Septembar 20, 2024, 08:58:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Modern BCAA USP LAB , vlazno ili fals?  (Pročitano 1497 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Modern BCAA USP LAB , vlazno ili fals?
« poslato: Novembar 04, 2013, 10:32:15 posle podne »
Eto sta mi se desi, spremao stak i kupio jos 2 bcaa fruit punch ukus, ali imao i dalje jednu staru od grozdja no otvoreno... Krenuo novi fruit punch da pijem, i proliv, cetvrtak, petak.. subotu i nedelju nemam posto nisam trenirao, danas ponedeljak opet proliv... Uporedim sa starim ukus grozdja, em je gruzdje vise za 2 cm u kolicini, em je novi koji je los tezi za 85 grama. I kad sam ga otvarao, kao da je imao kristalizvan sloj od preko koji sam morao da razbijem kasikom nisam uspeo scoopom... Evo sliike?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Modern BCAA USP LAB , vlazno ili fals?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 05, 2013, 06:43:53 pre podne »
pa vidis da ti se i kutije razlikuju?
em na ovoj pise 15 gr more ili tako nesto..

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Modern BCAA USP LAB , vlazno ili fals?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 05, 2013, 09:58:27 pre podne »
Ima vise da, odgovorili mi kao, ovo ima tih 84 gr vise i nova je formula kao. mada je manje zapremisnski...
Ali opet ne objasnjava moju dijareju i to sva voda koju sam popio u bwm, dwm i pwm izadje iz mene pola sta posle pwm-a.
I tako 3 dana koriscenja tog sranja, evo danas se vratio na stari koji je dobar i sve ok...
Vraticu im svakako, ako nece da prime bacicu te dve kutije i kupiti stari dobri na drugom mestu.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti