Jul 06, 2024, 09:42:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Laznjak, pravi, etiketa, stampa, pranje ampule u ves masini, blabla  (Pročitano 31488 puta)

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #45 poslato: Jul 18, 2013, 04:05:43 posle podne »
Ja koliko znam steroxov sajt po pitanju validacije je odavno pukao...

x 2

  Ti znas da je ampula oprana?Ajde ne pricaj,majke ti?Oprana?Umes li ti da citas prijatelju?Ampula je takva kakva jeste jer je losa stampa u pitanju pa se skida kad predjes rukom ili prstima po njoj,sto nije slucaj sa ampulom koja prolazi validaciju na sterox sajtu,nju mozes i da operes kao sto ti kazes i nece dodci do toga.Ali ti znas da sam ja oprao ampulu a ja neznam,da nisi ti neki rodjak sa Tarotom ili mozda imas dojavu???

Još pre možda 2god imao sam problem sa validacijom, dobio sam odgovor da ne ažuriraju kodove na vreme da će to popraviti i kad su ažururali kod je prošao. A ta deka za koju ovaj momak kaže da nije ok zbog drugačije štampe, pa i slepac vidi da je ampula oprana i da je boja otišla u k... ili je neko na sunce stavio pa je onako bleda, inače je indetična sa onom koja nije oprana.

 Ti znas da je ampula oprana?Ajde ne pricaj,majke ti?Oprana?Umes li ti da citas prijatelju?Ampula je takva kakva jeste jer je losa stampa u pitanju pa se skida kad predjes rukom ili prstima po njoj,sto nije slucaj sa ampulom koja prolazi validaciju na sterox sajtu,nju mozes i da operes kao sto ti kazes i nece dodci do toga.Ali ti znas da sam ja oprao ampulu a ja neznam,da nisi ti neki rodjak sa Tarotom ili mozda imas dojavu???Ne razumem zasto me pravis budalom neko oprao,stavio na sunce....bla,bla,bla.Niko nije oprao niti stavio na sunce pa nisam valjda lud da stavljam ampulu na sunce.AMMPULA JE TAKVA KUPLJENA!!!
  Drugo opet ponavljam mozda se ne vidi na slici razlika u velicini fonta slova,pa evo jos jednom ponavljam losa stampa vidi se odmah kad se uzme u ruke i trece najbitnije nema hololgrama sa strane odnosno ima ali se takodje brise rukama dok je na originalu postojan.
   Neznam kome sam ja to prst stavio u oko,ali mi se cini da je neko veoma bitan u svetu bodybuildinga kod nas ciji interesi pokusavaju da se brane!I taj isti sa jos nekolicinom ljudi stoji iza fejkova koji se proizvode u Bosni u UG labovima.

Cekaj a odkud ti znas sta je diler ili neko pre njega, pre nego sto je tebi prodao radio sa ampulom . Ocigledno nesto nije u redu zbog skidanja boje , ali da je bila na suncu ili oprana nije iskljuceno .

A i to za velicinu slova , pa nasa galenika na depou menja i boju i velicinu slova iz meseca u mesec , te crta , te tackica te ima preko cele ampule etiketu , a opet to je farmacija . Ko zna sta se tu radi , jednostavno probas pa vidis odgovara ili ne ako odgovara nastavis da uzimas sa istog mesta ako ne menjaj dilera .

Slusaj prijatelju da ti ja kazem nesto ti si toliko tvrdoglav covek i neces da citas da ja stvarno neznam sta je s tobom da li treba da ti crtam???Bocica nije bila tako izbrisana bilo je sve normalno.Medjutim ja sam je odneo dileru da mu pokazem sta mi je uvalio,da bi mu pokazao koliko je stampa losa ja sam prstima odnosno rukom razmazao boju sa bocice,pa je i on malo tako trljao rukama da je komplet hologram obrisan i malo farbe.Jel sad razumes zasto izgleda bocica kao da je oprana ili kao da je stajala na suncu.Taj isti postupak smo ponovili i sa original strox dekom koja prolazi validaciju na sajtu i boja nije makla kao i hologram sve je ostalo netaknuto!Eto nadam se da sad razumes?
   MOJA PORUKA SVIMA KLONITE SE SVIH FAKE PROIZVODA STEROXLABA KOJE CETE LAKO PREPOZNATI PO LOSE ODRADJENOJ STAMPI KAO I HOLOGRAMU KOJI SE SKIDA ZAJEDNO SA BOJOM NA BOCICI.DOVOLJNO JE DA SAMO MALO PROTRLJATE RUKOM!!
« Poslednja izmena: Jul 18, 2013, 04:08:21 posle podne kostavr »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #46 poslato: Jul 18, 2013, 04:42:51 posle podne »
A sto si ti tako arogantan? Jel su ti oni krivi sto si pokupio takvu ampulu? Ljudi te lepo pitaju, ti se izdrkavas.

Svaki lab se fejkuje tako i sterox. Galenika sto menja menja, farmacija se ne moze porediti sa ug labovima.

I da, u poslednjih 3 godine BiH postala Tajland na Balkanu. Svaki ug lab je u BiH. Daj bre.
« Poslednja izmena: Jul 18, 2013, 04:46:13 posle podne BUKAS »

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #47 poslato: Jul 18, 2013, 04:49:07 posle podne »
Ne treba mi, hvala :)
Uglavnom, dobro si prosao, moglo je da bude i kontaminirano.Par desetina eura je nista naspram onog sto moze da se desi. Eh, da imam para za farmaceutsku deku pa da probam :)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #48 poslato: Jul 18, 2013, 05:14:27 posle podne »
Farmaceutsko je tako retro :D

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #49 poslato: Jul 18, 2013, 05:50:52 posle podne »
I tezak rad je isto retro :D Pa ispade sve poddozirano i fejk.Pricah sa jednim strancem koji fenomenalno izgleda i znam da tesko radi koji rece:"Svi se zale da steroidi ne rade, a treniraju kao pi*ketine i jedu kao svinje i onda steroid ne radi" :) Odusevio me covek izjavom.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #50 poslato: Jul 18, 2013, 06:16:05 posle podne »
"Svi se zale da steroidi ne rade, a treniraju kao pi*ketine i jedu kao svinje i onda steroid ne radi" :) Odusevio me covek izjavom.

Svaka cast za izjavu !!!
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #51 poslato: Jul 18, 2013, 06:21:31 posle podne »

Slusaj prijatelju da ti ja kazem nesto ti si toliko tvrdoglav covek i neces da citas da ja stvarno neznam sta je s tobom da li treba da ti crtam???Bocica nije bila tako izbrisana bilo je sve normalno.Medjutim ja sam je odneo dileru da mu pokazem sta mi je uvalio,da bi mu pokazao koliko je stampa losa ja sam prstima odnosno rukom razmazao boju sa bocice,pa je i on malo tako trljao rukama da je komplet hologram obrisan i malo farbe.Jel sad razumes zasto izgleda bocica kao da je oprana ili kao da je stajala na suncu.Taj isti postupak smo ponovili i sa original strox dekom koja prolazi validaciju na sajtu i boja nije makla kao i hologram sve je ostalo netaknuto!Eto nadam se da sad razumes?
   MOJA PORUKA SVIMA KLONITE SE SVIH FAKE PROIZVODA STEROXLABA KOJE CETE LAKO PREPOZNATI PO LOSE ODRADJENOJ STAMPI KAO I HOLOGRAMU KOJI SE SKIDA ZAJEDNO SA BOJOM NA BOCICI.DOVOLJNO JE DA SAMO MALO PROTRLJATE RUKOM!!

Ajde malo pripazi na ponasanje , nema potrebe da se izdrkavas na sve redom kad ljudi hoce da ti pomognu .

Sta si isao na ciklusu uz tu deku ? Trajanje ?
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #52 poslato: Jul 18, 2013, 06:38:14 posle podne »
I tezak rad je isto retro :D Pa ispade sve poddozirano i fejk.Pricah sa jednim strancem koji fenomenalno izgleda i znam da tesko radi koji rece:"Svi se zale da steroidi ne rade, a treniraju kao pi*ketine i jedu kao svinje i onda steroid ne radi" :) Odusevio me covek izjavom.

U bre Milane ti hoces da mi krepamo!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #53 poslato: Jul 18, 2013, 07:16:13 posle podne »
Ja koliko znam steroxov sajt po pitanju validacije je odavno pukao...

x 2

  Ti znas da je ampula oprana?Ajde ne pricaj,majke ti?Oprana?Umes li ti da citas prijatelju?Ampula je takva kakva jeste jer je losa stampa u pitanju pa se skida kad predjes rukom ili prstima po njoj,sto nije slucaj sa ampulom koja prolazi validaciju na sterox sajtu,nju mozes i da operes kao sto ti kazes i nece dodci do toga.Ali ti znas da sam ja oprao ampulu a ja neznam,da nisi ti neki rodjak sa Tarotom ili mozda imas dojavu???

Još pre možda 2god imao sam problem sa validacijom, dobio sam odgovor da ne ažuriraju kodove na vreme da će to popraviti i kad su ažururali kod je prošao. A ta deka za koju ovaj momak kaže da nije ok zbog drugačije štampe, pa i slepac vidi da je ampula oprana i da je boja otišla u k... ili je neko na sunce stavio pa je onako bleda, inače je indetična sa onom koja nije oprana.

 Ti znas da je ampula oprana?Ajde ne pricaj,majke ti?Oprana?Umes li ti da citas prijatelju?Ampula je takva kakva jeste jer je losa stampa u pitanju pa se skida kad predjes rukom ili prstima po njoj,sto nije slucaj sa ampulom koja prolazi validaciju na sterox sajtu,nju mozes i da operes kao sto ti kazes i nece dodci do toga.Ali ti znas da sam ja oprao ampulu a ja neznam,da nisi ti neki rodjak sa Tarotom ili mozda imas dojavu???Ne razumem zasto me pravis budalom neko oprao,stavio na sunce....bla,bla,bla.Niko nije oprao niti stavio na sunce pa nisam valjda lud da stavljam ampulu na sunce.AMMPULA JE TAKVA KUPLJENA!!!
  Drugo opet ponavljam mozda se ne vidi na slici razlika u velicini fonta slova,pa evo jos jednom ponavljam losa stampa vidi se odmah kad se uzme u ruke i trece najbitnije nema hololgrama sa strane odnosno ima ali se takodje brise rukama dok je na originalu postojan.
   Neznam kome sam ja to prst stavio u oko,ali mi se cini da je neko veoma bitan u svetu bodybuildinga kod nas ciji interesi pokusavaju da se brane!I taj isti sa jos nekolicinom ljudi stoji iza fejkova koji se proizvode u Bosni u UG labovima.

Cekaj a odkud ti znas sta je diler ili neko pre njega, pre nego sto je tebi prodao radio sa ampulom . Ocigledno nesto nije u redu zbog skidanja boje , ali da je bila na suncu ili oprana nije iskljuceno .

A i to za velicinu slova , pa nasa galenika na depou menja i boju i velicinu slova iz meseca u mesec , te crta , te tackica te ima preko cele ampule etiketu , a opet to je farmacija . Ko zna sta se tu radi , jednostavno probas pa vidis odgovara ili ne ako odgovara nastavis da uzimas sa istog mesta ako ne menjaj dilera .

BRAVO

Prijatelju, nemaš predstavu sa kim pričaš, nemoj takav ton jer želim da ti pomognem.
Profesija mi je grafički dizajn i znam kako izgleda "isprana boja" "izbledela", kako se boja "razlije" itd...
Ja sam iz apoteke nailazio na 5 različitih štampi depoa, sa drugačijom štampom, ne mora značiti po defaultu da je fake.
Ne znam što si uopšte uzimao tako "jadnu" ampulu pa se sad vodi debata o tome jel fake ili ne?
Ima li "unutrašnji print" ta po tebi "fake" ampula? Ima li print na čepu? To su neke stvari na koje trebaš obratiti pažnju i koje je malo teže odraditi od jbne nalepnice a koje se ne mogu tako lako oštetiti pranje, suncem, trljanjem...
Hologram ili se skida ceo kompletan sa bočice, ili se cepa pri pokušaju skidanja a da se segmenti holograma skidaju trljanjem to prvi put čujem.
Veruj mi nagledao sam se toga i nemam koristi da tebe išta ubeđujem već samo pokušavam da ti pomognem ;)
Bilo je slučajeva da npr za Helios od STEROXA kažu ovaj me radi a ovaj iz iste ture ne radi...kako bre miša mu poljubim, pa da onaj koji je radio tad je dijeta bila ok a koji ne radi tad nije dijeta bila baš pod konac :)

Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Laznjak, pravi, etiketa, stampa, pranje ampule u ves masini, blabla
« Odgovor #54 poslato: Jul 18, 2013, 07:59:47 posle podne »
ma dobra je deka malo sam se salio taman posla da vredjamo rad nasih ljudi!Evo podrzavam i priznajem oprao sam je u ves masini pa je keva stavila na sunce i malo je izbledela al sta ima veze radi ko luda.Cao drugari bilo je zabavno komunicirati s vama :P
« Poslednja izmena: Jul 18, 2013, 09:49:23 posle podne BUKAS »

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Laznjak, pravi, etiketa, stampa, pranje ampule u ves masini, blabla
« Odgovor #55 poslato: Jul 18, 2013, 08:53:32 posle podne »
Zamolio bih te ako možeš da mi odgovoriš na moja pitanja: Ima li "unutrašnji print" ta po tebi "fake" ampula? Ima li print na čepu?

Toliko truda oko tebe mislim da je u najmanju ruku ok i ti nas da ispoštuješ a ne da se ponašaš ko nedorasli balavac.
« Poslednja izmena: Jul 18, 2013, 09:49:10 posle podne BUKAS »
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Laznjak, pravi, etiketa, stampa, pranje ampule u ves masini, blabla
« Odgovor #56 poslato: Jul 18, 2013, 10:07:26 posle podne »
ali ime thread-a :D

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: Laznjak, pravi, etiketa, stampa, pranje ampule u ves masini, blabla
« Odgovor #57 poslato: Jul 18, 2013, 11:36:08 posle podne »
I da, u poslednjih 3 godine BiH postala Tajland na Balkanu. Svaki ug lab je u BiH. Daj bre.
Pa ja totalno neobavješten.
Koji je meni najbliži?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Laznjak, pravi, etiketa, stampa, pranje ampule u ves masini, blabla
« Odgovor #58 poslato: Jul 18, 2013, 11:37:11 posle podne »
Pitaj ove sto prave teorije zavere. Ti si u stvari na roidima, samo ne znas. :D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Laznjak, pravi, etiketa, stampa, pranje ampule u ves masini, blabla
« Odgovor #59 poslato: Jul 18, 2013, 11:44:51 posle podne »
Zmaj krajnje podmukli naturalac:-) pere whey u ves masini i cucne 200.
Men sana in corpore sano !