Septembar 29, 2024, 11:35:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Smrtna kazna za Sadama Huseina  (Pročitano 11031 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #15 poslato: Decembar 30, 2006, 07:43:28 posle podne »
Citat
Amerikanci strasno polazu na simboliku u svojim delovanjima.
sprdaju se sa svijetom ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #16 poslato: Decembar 30, 2006, 10:03:42 posle podne »
PA DOBRO RESILI SU JEDNOG ZLOTVORA KOJI JE SPROVODIO NEDEMOKRATSKI REZIM I BIO APSOLUTISTA,MADA MOGLI SU DA GA OSUDE DOZIVOTNO AL DEBELE PARE I IGRE SU U PITANJU...SAD CE BAS DA BUDE GADNO STO SE TICE NEMIRA I STAVOVA....FRANCIJA PROTIV....NORMALNO KAD SU SE NASELILI TOLIKO ARAPA PA OVI NE SMEJU DA PISNU....SVE ZA MIR....UVEK SU BILI.....ZIVI BILI PA VIDELI.....ODVRATNA SLIKA...GLEDALA SAM

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #17 poslato: Decembar 30, 2006, 10:14:50 posle podne »
Nisam siguran koliko je on bio zlotvor jer je drzao svu tu rulju na okupu i mozda se samo tako mogao ocuvati mir.Kao i kod nas u bivsoj jugi otisao TITO i sve se pocelo raspadati, drotovima mozes paliti samare po ulici oni ko zombiji.Evo vidite sta se sad desava u iraku oni mjesto da udaraju na amerikance sto je logicnije oni jedne druge rokaju a iste su vijere i imaju minorna mimoilazenja po pitanju vjere.Misljenja sam da bih se oni rokali i da im se da sve sto traze jer im je to jednostavno u krvi isto kao i u palestini.Samo nikako nemogu shvatiti kakvi su to muslimani da vjesaju covjeka na prvi dan bajrama!!!
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #18 poslato: Decembar 30, 2006, 10:50:23 posle podne »
Zlotvor je bio.O tome nema spora.
Samo je smesno da su ga pogubili zbog zlocina,koji su indirektno ameri dozvolili.
Osudjen zbog bacanja bojnih otrova na civile.

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #19 poslato: Decembar 30, 2006, 11:08:54 posle podne »
PA UBILI GA NA BAJRAM DA BI DOKAZALI AMERIKANCIMA EVO RESILI SMO PROBLEM......NE SLAZEMO SE TIM REZIMOM.....ON JE PRECKA.....I KAO STO JE BUSH IZJAVIO:SAD JE OTVORENA VRATA DEMOKRATIJE......MADA JE SVE TO NAREDILA AMERIKA......A SADAM HUSEIN....UBITI 148LJUDI CELO SELO ZATO STO MU SE SPREMA ATENTAT.....IPAK TO JE ZA KAZNU.....KAD UZMES KOLIKO GLAVE SU OTISLE ZBOG NJEGOVE POLITIKE....NJEGOV ZIVOT JE MALO DA BI SE SVE TO PLATILO......NIJE LJUDSKI TO STO SU GA UBILI AL SDRUGE STRANE NIJE NI DA ZALIS.....ISTO TI JE TO KAO DA VESAJU BIN LADENA I KAZES NISU TREBALI.....MADA SAD DA NE MESAMO ALKAIDU ITD....SAMO SAM HTELA DA POREDIM KOLIKO SU SE ZIVOTA UGASILI ZBOG POSTOJANJA TAKVIH LJUDI......SVAKI UBIJA NA RAZLICIT NACIN....AL OVAKO IL ONAKO COVEKA MOZES UBITI JEDNOM......MISLIM DA NEMA RAZLOGA ZA DALJEG RAZGLABANJA DAL JE TREBALO IL NIJE TREBALO.....I JESTE I NIJE....SAD SU BITNE REAKCIJE KOJE MOGU UTICATI  LOSE UNUTAR ISLAMSKIH NARODA

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #20 poslato: Decembar 30, 2006, 11:11:49 posle podne »
chus objesit ga zbog nekih lijevih 148...
ajde ne sitnicari svega ti ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #21 poslato: Decembar 30, 2006, 11:23:57 posle podne »
PA NISAM REKLA DA SU GA ZBOG TOGA....NEGO IZNELA SAM SAMO CINJENICU I JEDAN MALI DEO KAKO SE ON NOSIO SVOJIM PRAVOM VLADANJA.....A UBILI SU GA ZBOG MNOGO VISE ZLODELA ILI VECE APETITE NEKIH NARODA KOJI BI ZELELI DA VLADAJU SVETOM.....A AKO JE TO PO TEBI SITNICA PRIJAVI SE U ALKAIDU PA UDRI NA KRUPNO NEKOLIKO OBLAKODERA....STA JE NJEGOV ZIVOT VISE OD NEKIH 148 LIJEVIH.....OPET CU DA KAZEM NISAM ZA SMRTNU KAZNU AL JE ZASLUZIO U KONKRETNOM SLUCAJU PODRZAVAM ODLUKU DONETE PRESUDE ZA SMRTNU KAZNU.....I NEMA VISE STA DA MI TU ULAZIMO U POLITIKU ITD.....FOKUSIRAJTE SE MALO NA NOVU GODINU I MASNIH NASLAGA KOJE CETE DA SKIDATE POSLE PRAZNIKE.......POZDRAV

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #22 poslato: Decembar 30, 2006, 11:34:15 posle podne »
MA NE ZNAM JA STO SI TI REKLA, A NE ZNAS NI TI IZGLEDA ... ZNACI AKO NA CNN KAZU DA SE SADAM BIO LOSH BRKATI CHIKA ONDA JE TO TAKO ... TO STO JE ON CINIO PO IRAKU TO JE NJEGOVA PRIVATNA STVAR I NE TREBA DA ZALAZIMO U TO :)
NARAVNO DA JE TO SITINCA UBITI 148 KOMADA... I NISU TO BILI POLARNI MEDJEDI NITI PANDE NITI KOLIBIRIJI NEGO NJEGOVI NEPRIJATELJI.
JA SE NEMAM STO PRIJAVLJIVAT U NIKAKVE TERORISTICKE ORGIANIZACIJE AL TI BI SE MOGLA PRIJAVIT U CARITAS,CRVENI KRST IL TAKO NESHTO. A MORAM TI PRIZNAT DA LICIS OVAKO NA MAJKU TEREZU IZ MLADJIH DANA.
NISI ZA SMRTNU KAZNU AL JE PODRZAVAS? PA KAKO TO? NE BI DA ULAZIS U POLITICKU RASPRAVU A DRZIS POLITICKE GOVORE.E JBG ODLUCU SE IL CES MASU IL DEFINICIJU
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #23 poslato: Decembar 30, 2006, 11:56:17 posle podne »
ma taj fazon...
nego jel ima neko snimak tog vesanja? :twisted:

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #24 poslato: Decembar 31, 2006, 12:04:33 pre podne »
Teorija zavere;  snimak na kojem je privodjenje Sadama i stavljanje omce je odlicnog kvaliteta, high tech, blue ray tehnologija ................. a snimak lesa kao da je neko slikao sa losim mobilnim telefonom ........ sta ispraznila se baterija na onoj dobroj kameri??????
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #25 poslato: Decembar 31, 2006, 12:16:41 pre podne »
trafikovali ga bil gejtsu ili nekom iz te elegantne klijentele
matere mi matere,
kupicu ti dimije

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #26 poslato: Decembar 31, 2006, 12:22:35 pre podne »
MA NE ZNAM JA STO SI TI REKLA, A NE ZNAS NI TI IZGLEDA ... ZNACI AKO NA CNN KAZU DA SE SADAM BIO LOSH BRKATI CHIKA ONDA JE TO TAKO ... TO STO JE ON CINIO PO IRAKU TO JE NJEGOVA PRIVATNA STVAR I NE TREBA DA ZALAZIMO U TO :)
NARAVNO DA JE TO SITINCA UBITI 148 KOMADA... I NISU TO BILI POLARNI MEDJEDI NITI PANDE NITI KOLIBIRIJI NEGO NJEGOVI NEPRIJATELJI.
JA SE NEMAM STO PRIJAVLJIVAT U NIKAKVE TERORISTICKE ORGIANIZACIJE AL TI BI SE MOGLA PRIJAVIT U CARITAS,CRVENI KRST IL TAKO NESHTO. A MORAM TI PRIZNAT DA LICIS OVAKO NA MAJKU TEREZU IZ MLADJIH DANA.
NISI ZA SMRTNU KAZNU AL JE PODRZAVAS? PA KAKO TO? NE BI DA ULAZIS U POLITICKU RASPRAVU A DRZIS POLITICKE GOVORE.E JBG ODLUCU SE IL CES MASU IL DEFINICIJU
NEKO SE OVDE USUDIO DA KOMENTARISE MOJ IZGLED????NE DIRAJ MECKU U P...U MACANE.... JA SAM POSTAVILA SVOJU SLIKU TJ.OD MAJKE TEREZE...A TI GDE SI????IL NISI ZA POKAZIVANJE CEKAS PRAVI TRENUTAK ZA NASLOV ''ZVEZDA JE RODJENA''......JA NE DRZIM POLITICKE GOVORE NITI MISLIM DA DRZIM NEGO NEKI LIK JE POSTAVIO NEKU TEMU KAD SE SOZIVEO U ULOGU NEKOG ZLOTVORA I PONASA SE U TEMI SADAMSKI......DA NISI NEKI SEJK SA NAFTENIM PLATFORMAMA ILI NEKA SADAMOVA ZRTVA NA LETECEM CILIMU.....NIKO NE MOZE DA IZNESE SVOJE MISLJENJE OVDE ZA ZAO....BOLJE NAPISI SAMO ZA MENE OSTALI STOP....NEGO AJ SE TI ODLUCI ZA MASU IL DEFINICIJU ILI ZA JEDNO I DRUGO POSTO MISLIM DA NEMAS NISTA OSIM MONITORA KOJI TI POPIO OCI I TASTATURU KOJU SI POCEO DA GRICKAS KO PACOV......E I NEMOJ SE VREDJATI NISAM MISLILA NISTA LOSE 8)......UOSTALOM SUPER SI ZA PRICU I TAKO SAM SE SMORILA.....STAY POSITIVE

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #27 poslato: Decembar 31, 2006, 12:58:47 pre podne »
PA MECHKO NE TREBAS MI RIKAT ODMA, NIKO TE NE CHACHKA NI PO P...I NI PO PRKNU NITI DJE DRUGO, SAMO KOMENTARISHEM NA SVOM TOPCU. IZVINJAVAM SE AKO SAM TI STAO NA NEKI ZULJ. AL STVARNO NEMA POTREBE ZA VARNICHENJEM, STOGA DAJTE SE KONTROLIRATI, NE??
STO SE BRECAS TOLIKO ZA SLIKU TVOJU, NISAM MISLIO NISTA LOSHE SA TIME STO LICIS NA MAJKU TEREZU, DODUSHE FALI TI ONA KRPA NA TINTARI AL NEMA VEZE, DRUGOM PRILIKOM ...
IZVINJAVAM SE SVIMA OSTELJIVIMA ZA SVE STO SU LOSE DOZIVJELI U ZIVOTU CITAJUCI OVU MOJU TEMU, TAKODJE SE IZVINJAVAM SVIM UNESRECENIM MAJKAMA CIJI SU SINOVI ZAGINULI POD MOJOM SADAMSKOM DIKTATUROM. EVO ZASADICU PO BELU RUZU ZA SVAKOG NASTRADALOG.
NISAM NIKAKVI MILK SEJK NA LETECEM CILIMU, JBG. STO PITAS FRKA TI NEKA? TRAZIS MUZA OVAKO PO FORUMIMA CIM SE (NESVJESNO)RASPITUJES ZA IMOVINSKA STANJA :) A JBG LUTA ZENA OD FORUMA DO FORUMA I PALI MALU DECICU SVOJIM SLICICA, MOZDA CE SE I UPECATI NEKI BAJA,( A MOZDA I NECE). E JBBBGGGG
NEGO TO SU TVOJE PRIVATNE STVARI DRAGA GOSPODJICE MECHKO. I TO TI SAMA RASKRSTI S TOMBOM STO TEBE NIKO NE CHACHKA PO P...I. NE TREBAS SE OVAKO JAVNO ZALIT STO SI SE SMORILA ...
STO JE SAD PROBLEM STO JA SJEDIM I PRELISTAVAM OVAJ FORUM? PA CHITAM LITERATURU JEBO GA JA ...
A JBT STO STE NAVALILI ZA TE SLIKE,PA REKOH JUCHE DA CU POSTAVIT. CIM MI JE AJRON PERA TRAZIO VI NJEGOVI SLJEDBENICI MI NE DATE DISAT. JEBO VAS JARAC SEKTASHI JEDNI POREMECENI.
 STAY POSITIVE TAKODJE[R]





 
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #28 poslato: Decembar 31, 2006, 01:04:57 pre podne »

Od muzika se slusa
Samo bas i glas
Na letnata terasa
Od hotelot Palas

Rumba, samba, ca ca ca
Moda posledna
Cirka 64-ta
Skromna godina

Mirisat kebapcinja
Skara istoriska
Edna kokta ti sleduva
Pij ja ili stedi ja

Puloverce preku ramenja
Sveza e vecerta
A kino bavcata prikazuva
Vesterni vo boja

Mirno leto ohridsko
Na kajce na sred ezero
Plovam na sekavanja
Za nekoi dobri vreminja

Od godina vo godina
Nova publika
Nekoi novi momcinja
I devojcinja

Zori docekuvaat
Prv pat se vljubuvaat
Toa ke im ostane
Velat starite

Mirno leto ohridsko
Pametis li ezero
Da li ni se slucilo
Ili se sonuvalo

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.499
Odg: Smrtna kazna za Sadama Huseina
« Odgovor #29 poslato: Decembar 31, 2006, 01:39:46 pre podne »
 :D :D :D ovo je tema mrtna kazna za Sadama Huseina
al se nekad dobro jelo