Jul 12, 2024, 12:38:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.240 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: Nekoliko saveta za trening  (Pročitano 1878 puta)

Van mreže Steam

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Nekoliko saveta za trening
« poslato: Avgust 02, 2013, 03:56:35 posle podne »
19god,75kila 3god staza - ishrana 2g P/kg i 4g UH/kg bez supsa
Prvo dali mislite da je ovo ok trening za grudi
1.Kontra kosi bench  na smit masini  -- 12,10,10,8
2.ravni potisak 10,10,8,8
3.kosi potisak 10,10,8,8
4ravno razvlacenje 10,10,10,10

Drugo me zanima sta mislite o tome na davanju prioriteta misicnim partijama koje zaostaju,znate na sta mislim npr podlakticu pre ruku ili listove pre nogu ili ramena,sta znam kako kome ide raspored.

Isto me zanima sta mislite o mom treningu nogu

1.obicni cucanj 12,10,8,8
2.prednji cucanj 10,10,10,10 (Prvi put sam radio prosle nedelje i fantasticna vezba odma sam je zavoleo,pa sam hteo da je ubacim u moju rutinu  ;D )
3.presa 12,12,10,10
4.ekstenzija 12,12,12,12
5.mrtvo dizanje sa ispravljenim kolenima  12,12,10,10

I cetvrto me zanima na dane kada nemam ni dinara za gram ishrane ja obicno taj dan pauziram i jedem da "prezivim" taj dan,dali je bolje da pauziram taj dan ili slobodno mogu da odradim trening ?


Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Nekoliko saveta za trening
« Odgovor #1 poslato: Avgust 02, 2013, 04:02:08 posle podne »
Ја ћу ти рећи да се мишић не храни само на дан тренинга, већ и прије и после и следећи дан и онај тамо, дакле 300 година :))

Van mreže sekundesuvecnost

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Nekoliko saveta za trening
« Odgovor #2 poslato: Avgust 02, 2013, 04:37:57 posle podne »
Pozdrav.
Sto se tice treninga za grudi
Uvek bih isao prvo kosi,pa ravni pa kontra kosi bench I na kraju kad ih pokidas da li ce to biti razvlacenje ili nesto drugo ok je
Sto se nogu tice...taj deadlift tj rumunski lift sa pravim  nogama,radis sa maloo savijenim kolenima I to bih radio u super seriji sa ekstenzijom za zadnju lozu.A prednji cucanj bih radio u super seriji sa "sutiranjem"
Taj dan kad prezivljavas pauziraj.

Van mreže Steam

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Nekoliko saveta za trening
« Odgovor #3 poslato: Avgust 02, 2013, 05:42:47 posle podne »
Pozdrav.
Sto se tice treninga za grudi
Uvek bih isao prvo kosi,pa ravni pa kontra kosi bench I na kraju kad ih pokidas da li ce to biti razvlacenje ili nesto drugo ok je
Sto se nogu tice...taj deadlift tj rumunski lift sa pravim  nogama,radis sa maloo savijenim kolenima I to bih radio u super seriji sa ekstenzijom za zadnju lozu.A prednji cucanj bih radio u super seriji sa "sutiranjem"
Taj dan kad prezivljavas pauziraj.
Menjam treninge na svakih 7-8 nedelja do sada sam isao varijacije ravni bench- bucice,  pa sledecih 8 ned kosi bench bucice,mislio sam sad da se malo fokusiram na donji deo grudi jedno vreme,samo me zanima dali je ok to?

Van mreže dicne

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
  • Promene su proces za koje potrebno je vreme!
Odg: Nekoliko saveta za trening
« Odgovor #4 poslato: Avgust 02, 2013, 06:34:40 posle podne »
Menjam treninge na svakih 7-8 nedelja do sada sam isao varijacije ravni bench- bucice,  pa sledecih 8 ned kosi bench bucice,mislio sam sad da se malo fokusiram na donji deo grudi jedno vreme,samo me zanima dali je ok to?

radi kontra kosi , jedan trening  bučice a sledeći trening  smit
ubaci i propadanja na kraju, sa otežanjem ako možeš, dobra su za donji deo grudi

Van mreže Markokzs

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • Say Hello to My Little Friend
Odg: Nekoliko saveta za trening
« Odgovor #5 poslato: Avgust 23, 2013, 09:40:33 posle podne »
Gledaj samo da svaki trening menjas vezbe, kako za grudi kako za noge, uvek da ti bude razlicit trening da se ne ponavlja....
takodje i kilograme koje dizes...
E sad ne znam koji su ti ciljevi?
I don't even lift