Jul 04, 2024, 11:25:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: prva kura k1  (Pročitano 19910 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prva kura k1
« Odgovor #45 poslato: Septembar 05, 2013, 11:33:50 pre podne »
u teoriji bi izgledala kolicina testosterona tako?
u kom obliku,svojstvu....??
i zasto je 250 mg malo u xxx periodu?
postoji razlika o oscilacjija u stabiliziaciji dugog estera?

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: prva kura k1
« Odgovor #46 poslato: Septembar 05, 2013, 11:45:40 pre podne »
Тако сам прочитао / научио на овом форуму. Ако се не ради фронтлоадинг, количина тестостерона у крви би требала да се повећава онако некако како сам навео. Наравно, мислим на тест енантат. Зашто узети 250 мг, кад може узети 500, а да то није нешто превише за први циклус... Е, сад, у зависности од циљева, жеља.. Тестостерон није чаробни напитак, као што већина почетника па и ја мисле. У суштини ја сам изнео само неко моје мишљење и виђење ствари, што не значи да сам управу.

Van mreže werdum

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: prva kura k1
« Odgovor #47 poslato: Septembar 05, 2013, 01:08:42 posle podne »
od ponedeljka krecem,solo test depo(galenikin). 250mg za pocetak,10 nedelja,da vidim kako ce mi telo reagovati,pa cu onda polako. klopu cu pojacati,od sup. whey-a imam dosta,amino x,mp glutamin,i mp assault,omega3,da li je ok da uzmem pojedinacno vitamine C, B12, CINK, (pojedinacno zbog apetita) ili onako iss super vitamin pak,ili Animal pak. Razmisljam se i neki blend da ubacim,kao zamenu za obrok na poslu. Sta od zastite uzeti i kako konzumirati ? Nadam se da je ok izbor,samo me zanima hoce mi 10 nedelja biti malo sa tom dozom? To je znaci ona TRT doza,sa minimumom.

pazi naslov
PRVA KURA
a momak prica o TRT (testostreon replacment) ili u bilderskim krugovima popularni brdige
ja ne mogu da verujem u ovo sta citam
od kuda vama te i takve i toliko pogresne infomacije?
Pedja ako bolje pogledas u prvom postu sam pitao za kombinaciju boldenona i test,pa otuda naslov KURA,dok me momci nisu savetovali da je mozda bolje da probam solo test,da bi video kako bi mi telo reagovalo.
Citat
I onda je počela priča svemogući TRT kriv je za sve i to 250 nedeljno i to j to.

ali druze
zbog toga se i zove TRT jer su ti momci pre TRT-a bili na........
a sada su an TRT-u jer su i dalje u konstatnim i jakim trenizima koje ne bi izdrazila bez icega
msilim,ne razumem ljude koji ne zele da procitaju nista jbg..
ovo si 200% upravu,trt je kao neka vrsta terapije,koja se koristi posle koriscenja "......."
bukvalno bi odradio trt iako nikad nista od dopinga nisam koristio :D Zvuci besmisleno,znam :)
Ne znam zasto bi bilo malo,uz kvalitetnu klopu i sup,par kila MISLIM da ne moze da omane,a budem li odlucio da ponovim,lako cu povecati doze.. Ako nisam upravu ispravite me,covek uci dok je ziv. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prva kura k1
« Odgovor #48 poslato: Septembar 05, 2013, 01:51:15 posle podne »
Тако сам прочитао / научио на овом форуму. Ако се не ради фронтлоадинг, количина тестостерона у крви би требала да се повећава онако некако како сам навео. Наравно, мислим на тест енантат. Зашто узети 250 мг, кад може узети 500, а да то није нешто превише за први циклус... Е, сад, у зависности од циљева, жеља.. Тестостерон није чаробни напитак, као што већина почетника па и ја мисле. У суштини ја сам изнео само неко моје мишљење и виђење ствари, што не значи да сам управу.

jel mozes da nadjes taj deo gde si to ovde naucio
a ovo oko misljenja
pa ti nisi druze dao misljnje njemu,vec savet..
zasto sam te i pitao
ali nije ni bitno...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prva kura k1
« Odgovor #49 poslato: Septembar 05, 2013, 01:53:52 posle podne »
pa evo

Citat
bukvalno bi odradio trt

Citat
nikad nista od dopinga nisam koristio

ovo ti je kao kada bi hteo da vozis avion,a svestan si da nemas pojma o tome,ali bi i dalje sebe nazivao pilotm ;D

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: prva kura k1
« Odgovor #50 poslato: Septembar 05, 2013, 01:59:21 posle podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,1667.0.html у овој теми где је објашњено шта и како за фронтлоадинг и зашто.

Ма, нисам ја меродован да дајем савете. Само сам рекао да је по мени 250 мг мало. Кад већ је*е  хормоне боље да учини то како ваља са 500 мг итд...

Van mreže werdum

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: prva kura k1
« Odgovor #51 poslato: Septembar 05, 2013, 02:03:00 posle podne »
pa evo

Citat
bukvalno bi odradio trt

Citat
nikad nista od dopinga nisam koristio

ovo ti je kao kada bi hteo da vozis avion,a svestan si da nemas pojma o tome,ali bi i dalje sebe nazivao pilotm ;D
hahahahaha kad bi hteo da vozim avion a ne znam bicikli a :D Pedja resi me muka jel mi malo ili nije?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prva kura k1
« Odgovor #52 poslato: Septembar 05, 2013, 03:40:32 posle podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,1667.0.html у овој теми где је објашњено шта и како за фронтлоадинг и зашто.

Ма, нисам ја меродован да дајем савете. Само сам рекао да је по мени 250 мг мало. Кад већ је*е  хормоне боље да учини то како ваља са 500 мг итд...

ali ovde je zaboga rec o frontloadingu za bodi bildere itd
no
nije to sada ni bitno niti treba ulaziti u daljenju raspravu o tome
bar ja tako smatram jer je defitrivno omasena sustina teme
neznam,da li me razmes sta u stvari hocu da kazem

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prva kura k1
« Odgovor #53 poslato: Septembar 05, 2013, 03:41:25 posle podne »
Citat
Pedja resi me muka jel mi malo ili nije?

ja da sam na tvom mestu-ne bih nista dok ne savladm neke druge,osnovne i elemtarne stvari vezanu uz upotrebu hemare

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: prva kura k1
« Odgovor #54 poslato: Septembar 06, 2013, 01:22:05 pre podne »
Za sad bi se bacio na tvom mestu jos jedan period na teoriju, pa tek onda na praksu. Nemas dovoljno predznanja za bacanje na hemiju. Za tvoje dobro.

Kure za bb, pp, mma ili neki drugi sport se razlikuju, sto po dozama, sto po upotrebi lekova.

Trt i kura nisu iste stvari.

Van mreže werdum

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: prva kura k1
« Odgovor #55 poslato: Septembar 06, 2013, 09:18:54 pre podne »
Citat
Pedja resi me muka jel mi malo ili nije?

ja da sam na tvom mestu-ne bih nista dok ne savladm neke druge,osnovne i elemtarne stvari vezanu uz upotrebu hemare
Za sad bi se bacio na tvom mestu jos jedan period na teoriju, pa tek onda na praksu. Nemas dovoljno predznanja za bacanje na hemiju. Za tvoje dobro.

Kure za bb, pp, mma ili neki drugi sport se razlikuju, sto po dozama, sto po upotrebi lekova.

Trt i kura nisu iste stvari.
Kratko i jasno ! Poslusacu vas,bacicu se u istrazivanje,kad budem mislio da sam spreman za to,doci cu opet na ovu temu,pa cu izneti predlog i misljenja. Ima smisla sve to sto pricate,hvala i pozdrav!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prva kura k1
« Odgovor #56 poslato: Septembar 06, 2013, 09:38:11 pre podne »
po meni-vise nego pametna odluka
sve najbolje u daljnjem radu

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: prva kura k1
« Odgovor #57 poslato: Septembar 06, 2013, 12:02:47 posle podne »
Ma ovaj na troluje, gde ima razumnih ljudi na ovom podforumu :)

Van mreže werdum

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: prva kura k1
« Odgovor #58 poslato: Novembar 07, 2013, 03:00:58 posle podne »
Pozdrav opet,proucavao sam ovih nedelja dosta o upotrebi aas u sportu,i odlucio sam da iznesem plan i program,pa nek iskusniji kazu sta treba menjati,korigovati,ispravljati.
test,depo 10 nedelja 500mg i proviron 50mg svaki dan tih deset nedelja,nolva pri ruci za ne daj Boze.
Trenutno sam u 2 nedelji priminga,ici cu jos 4 i onda pocinjem sa ciklusom. Nedeljno imam 5 treninga K1 i 3 treninga teretane.
K1 treniram u vecernjim satim,dok sam teretanu raspodeli na pon,sred,petak. U teretani radim full body trening,kad pocne ciklus ubacicu samo split od 3 puta nedeljno,tako da u principu nista necu menjati,samo taj trening u teretani,ali kad krene ciklus.
Posto u teretanu idem dosta rano (7 sati) zanima me da li je bolje (tako trenutno radim) da pojedem ovsene u 6h pa da suplementaciju uzmem nakon tih ovsenih,ili da uzmem sup. na prazan stomak,pa da te ovsene prebacim u obrok posle ter. sa jajima? Volim da sve bude isprogramirano do najsitnijeg detalja i da kada radim nesto uradim kako treba i izvucem maksimalno iz prvog ciklusa. Zato sam temeljan,nadam se da mi necete zameriti. Za pct bi uzeo bugarski tribulis,naravno pojacao klopu,ubacio neki N.O. Ko ima volje,neka me posavetuje malo,bicu mu zahvalan:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prva kura k1
« Odgovor #59 poslato: Novembar 07, 2013, 03:21:01 posle podne »
plan sasvim korketan
jedino ovo oko jutarnjih obroka
nisi naveo a koju suplemetaciju imas za PRED trening pa da se vidi da li da jedes ujutro ili ne