25 godine,svi bi trebali da izvuku sto vise bez steroida pa tek onda da ih uzmu ali to nije dobro bla bla bla...dok ste vecina vas cepali od mojih godina vec uveliko a sada nesto pricate tu...ako cemo realno :)

bravo!
to je stav
ps
ja sam prvi put upotrebio hemiju 2000 god i bio TRECI u drzavi u strahovitoj konkurenciji (pricam iz kog RAZLOGA sam upotrebio hemiju,a da nije bilo za plazu) i tada sam imao 28 god!
Mene zanima zasto je takmicenje opravdanje? a npr plaza nije? I zasto ako neko se ne takmici, onda se sprema za plazu? Sta ako neko jednostavno voli da bude nabildovan, jak itd.. Ili je fora ako se uradis, a ne takmicis se, onda ne smes da odes na plazu, jer si pozer.. Wtf ljudi. takmicenja realno ne vrede kurcu, ne ceni se kod nas, takmicenja izgledaju kao vasar, ne vidim zasto bih izlazio na to.. Takodje, tkamicenja(visi ciljevi) znace i vece doze, jer ih konkurencija ide, sad mozemo da se lazemo kako su na balkanskom prvenstvu svi na 250mg depoa nedeljno, ali realno tako je.. Jednostavno kruzing 2 puta godisnje sa do gr hemije je 100x bolje nego takmicenje i unistavanje hormona zdravlja itd sa mega dozama.. Naravno da ne mora svako biti na velikim dozama i izlaziti na takmicenje, ali da bi postigao neke vredne rezultate mora.

Znaci ja ako sam sad na hemiji, moram izaci na takmicenje, da bih opravdao to sto svojevoljno drkam svoje zdravlje?
« Poslednja izmena: Mart 05, 2014, 04:01:56 posle podne bingo »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #28 poslato: Mart 05, 2014, 04:09:54 posle podne »
Nije problem plaza ni bina, problem su klinci od 16 godina koji hoce da se urade kroz par mjeseci, a ni dlake na k im nisu narasle, da ne spominjem da nemaju pojma o treningu i jedu parizer ili sta im mama spremi, e tu je glavni problem...

Druga stvar je kada neko ko ima iza sebe recimo 5-6 godina stalnog i kvalitetnog treninga, kvalitetne ishrane i suplementacije zeli da to sve podigne na visi nivo...

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Tren acetate+test prop + winstrol?
« Odgovor #29 poslato: Mart 05, 2014, 04:10:16 posle podne »
Da da da svi su klinci i niko ne bi trebao da pipa hemiju pre 24-25 godine,svi bi trebali da izvuku sto vise bez steroida pa tek onda da ih uzmu ali to nije dobro bla bla bla...dok ste vecina vas cepali od mojih godina vec uveliko a sada nesto pricate tu...ako cemo realno :)

bravo!
to je stav
ps
ja sam prvi put upotrebio hemiju 2000 god i bio TRECI u drzavi u strahovitoj konkurenciji (pricam iz kog RAZLOGA sam upotrebio hemiju,a da nije bilo za plazu) i tada sam imao 28 god!
Mene zanima zasto je takmicenje opravdanje? a npr plaza nije? I zasto ako neko se ne takmici, onda se sprema za plazu? Sta ako neko jednostavno voli da bude nabildovan, jak itd.. Ili je fora ako se uradis, a ne takmicis se, onda ne smes da odes na plazu, jer si pozer.. Wtf ljudi. takmicenja realno ne vrede kurcu, ne ceni se kod nas, takmicenja izgledaju kao vasar, ne vidim zasto bih izlazio na to.. Takodje, tkamicenja(visi ciljevi) znace i vece doze, jer ih konkurencija ide, sad mozemo da se lazemo kako su na balkanskom prvenstvu svi na 250mg depoa nedeljno, ali realno tako je.. Jednostavno kruzing 2 puta godisnje sa do gr hemije je 100x bolje nego takmicenje i unistavanje hormona zdravlja itd sa mega dozama.. Naravno da ne mora svako biti na velikim dozama i izlaziti na takmicenje, ali da bi postigao neke vredne rezultate mora.

Znaci ja ako sam sad na hemiji, moram izaci na takmicenje, da bih opravdao to sto svojevoljno drkam svoje zdravlje?

da vecina to misli i ide na takmicenje kao opravdanje uzimanje hemije,ali Pedja nije to hteo da kaze kao poentu nego da nije uzeo ni mlad ni glup, svako treba da ima neki jasno definisan razlog a to ne mora da bude takmicenje,i naravno da zna prvenstveno sta radi..