Septembar 27, 2024, 08:09:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: MOLIM POMOC  (Pročitano 20709 puta)

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #15 poslato: Novembar 13, 2006, 06:04:48 posle podne »
Molim te ,nemoj da se uvredis ali znam devojku koja biciklu moze da vozi koliko god hoces i mnogo je debela.Da li si sigurna da vodis racuna o ishrani(ili samo mislis da vodis racuna)?
Moj ti je savet da promenis nacin zivota ,a ne da se samo kampanjski bavis mrsavljenjem.
ma sve zavisi od volje i kolicine lijenosti u krvi.
i istrajnost.Barem na ovom forumu imas sve.

donekle si u pravu za ishranu kada pazim ne jedem (uvjek sam gladna) i to je to...
u svakom slucaju hvala na savjetu..;

Van mreže ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #16 poslato: Novembar 13, 2006, 06:10:27 posle podne »
Za pocetak budi ponosna na sebe sto si donela odluku da na pravi nacin uradis nesto dobro za sebe. :D
disciplina se meri u gramima a kajanje za propustenim prilikama u tonama

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #17 poslato: Novembar 13, 2006, 06:55:33 posle podne »
Upravo tako...i kad god te nesto znaima slobodno pitaj,ne ustrucavaj se,zato smo tu;)
PozZic!!!

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #18 poslato: Novembar 13, 2006, 07:32:41 posle podne »
joj divni ste...to je ono sto mi je trebalo PODRSKA...
do sada sam u tome bila sama pa znate kako to ide???
pozdrav....

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #19 poslato: Novembar 13, 2006, 09:21:43 posle podne »
evo ako oces ja cu da trcim umjesto tebe, a ti nemoj mnogo dzanka da jedes da mi se ne navata salo
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #20 poslato: Novembar 13, 2006, 10:31:27 posle podne »
evo ako oces ja cu da trcim umjesto tebe, a ti nemoj mnogo dzanka da jedes da mi se ne navata salo

:lol: care.....

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #21 poslato: Novembar 14, 2006, 07:39:32 posle podne »
evo ako oces ja cu da trcim umjesto tebe, a ti nemoj mnogo dzanka da jedes da mi se ne navata salo

:lol: care.....
joj to bi bilo idealno ali......................;
ma ok ja cu da se pridrzavam pravila da ne biste pomislili da sam lijencina...
pozdravica.....najbolji ste...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #22 poslato: Novembar 15, 2006, 03:24:02 posle podne »
ok a konkretno kakvih se pravila pridrzavas u cardio treningu?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #23 poslato: Novembar 15, 2006, 03:32:47 posle podne »
ok a konkretno kakvih se pravila pridrzavas u cardio treningu?
Pa valjda da ne prestaje da vrti....

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #24 poslato: Novembar 15, 2006, 05:22:36 posle podne »
ok a konkretno kakvih se pravila pridrzavas u cardio treningu?
Pa valjda da ne prestaje da vrti....

 :shock: :shock: :D :D :lol: 8)

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #25 poslato: Novembar 18, 2006, 01:02:26 pre podne »
evo mene sa nekim odgovorima dakle...nisam se htjela odmah javljati da ne bude pametuje poslije dva dana...naime pet dana pazim na ishranu sto znaci za dorucak kafa;za rucak pahuljice(zitarice)sa mlijekom i vecera sa mesom ili ribom,salata,dvije snite crnog hljeba.uz sve to ide po neki vocni jogurt, neka vockica(jabuka,narandza,grejfud)u toku dana...e sada vi mi kazite ima li ovo smisla kako i sta jedem???
sto se tice vjezbi dakle vozim svaki drugi dan po 45 minuta od kojih su 15 sa kombinacijom brzine i to 30s brzo i 30sporo.
takodje radim po joj nemam pojma koliko trbusnjaka na onoj spravi koja se zove e ne znam kako (sjedi se i sprava stoji pod uglom sifra AP 119-2 ako vam to sta znaci).molim vas da ne mislite da sam neka glupaca jednostavno ne baratam tim rijecima za sprave.ako neko zna kako se zove neka mi napise da znam i ja...
isto po citav dan (ono dok gledam tv i slicno) vjezbam sa nekom spravicom koju stavis izmedju nogu ( e ovo sam bas rekla)izgleda kao leptir i kada skupljas noga ona pruza otpor u preponama(moze se koristiti i za ruke)i to ja tako po citav dan da bih utegla malo noge....dali je i to ok???
pozdrav svima i cekam odgovore ako sta nije jasno o mojim spravama(jer sam strucnjak u opisivanju)vi slobodno pitajte???
pozdrav svima...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #26 poslato: Novembar 18, 2006, 01:49:07 pre podne »
procitaj ova dva posta malo bolje:



SEKANO-ajde da ti za početak objasnim najjednostavnije...i sa sobnom biciklom možeš napraviti odličan rezultat jer je potpuno nebitno koja je sprava...bitno je da broj otkucaja srca dovedeš na 60-70% takozvanog maksimalnog broja otkucaja(računa se tako što od 220 oduzmeš broj svojih godina i od dobijenog broja sračunaš 60,70%)...e sad,to je neka opšta formula ali obzirom da nisi navela koliko je to kilograma viška i da ne znam tvoju trenutnu fizičku pripremljenost savetujem ti da nam daš više informacija ili da jednostavno radiš po osećaju...dok voziš biciklu ne smeš da se boriš za vazduh niti bi trebalo da bude tako lako da možeš da pričaš...kreni od 15-20 minuta dnevno pa postepeno povećavaj...
Ne bih ti savetovao za početak HIT trening i hteo bih da skrenem pažnju forumašima koji daju preporuke da takva vrsta treninga može samo da se preporuči zdravim i utreniranim osobama a obzirom da ne znamo trenutno stanje ljudi koji ovde traže savete bolje biti uzdržan jer takav trening uopšte nije naivan...
Pretpostavljam da znam u cemu je tvoj problem!!To tvoje "pazim na ishranu" verovatno znaci jedem veoma retko i u malim kolicinama-znaci dijeta izgladnjivanjem.Ovako ces sigurno izgubiti par kilograma.ali verovatno misica i nesto vode a ne masti kako svi misle.I onda se organizam posle odredjenog vremena prilagodi na novi nacin ishrane(citaj gladovanje) i kad pocnes ponovo da jedes,kilogrami naviru kao ludi jer pocinjes da unisis vise kalorija nego sto je telo navikllo u toku dijete i tako ne postizes nista!!!!
Stvar je u tome da se smanji unos ugljenih hidrata(secera) i masti,a da se poveca unos proteina(belancevina).Tako ce telo u toku kardio treninga poceti da trosi rezerve masti(salo),a ne misice kao tokom gladovanja jer ovaj put unosis dovoljno proteina koji sprecavaju misicnu razgradnju!!!

Nadam se da sam bio jasan i objasnio ovo razumljivim recima
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #27 poslato: Novembar 18, 2006, 03:02:29 pre podne »
Prva greska je taj dorucak...kako samo kafa??Za dorucak uzmi npr. ovsene pahuljice u mleku.Za rucak i veceru slobodno meso,najbolje belo pilece i riba,teletina...,s tim da uz rucak moze i neko povrce-kupus,spanac...Uvece mozes i neku konzervu tunjevine,ako ti odgovara posni sir...tokom dana dosta vode,
Sto se tice treninga za trbusnjake,nemoj se toliko opterecivati time,jer tako neces izgubiti visak masti,znaci slobodno ih radi ali shvati da oni ne uticu na topljenje sala kako mnogi misle.Bitan je kardio trening i to najbolje odmah posle rada u teretani na spravama i sa tegovima na nacin kako je Kolundzija vec opisao...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #28 poslato: Novembar 18, 2006, 04:46:02 pre podne »
Ako mislimo na istu spravu mislim da za zene i nije preporucljivo da je rade zato sto nabija oblikuse.

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: MOLIM POMOC
« Odgovor #29 poslato: Novembar 18, 2006, 03:47:32 posle podne »
e nikada ne valja.....uzasni ste...salim se...
pa cuj ja ono ustajem 10h-11h zavisi i onda pijem kafu(filter kafa sa mlijekom i onim malim secerom bez kalorija) sto znaci da posle toga ne mogu odmah da jedem nego tamo oko 12-13h...tada jedem te pahuljice sa mlijekom...posle rucam tj.veceram meso(piletinu,teletinu ili kako si rekao tunu u konzervi) sa malo salate i sa crnim hljebom...pojedem tu i tamo neku vocku;;;
tako ja radim....
pozdrav;;;;