Jul 09, 2024, 01:39:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.230 poruka u 18.756 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Bogdanb
X3MShop banner

Autor Tema: Metan!  (Pročitano 96700 puta)

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #180 poslato: Januar 04, 2007, 03:20:59 posle podne »
boldenaon ide sa svim..samo je pitanje dali iams para za to planinarenje..

doze su ti 100 mg EOD.....

i ovde se moze pisati o doazma ali ne o cenama itd..
Cenu znam. Nego 100mg EOD jednom nedeljno ili kako? Jer povecavam doze posle ili uvek iste?? Jer ima smisla uzimati ga 4-6 nedelja ili je on za duze "staze"?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Metan!
« Odgovor #181 poslato: Januar 04, 2007, 04:51:44 posle podne »
eod...to znaci svaki drugi dan....

6 nedlja boldenona je sasvim ok....

i nema potrebe da menjas doze..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Metan!
« Odgovor #182 poslato: Januar 04, 2007, 07:41:47 posle podne »
uhhhh Marko....ja bih na tvom mestu jos duuugo citao o AAS pa se tek onda,eventualno odlucio na koriscenje istih...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #183 poslato: Januar 04, 2007, 09:41:08 posle podne »
uhhhh Marko....ja bih na tvom mestu jos duuugo citao o AAS pa se tek onda,eventualno odlucio na koriscenje istih...
Citao sam ja dooosta, malo sam se umorio od citanja pa sam sad vec do pola kure dosao.

*Pedja*
Znaci to mu dodje nekih 300-400mg eod nedeljno?
Ako uzmem bd moracu da se rokam non stop, trenutno me roka drugarica,ali ne verujem da ce bas toliko moci.Moracu sam. E sad, posto mi je nezgodno da sam sebi apliciram u dupe pa bih u butinu ili rame, zanima me jer to sigurna varijanta, da ne dodje do nekih komplikacija?

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #184 poslato: Januar 04, 2007, 09:46:00 posle podne »
A sta bih mogao osim boldenona da ubacim?

E ljudi mozda su moja pitanja glupa i dosadna, ali nemam koga drugog da pitam.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Metan!
« Odgovor #185 poslato: Januar 04, 2007, 09:53:43 posle podne »
marko ,ne radi se to u sred ciklusa to se radi, pre nego bilo sta pocnes,kao sto sam ti vec rekao nisi ti spreman za to ,jos,
svi vi to shvatate kao zezanje a to je jedna skupa i opasna igracka i ovakav nacin savetovanja ovde ili tamo bas ne stoji,
prvo sto mi ne mozemo da pisemo sve sto mislimo i znamo ,jer ce to da vidi neko ko ne treba a drugo mi nista ne znamo o tebi osim jedne
slike u avatru i dobijas samo odgovore o onome o cemu pitas da li ti dobro razmisljas ili ne to je druga prica,
i sam znas kakav si ciklus napravio i pored nasih sugestija ,reci mi sta si uradio na pola ciklusa ,jesi li zadovoljan ,ali budi iskren ili je to jos
jedno razocarenje cekajuci da se nesto desi.
zato ti kazem,moras mnogo ozbiljnije da pristupas tome

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #186 poslato: Januar 04, 2007, 10:24:31 posle podne »
*Lazicu*-da li sam zadovoljan?
-Po pitanju snage nisam, povecao sam tezine ali ne drasticno kao sto sam ocekivao, mada mi ljudi govore da ce snaga tek da krene, da test jos nije ful proradio.
-Po pitanju izgleda jesam, ruke u kompletu mi dosta bolje izgledaju, obim bicepsa mi je pre pocetka bio 41cm, sad je 42cm i jos malo preko. E sad,obim ko obim nije najbitniji,da sam hteo OBIM uzeo bih 300metana. Bitnije mi je kako sve to izgleda, a izgleda ok.
-San mi se DOSTA pokvario. Znojim se nocu oko vrata, majica mi je u predelu trapeza mokra, ustajem u sred noci da se presvlacim. Legnem uvece, prispava mi se, pogasim sve, zatvorim oci i tada krece vrtenje po krevetu, nikako da se namestim. Onda ustanem, iskuliram nekih cuku vremena i konacno utonem u san.
E sad kapiram da je to-to sto se tice winija, a od testa jos ocekujem. Mozda cu test da produzim na 10nedelja, jos nisam siguran, videcu pred kraj. Wini uzimam jos dve nedelje, pa sam mislio da SAD ubacim jos nesto.
To je to, ako te zanima jos nesto pitaj, ne mogu da se setim sta jos da napisem.

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #187 poslato: Januar 04, 2007, 10:52:06 posle podne »
Trening mi izgleda ovako(treniram tako poslednja 2 i po meseca):

PONEDELjAK
ramena + biceps + trbusnjaci

 UTORAK
grudi + triceps + trbusnjaci

 SREDA
ledja(pre podne) + ramena i biceps(pred vece)

 CETVRTAK
odmor

 PETAK
grudi + triceps + trbusnjaci

 SUBOTA
ledja(pre podne) + ramena i biceps(pred vece)

 NEDELjA
odmor

*NOGE trenutno radim po malo,svaki drugi dan jednu vezbu po 7serija zbog POVREDE! Inace sam ih radio cetvrtkom,samo noge ceo trening.

Jer ok trening?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Metan!
« Odgovor #188 poslato: Januar 04, 2007, 11:42:41 posle podne »
Trening je KATASTROFALAN!!!!!!Tri puta nedeljno ramena???!!!Isto i biceps-triceps!!!???Odavno gori trening nisam video...Pa ovo je cisti katabolizam!!!
Probaj ovako:

pon-grudi/bic
uto-noge
sre-pauza
cet-ledja
pet-ramena/tric
sub/ned-pauza

ovo je za 4X ned

Za 5X:

pon-grudi
uto-noge
sre-bic/tric
cet-pauza
pet-ledja
sub-rame
ned-pauza

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #189 poslato: Januar 04, 2007, 11:46:40 posle podne »
Da radim SAMO jednom svaku misicnu partiju nedeljno??! Pa jer bi se videli rezultati pre 2010.-e(pod uslovom da je sredjena ishrana)?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Metan!
« Odgovor #190 poslato: Januar 05, 2007, 12:01:37 pre podne »
pa nastavi sam tim tvojim metodama i rezultati ce se vidjeti tek tamo oko 1.maja 2020 :) (po gregorijanskom kalendaru)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Metan!
« Odgovor #191 poslato: Januar 05, 2007, 12:12:17 pre podne »
Ako nastavis po ovom tvom nacinu,rezulat ce doci vrlo brzo...ukoliko zelis da izgledas kao da si iz Etiopije :lol: :lol:

Sad bez zajebancije...ovo tvoje je katastrofa,jednu grupu je dovoljno raditi jednom u 7 dana ako je uradis kako treba.U svakom  slucaju treba napraviti pauzu od bar 3-4 dana pri treniranju iste grupe misica!Kod tvog programa imas 1 dan pauze,misic nema teoretske sanse da se odmori,a ti ga ponovo kidas i unistavas,i ocekujes rast???!!!Nema sanse!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #192 poslato: Januar 05, 2007, 12:55:36 pre podne »
Ako nastavis po ovom tvom nacinu,rezulat ce doci vrlo brzo...ukoliko zelis da izgledas kao da si iz Etiopije :lol: :lol:

Sad bez zajebancije...ovo tvoje je katastrofa,jednu grupu je dovoljno raditi jednom u 7 dana ako je uradis kako treba.U svakom  slucaju treba napraviti pauzu od bar 3-4 dana pri treniranju iste grupe misica!Kod tvog programa imas 1 dan pauze,misic nema teoretske sanse da se odmori,a ti ga ponovo kidas i unistavas,i ocekujes rast???!!!Nema sanse!!!
Pa znaci da je onda dovoljno trenirati 3 puta nedeljno,  svaku mis.partiju po jednom i imati vidne rezultate?
Znam da je odmor BITAN faktor, ali nije mi jasno kakav bi to npr.biceps bio kad bi ga radili jednom nedeljno. Ne verujem da bi mocno izgledao.
Koliko znam manjim misicnim p. dovoljan je odmor od 48h do ponovnog treniranja, a velikim 72h. Ako je tako ne vidim razlog zasto se npr. biceps ne bi radio 3 puta nedeljno. 

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Metan!
« Odgovor #193 poslato: Januar 05, 2007, 01:13:46 pre podne »
To je tacno ali uzmi u obzir ovo da kad radis velike misicne partije automatski radis i male... za grudi ti treba triceps za ledja biceps... a jos plus posebno male misicne partije i kad sve saberes i oduzmes nedelju dana svaka grupa je ok ;)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #194 poslato: Januar 05, 2007, 01:19:01 pre podne »
To jeste, zato sam ja uz grudi radio triceps,a uz ledja biceps. Sad ne znam kako cu...........