Septembar 25, 2024, 12:25:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Yurenmaw
X3MShop banner

Autor Tema: Dudogodisnji bilderi come on !  (Pročitano 14940 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #15 poslato: Novembar 20, 2013, 06:14:41 posle podne »
Pa vidi odg na pitanje 1
posto si mlad ikako sam kazes da nemas pojma,onda i ne vredi da se upustam u objsnjavanje metabolickih,fizoloskih i svih ostalih procesa u telu jer gubim vreme ,a ti i onako neces da shvatis,ali mogu ti "plasticno" docarati to kako NIJE moguce da se u isto vreme mrsavi i dobija na masi.
Pa nemam pojma da li vozis auto,ali ako vozis probaj sam,a ako ne vozis pitaj drugara ili nekog starijeg da to uradi.
Dakle
sednes u kola,upalis,ubacis u RIKVERC i pokusas da krenes napred-MAKAR JEDAN METAR
Sinak,dobijanje MASE i skidanje KG su dva razlcita i obrnuta procesa
a pogtovo kod osoba koje su NATURAL
A POGTOVOOOOOOO KOD OSOBA koje tek su pocele da se bave sa ovim
Ili ako znas sta je SUFICIT a sta je DEFICIT
za dobijanje misica je potreban SUFICIT kalorija (clean food) dok je za gubljenje sala potreban DEFICIT
e sada pokusaj u svojoj glavi da poslozis kako je moguce da u isto vreme budes i u sufcitu i u deficitu.

odgov br 2

kao i sto sam mislio
jelvonik skroz ok sa nekoga ko KRECE i ko zeli da NBACI koji kg (ne pricam o cistom misicu jer ovde ima priclino praznih kalorija u toku dana) koji sigurno prevalizle tvoje potrebe,ali to sada i nije toliko bitno
bitno je to da sa ovom ishranom BUDI SIGURAN da smrasti neces
Ovo da moras NESTO SLATKO da ubacis je stvar u glavi a ne sa potrebom orgnizama jer NE DAJ BOZE da zaista moras da ubacujes slatko (a da ti sada o tome ne objasnjvam)
dakle
skinuti kg sa ovim neces,a da ces da dobijes neki kg-to hoces sigurno
ako se pridzavas ovoga sto si napisao
a pusti drugara
u stvari.ne mogu da pricam ili pisem o njemu jer nikada ga nisam videi
okaci neku njeogvu sliku pa buih ti onda ogao reci mnogo vise od toga
samo...
probaj da se zapitas (kada trenirate zajedno)
kako to da on je dobio :krila" dobio plocice,a bio debeo itd itd itd,a ti vec 11 meseci isto treniras sa njima nisi ni priglizno?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #16 poslato: Novembar 20, 2013, 06:15:22 posle podne »
maintenencu-unesenje onoliko kalorija koliko je potrebno da tezina ostane konstantna
body recomposition-promena izgleda u cilju dobijanja misicne mase i gubljenja sala istovremeno (manje vise nemoguce)
cut-gubljenje na tezini sa ciljem gubljenja masti
lean bulk-dobijanje na tezini sa ciljem dobijanja misica

u zavisnosti od isrhane ce ici vise ka cilju manje ka dobijanju sala/gubljenju misica :)

bravo
e sada iz mog posta i tvog
neka spoji

Van mreže Pecha

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
  • Don't count days,make the days count !
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #17 poslato: Novembar 20, 2013, 06:27:24 posle podne »
Za ove procesu u telu si u pravu jer verovatno nista ne bih skapirao i samo bi dzabe gubio vreme.Znaci ja radim masu ? Pa ja sam mislio i da mozda to radim ali nemam nikoga da mi to potvrdi zato sam i otvorio ovu temu.A ne bih da kacim slike koje nisu moje po netu...A ako sam dobro shvatio ti sumnjas da je moj drugar natural ? Pa mi treniramo zajedno vise od pola godine i hteo je on par puta da uzme vinstrol ali sam ga ja odvratio,manjim delom,a vecim jedan lik iz teretane koji je od prve popijene kolicine zavrsi u urgentnom centru i jedva ostao ziv.Gurali su mu svakakva crevca kroz ki** i dupe,sekli ga na stomaku itd.A te njegove plocice nisu kao tvoje na avataru ili kao sa mog avatara,msm na definiciju,ne se jednostavno vidi 6 packs.Da je natural izbacio bih vise na bencu nego 130kg,a ja inace izbacujem 100kg sa 85kg,kada sam krenuo imao sam 100kg telesne mase i izbacio 50kg...meni je inace zivot mnogo lepsi sada i postao sam zavisan od teretane :(

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #18 poslato: Novembar 20, 2013, 07:07:12 posle podne »
drugar ti izbacuje samo 130 kg u benchu?
cek
jel ti nas ovde malo...ono..ili kako??
ovaj drugi zavrsio u bolnici i sekli ga zbog asterojida a?
jebeno drustvo..
a i ja se sam sebi cudim kako odmah nisam provalio:D

Van mreže bbc

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 220
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #19 poslato: Novembar 20, 2013, 07:44:57 posle podne »
drugar ti izbacuje samo 130 kg u benchu?
cek
jel ti nas ovde malo...ono..ili kako??
ovaj drugi zavrsio u bolnici i sekli ga zbog asterojida a?
jebeno drustvo..
a i ja se sam sebi cudim kako odmah nisam provalio:D
hahah :))))

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #20 poslato: Novembar 20, 2013, 07:51:13 posle podne »
Ja necu ni da se javljam, ne treniram par godina, al bih dodao sve i svasta :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pecha

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
  • Don't count days,make the days count !
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #21 poslato: Novembar 20, 2013, 08:00:20 posle podne »
Pa ipak si se javio dominikanac malo ti je glup coment al ok
Nisam znao da je 130kg puno,a ovaj drugi je zavrsio u bolnici zbog asteroida pri prvom svom uzimanju istih i sad trenira 2 meseca pa 1 mesec nista,nekako se bas smorio od tada jer je ocekivao da eksplodira u snazi i izgledu a ono samo u urgentnom zavrsio,i plus ga mozda jos malo smorilo jer trenira godinama.Jel to bila sala za tih 130kg ?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #22 poslato: Novembar 20, 2013, 08:53:55 posle podne »
Ako cemo o glupostima... Svaka dole podebljana je tolika glupost da ne mogu da ti objasnim.

Molim ove sto ne treniraju bar 4-5 godina da se ni ne javljaju...
Znam tonu njih koji treniraju 5+ godina, i izgledaju blago receno kao govno... treniranje nije garancija znanja, ti si zivi primer, treniras 11 meseci i ne znas gde je levo.

Treniram 4 puta nedeljno 1,5-2h mi traje trening.
2 sata je vise nego previse za tebe natural, shvatices

Da li znate nekoga ko se ugojio od ovsenih,mleka,mladog sira,pirinca,mesa,voca ili cak celih jaja ?
Sve preko onog sto tvoje telo moze da ugradi ce se pretvoriti u salo, pa makar bila i cista hrana kao ova gore navedena!

da li je moguce sa 11 meseci teretane uz ovu ishranu smanjiti BF i napredovati u misicnoj masi natural ?
Necu ni da odgovorim, pedja ti je objasnio

jer moram neki secer da ubacim u sebe jednostavno mi telo tako trazi,
Jos jedna glupost

lik iz teretane koji je od prve popijene kolicine zavrsi u urgentnom centru i jedva ostao ziv
No comment, ti znas da je prva popijena kolicina, i znas da je zbog steroida

Da je natural izbacio bih vise na bencu nego 130kg
Deca od 20 godina natural, izbacuju 130 kg iz benca...

Eto cisto mi bilo dosadno, cekam da mi dodje vreme da jedem pa reko da napisem post :)
Pozdrav, i sretno u teretani.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #23 poslato: Novembar 20, 2013, 09:07:23 posle podne »
tema je sama po sebi izuzetno konfuzna, a cela prica je vise nego jednostavna i receno je vise puta, al evo da probamo da budemo jos malo konstruktivni   :)

ako pojedes vise nego sto potrosis - kilaza ide gore, ako jedes manje nego sto potrosis kilaza ide dole. Koliko tebi tacno treba, to ces najbolje sam da utvrdis.

Ne postoji magicni put kojim ces na definiciji da ostajes na istoj kilazi a da skidas stomak, ili da ces na masi da pretvoris salo u misic ili da popravis malo ruke i grudi a da skines stomak...

Da li radis masu - to opet samo ti mozes da znas (ako se gojis onda da radis masu).

Evo dve jako lepe teme koje mozda malo mogu tebi i jos nekome ko je pocetnik da priblize celu pricu i pomognu oko toga sta su realna ocekivanja...  ;)

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,27162.0.html
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,4531.0.html

Van mreže Pecha

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
  • Don't count days,make the days count !
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #24 poslato: Novembar 20, 2013, 09:32:43 posle podne »
Dominikanac probaj da procitas jos jednom ono gde sam napisao ko da se ne javlja molim te,mozda shvatis.Sad si mi napisao da je lopta okrugla i pokusao si da izmislis toplu vodu sad nzm dal da bi Pedja il neko drugi video da si pametan ili je nesto deseto u pitanju u glavom necu da se raspravljam a tebi se zahvaljujem na ovom sto si napisao i ako je totalno nepotrebno.

Pre ce mi pomoci ovakvi odgovori kao sto je Milos napisao i hvala za to.Ajde mi sad recite da li mi svi ovde kazete da lik koji trenira 2 god natural ne moze da izbacuje 130kg na bencu ili sta vec ? Pa ja idem u teretanu kao sto sam rekao 11 meseci i izbacio sam 100kg 3 puta a pijem samo whey a ne nesto drugo.Vi kazete da je to malo ili puno stvarno ne razumem dal me zajebavate ili sta vec ?

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #25 poslato: Novembar 20, 2013, 09:41:24 posle podne »
Svaka ti cast. Mozemo da vidimo taj benc?
No curling in the squat rack!

Van mreže Pecha

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
  • Don't count days,make the days count !
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #26 poslato: Novembar 20, 2013, 09:45:30 posle podne »
Svaka ti cast. Mozemo da vidimo taj benc?
Ajde sad bez zezanja recite da li je to puno ili malo ??? Koliko ti licno treniras i koliko izbacujes stevcho ?

Van mreže kamenjar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #27 poslato: Novembar 20, 2013, 10:15:28 posle podne »
Citajuci tvoje postove dosao sam do jednog zakljucka.Tebi i tvojim drugarima su mnogo bitne tezine koje izbacujete,mozda cak i najbitnije od svega.Ti si se toliko opteretio tom tezinom ,i uhvatio se tih 130 kila kao pijan plota.Evo reci cu ti da je 130 kg zaista velika tezina.I sta sad? Zasto je to toliko bitno? Dok god budes imao te tripove tipa 130kg iz bendza i slicno,ne valja ti posao nista.Ja nikad u zivotu nisam pokusao da izbacim maksimalnu tezinu,jednostavno me to ne interesuje.Treba da vjezbas zbog svog zdravlja,zbog svog izgleda,zbog samopouzdanja koje stices pomocu rezultata tog treninga,a ne da bi izbacio 130kg.Na kraju krajeva,misic ne zna da broji,ne poznaje nikakve cifre i brojeve.Njemu nista ne znaci taj broj 130.Njemu treba da ga adekvatnim radom na treningu stimulises da pomocu kvalitetne ishrane koju ces mu kasnije priustiti,on pocne da raste.A tu stimulaciju mozes da odradis sa mnogo manjom tezinom od 130kg.Nisam nikakav strucnjak,rekreativno vjezbam upravo zbog ovih stvari koje sam gore naveo,ali ovo sto ti pisem je neko zdravo razmisljanje.Zaboravi te tripove zvane 130 KILA,to je los pristup ovom sportu zvanom bodybuilding.Moras mnogo zdravije da razmisljas,ali te u neku ruku kapiram,to su te godine.

Van mreže Pecha

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
  • Don't count days,make the days count !
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #28 poslato: Novembar 20, 2013, 10:27:21 posle podne »
Citajuci tvoje postove dosao sam do jednog zakljucka.Tebi i tvojim drugarima su mnogo bitne tezine koje izbacujete,mozda cak i najbitnije od svega.Ti si se toliko opteretio tom tezinom ,i uhvatio se tih 130 kila kao pijan plota.Evo reci cu ti da je 130 kg zaista velika tezina.I sta sad? Zasto je to toliko bitno? Dok god budes imao te tripove tipa 130kg iz bendza i slicno,ne valja ti posao nista.Ja nikad u zivotu nisam pokusao da izbacim maksimalnu tezinu,jednostavno me to ne interesuje.Treba da vjezbas zbog svog zdravlja,zbog svog izgleda,zbog samopouzdanja koje stices pomocu rezultata tog treninga,a ne da bi izbacio 130kg.Na kraju krajeva,misic ne zna da broji,ne poznaje nikakve cifre i brojeve.Njemu nista ne znaci taj broj 130.Njemu treba da ga adekvatnim radom na treningu stimulises da pomocu kvalitetne ishrane koju ces mu kasnije priustiti,on pocne da raste.A tu stimulaciju mozes da odradis sa mnogo manjom tezinom od 130kg.Nisam nikakav strucnjak,rekreativno vjezbam upravo zbog ovih stvari koje sam gore naveo,ali ovo sto ti pisem je neko zdravo razmisljanje.Zaboravi te tripove zvane 130 KILA,to je los pristup ovom sportu zvanom bodybuilding.Moras mnogo zdravije da razmisljas,ali te u neku ruku kapiram,to su te godine.
Pa sta da ti kazem,procitao si me skroz ,lozim se na kilaze i iskreno da vam svima kazem meni je malo sve ispod bar 170kg i voleo bih da idem preko 200kg.mozda me i ovo lozenje na kilaze prodje za koju godinu :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #29 poslato: Novembar 20, 2013, 10:39:27 posle podne »
Nije lose loziti se na kilaze,iako se ja ne lozim. Ali to vise nije body bilding, vec prelazi u PL.
Ja sam kao klinac (tvojih godina) isto pokusavao da izbacim boga oca, ali je vremenom prestalo da me zanima.
E sad, zavisi sta ti je cilj. Moras da znas tacno sta hoces da postignes za sledecih 6 meseci ili godinu dana, i onda zavisno od cilja moze da ti se pomogne i posavetuje kako da dodjes do njega.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti