Septembar 20, 2024, 06:11:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: George Farah kaže..  (Pročitano 2255 puta)

Van mreže Boyan021

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
George Farah kaže..
« poslato: Decembar 03, 2013, 04:45:25 posle podne »
Pozdrav,
Kao što naslov kaže, u jednom videu na press konferenciji George Farah sa Kai Greenom
je izjavio da uzimanje u.hidrata i prostih šećera(dex,malto) sa šejkom momentalno ubija hormon
rasta koji je nastao nakon odradjenog treninga. Kaže da prosti šećeri ubijaju taj
"anabolički momenat" koji traje oko 45min nakon treninga i da treba uzeti čist protein bez
dodataka u.hidrata i šećera i da su rezultati neverovatni. To me je malo zbunilo jer 90%
nas vežbača koristi il je koristilo u.h. i dex,malto posle treninga. George je ipak zmaj što se tiče
iz oblasti treninga,suplementacije itd.. Jel ima smisla to što je rekao? Video možete naći na youtube,
izbacio je par kul informacije pa pogledajte.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: George Farah kaže..
« Odgovor #1 poslato: Decembar 03, 2013, 04:52:50 posle podne »
Neverovatni bi bili da se ubode 5-8iu, ovako manje vise.

Ako znas zasto uzimas dex i malto, odnosno zbog kojeg hormona, jasnije ce ti biti.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: George Farah kaže..
« Odgovor #2 poslato: Decembar 03, 2013, 04:56:08 posle podne »
Pozdrav,
Kao što naslov kaže, u jednom videu na press konferenciji George Farah sa Kai Greenom
je izjavio da uzimanje u.hidrata i prostih šećera(dex,malto) sa šejkom momentalno ubija hormon
rasta koji je nastao nakon odradjenog treninga. Kaže da prosti šećeri ubijaju taj
"anabolički momenat" koji traje oko 45min nakon treninga i da treba uzeti čist protein bez
dodataka u.hidrata i šećera i da su rezultati neverovatni. To me je malo zbunilo jer 90%
nas vežbača koristi il je koristilo u.h. i dex,malto posle treninga. George je ipak zmaj što se tiče
iz oblasti treninga,suplementacije itd.. Jel ima smisla to što je rekao? Video možete naći na youtube,
izbacio je par kul informacije pa pogledajte.

bilo je reci mnogo o ovome
to je na netu vec skoro dve godine
a i bukas je rekao u kratkim crtama sve

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: George Farah kaže..
« Odgovor #3 poslato: Decembar 04, 2013, 09:37:03 pre podne »
Da preciziramo, ovo se odnosi na fazu definicije, Dzordz ne odbacuje dex u fazi mase. Isto, pominje upotrebu amino ili hydrowhey-a koji ce svakako biti brzo ugradjeni i bez prisutnosti secera.
Msm to Dzordz kaze..poslednju defku sam isao bez dexa posle treninga, ali moci cu bolje da uporedim tek posle takmicarske dijete.
Uostalom, previse se paznje daje odzivu hormona na hranu, a svi znamo koliko se sintetike danas koristi, pa i nisam siguran koliko je ovo relevantno(bar na nivou takmicara koje sprema).
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: George Farah kaže..
« Odgovor #4 poslato: Decembar 04, 2013, 10:28:20 pre podne »
Da preciziramo, ovo se odnosi na fazu definicije, Dzordz ne odbacuje dex u fazi mase. Isto, pominje upotrebu amino ili hydrowhey-a koji ce svakako biti brzo ugradjeni i bez prisutnosti secera.
Msm to Dzordz kaze..poslednju defku sam isao bez dexa posle treninga, ali moci cu bolje da uporedim tek posle takmicarske dijete.
Uostalom, previse se paznje daje odzivu hormona na hranu, a svi znamo koliko se sintetike danas koristi, pa i nisam siguran koliko je ovo relevantno(bar na nivou takmicara koje sprema).

Ja cu tebe za moderatora
uvek treba ovako jedan good cop/bad cop
Bravo bokster.Kratko ali jebitacno!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: George Farah kaže..
« Odgovor #5 poslato: Decembar 04, 2013, 11:11:56 pre podne »
Pa iskusan je Dzordz, logicno su poslozene stvari - i jedino rezultati mogu reci dal je on u pravu (da li je insulin bitnij kod neke individue od GH koji se luci u tom trenutku, samo empirija pokazuje), a njegovi rezultati su ipak kod ljudi kojima ovih hormona(sintetickih) ne manjka nikako :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: George Farah kaže..
« Odgovor #6 poslato: Decembar 04, 2013, 11:53:46 pre podne »
Pa iskusan je Dzordz, logicno su poslozene stvari - i jedino rezultati mogu reci dal je on u pravu (da li je insulin bitnij kod neke individue od GH koji se luci u tom trenutku, samo empirija pokazuje), a njegovi rezultati su ipak kod ljudi kojima ovih hormona(sintetickih) ne manjka nikako :D


sto bi rekao moj mr Arslanagic (inace moj kako dobar prijatelj )-lako je sa tudjim q..m po trnju mlatiti..:D