Septembar 27, 2024, 09:22:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.296 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: I meni treba pomoc  (Pročitano 12782 puta)

Van mreže ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #15 poslato: Novembar 18, 2006, 10:39:52 posle podne »
Covece imas opciju pretraga ukucas sta te zanima kliknes i eto.
disciplina se meri u gramima a kajanje za propustenim prilikama u tonama

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #16 poslato: Novembar 18, 2006, 10:46:12 posle podne »
Covece imas opciju pretraga ukucas sta te zanima kliknes i eto.

znace za ubuuce :D

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #17 poslato: Novembar 18, 2006, 10:58:27 posle podne »
brate slavko,pravi hitovi su ti od tome zdravkovica a ovo novo ne bi ni svinjama dao.

o hitu opsirnije imas odje:
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=239.0
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže slavkok99

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #18 poslato: Novembar 20, 2006, 01:42:24 posle podne »
Moj danasnji prepodnevni trening je izgledao ovako: trcanje 6km za 36min onda 10min istezanja pa steper ukupno 15min i to 2min 7/25 pa 1min 15/25. Broj otkucaja mi je tokom tracanja bio izmedju 160-180 (ne racunam prvih 5 min) a na steperu izmdje 160-175. E sad mi treba vas savet sta da ispravljam ako nesto radim pogresno. Posto popodne planiram da igram fudbal da li je i to neka vrsta kardiotreninga ili ne.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #19 poslato: Novembar 20, 2006, 02:52:41 posle podne »
Po tvom poslednjem postu mogu da primetim da nisi procitao ni slovo na ovom forumu. Iscitaj malo...ovo nije javni servis.

Van mreže slavkok99

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #20 poslato: Novembar 20, 2006, 03:48:32 posle podne »
Naprotiv dosta toga sam procitao i skroz sam se zatrpao sa informacijama. Sve mi se nekako izmesalo zato i pitam dali ovakav jutarnji kardio valja ili ne.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #21 poslato: Novembar 20, 2006, 03:52:48 posle podne »
Broj otkucaja izmedju 125-140,ne vise od 20-30 min kardio treninga
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže slavkok99

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #22 poslato: Novembar 20, 2006, 03:57:13 posle podne »
Pa znam ja to ali cim sa krenuo da radim posle 2 minuta otislo je na 150 a posle 5min 160, zato i pitam sve ovo. Pomagaj druze gde gresim.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #23 poslato: Novembar 20, 2006, 04:09:33 posle podne »
Probaj na bajsu,manje vrti pedale,manji otpor namesti,treba vremena da udjes u kondiciju...Samo polako :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže slavkok99

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #24 poslato: Novembar 20, 2006, 04:19:35 posle podne »
Sala sto je najgore ja sam u dobroj kondiciji jer cetiri puta nedeljno igram fudbal a i bivsi sam aktivni fudbaler tako da u svakom trenutku mogu da pretrcim i 10km. Ali problem je u tome sto ja ocigledno ne gubim masti nego nesto drugo. Mozda vas sve malo smaram ali sta da radim.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #25 poslato: Novembar 20, 2006, 04:51:17 posle podne »
Prvo sto bih uradio je to da bih korigovao ishranu, znaci mozes da radis bezbroj kardio sesija ako se hranis lose dzabe sve... takodje posto si se bavio fudbalom mislim da ce ti dati rezultate rad sa zeljezom, jer je to nesto na sta ti tijelo nije naviklo... a sto se tice kardia drzao bih se varijante koju ti je Sasa predlozio, kratke intezivne kardio sesije... ali naravno ISHRANA i PRVO ISHRANA... znaci cini mi se da je tu problem bas zbog onog tvog "problem je u tome sto ja ocigledno ne gubim masti nego nesto drugo", a to drugo moze biti misicna masa a to nebih volio, zato i nebih radio ta ultra duga trcanja...

Naravno intervalni trening koji ja primjenjujem je mislim dobar za nekog ko je u dobroj fizickoj kondiciji, a pri tom je zdrav, a predpostavljam da je to kod tebe slucaj...

pozz
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #26 poslato: Novembar 20, 2006, 04:56:26 posle podne »
Pa znam ja to ali cim sa krenuo da radim posle 2 minuta otislo je na 150 a posle 5min 160, zato i pitam sve ovo. Pomagaj druze gde gresim.

Znaci sada sam vidio ovaj dio.... prvo provjeri da li ti je to realan broj otkucaja koji ti pokazuje jer znaju na kardio masinama da to i nemjeri kako treba, jer s obzirom na tvoju pricu da si u dobroj formi ovo mi ne izgleda ok, a pri tom da nemas zdravstvenih problema...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže slavkok99

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #27 poslato: Novembar 20, 2006, 05:15:36 posle podne »
Hvala Vladar na savetima ako ti nije veliki problem napisi mi taj tvoj intervalni trening. Sto se zdravlja tice nemam i nikada nisam imao nikakvih zdrvastvenih problema sobzirom da ne pusim i ne pijem.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #28 poslato: Novembar 20, 2006, 05:33:19 posle podne »
Znaci ovo ti je moj prijedlog....

Broj otkucaja izmedju 125-140,ne vise od 20-30 min kardio treninga

Ja radim na nacin sto se zagrijem recimo 2-3-4 minuta i onda radim intervale 1 minut sprint i 1 minut laganije, to ponovim 10-12 puta, zatim odradim jos recimo 3-4-5 minuta hladjenja-da ga tako nazovem... Znaci max 30 minuta.... NIKADA ne radim vise od toga, ako sam raspolozen ovo isto ili u malo skromnijoj varijanti ponovim i poslije treninga u teretani, znaci kada zelim da skinem kg kao sada... ali pazi dugo sam mislio da mogu da jedem sta hocu a da treniram kao zivotinja, medjutim sto vise vrijeme prolazi to mi je sve vise postajalo teze i teze, zato ti opet i napominjem da je kljuc u ISHRANI...

Da ovo napomenem jos jednom, smatram da je intervalni trening dobar za ljude koji su u dobroj formi i koji nemaju apsolutno nikakve zdravstvene probleme, ovo pisem i zbog onih koji ce ovo procitati poslije tebe...

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže slavkok99

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #29 poslato: Novembar 23, 2006, 12:16:06 posle podne »
Jel moze neko da mi objasni sta su to Glicidi a sta Lipidi.