Septembar 29, 2024, 06:26:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Sajt koji vam racuna kolicinu UH,protein i masti !  (Pročitano 3105 puta)

Van mreže Pecha

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
  • Don't count days,make the days count !
Sajt koji vam racuna kolicinu UH,protein i masti !
« poslato: Oktobar 19, 2013, 10:43:31 pre podne »
http://keepitfit.net/my_home Ljudi probajte ovo,sajt je super.Registrujete se i pored toga sto imate nutritivnu vrednost za svaku namirnicu,imate mogucnost da vam sajt sam racuna i pamti kolicinu unesenih UH,masti i protein kao i kalorija ! Meni je ovo super stvar,nema vise dosadnog racunanja.Hteo sam to da podelim sa vama,verujem da ce nekom pomoci.

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Sajt koji vam racuna kolicinu UH,protein i masti !
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 19, 2013, 02:21:59 posle podne »
excell je mama xd najpouzdaniji ne znam koliko su tu informacije tacne ali znam da myfitness pal ima ogromna odstupanja tipa ima ko je za chicken breast raw boneless stavio 20gr uha xD i nekad kad si u zurbi mozes da omanes...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Pecha

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
  • Don't count days,make the days count !
Odg: Sajt koji vam racuna kolicinu UH,protein i masti !
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 19, 2013, 03:02:24 posle podne »
excell je mama xd najpouzdaniji ne znam koliko su tu informacije tacne ali znam da myfitness pal ima ogromna odstupanja tipa ima ko je za chicken breast raw boneless stavio 20gr uha xD i nekad kad si u zurbi mozes da omanes...
tacne su informacije,npr. ovsene,pirinac itd. sam uporedjivao sta pise na sajtu i sta pise na pakovanju kad kupis npr. ovsene u radnji 100% isto...a sto je jos i bolje imaju sve vrste proteina pa tako u ishranu mozes i da ubacis i koliko si proteina (mislim na praskove) uneo u sebe...meni je super stvar :)

Van mreže sirius

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 134
Odg: Sajt koji vam racuna kolicinu UH,protein i masti !
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 23, 2013, 08:10:33 pre podne »
excell je mama xd najpouzdaniji ne znam koliko su tu informacije tacne ali znam da myfitness pal ima ogromna odstupanja tipa ima ko je za chicken breast raw boneless stavio 20gr uha xD i nekad kad si u zurbi mozes da omanes...

ukucaj pilece bijelo meso :-)

Van mreže bodibuilder

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Sajt koji vam racuna kolicinu UH,protein i masti !
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 23, 2013, 08:27:48 posle podne »
ma fitness pal je najbolji za to... skines na mob i eto. pogotovo je dobar ako pratite unos makrosa.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sajt koji vam racuna kolicinu UH,protein i masti !
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 24, 2013, 12:24:35 posle podne »
ma fitness pal je najbolji za to... skines na mob i eto. pogotovo je dobar ako pratite unos makrosa.

decec
ajde ti pitaj Peru Tomasa,Klanicra,Furica,Jarnecica itd kako se oni fitaju sa makrosima,pa onda dodji ovamo
a do tada...jbg...neznam kako da budem suptialn

Van mreže Pecha

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
  • Don't count days,make the days count !
Odg: Sajt koji vam racuna kolicinu UH,protein i masti !
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 24, 2013, 03:06:55 posle podne »
Nzm sta ga komplikujete,koristite taj sajt ili nemojte...meni je licno ODLICAN ipak retko ko odavde je profesionalac i takmicar tako da plus minus 200kcal vam nista nece promeniti nama rekreativcima,sad od jednom svima bitno u kaloriju koliko su uneli u sebe

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Sajt koji vam racuna kolicinu UH,protein i masti !
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 24, 2013, 03:16:49 posle podne »
a jbt i ko da imate 100 namirnica koje treba da pamtite pa vam treba sajt...  :D

Van mreže Pecha

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
  • Don't count days,make the days count !
Odg: Sajt koji vam racuna kolicinu UH,protein i masti !
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 24, 2013, 03:19:32 posle podne »
a jbt i ko da imate 100 namirnica koje treba da pamtite pa vam treba sajt...  :D
Matori meni je dosta rucnog racunjanja,sto bi komplikovao kad moze jednostano ? samo ukucam sta jedem i koliko i odma dobijem rezultate.a trenutno sam na rotaciji UH pa mi je jos lakse jer ne moram da racunam jos i UH.a ti si i delom u pravu,sto se tice zdrave hrane nema je toliko puno danas i vremenom se nauci napamet njena nutritivna vrednost

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Sajt koji vam racuna kolicinu UH,protein i masti !
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 24, 2013, 03:34:53 posle podne »
a jbt i ko da imate 100 namirnica koje treba da pamtite pa vam treba sajt...  :D

Pa za IIFYM naravno da treba, nema matematike bez formula :D