Septembar 27, 2024, 08:13:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura - cilj: kvalitet  (Pročitano 13943 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #30 poslato: Jun 17, 2013, 11:31:49 pre podne »
"Kvalitetnije stvari"- sta to znaci?
Proizvod nekog ug laba je kvalitetniji od proizvoda farmaceutske kuce?
To sto neko jede gluposti pa navuce vode a pritom uzima depo, nije krivica depoa vec korisnika.
A ti imas mnogo stvari koje treba da resis pre pocetka koriscenja aas, tako da se tome posveti, a ne tome sta je kvalitetnije od cega, jer ti ni to ne ide.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #31 poslato: Jun 17, 2013, 11:50:10 pre podne »
btw rizik uvek postoji, to si dobro primmetio, ali si ispustio najbitniju stvar - smanjiti rizik na najnizi moguci nivo, uz to iskoristiti max iz takvog rizika!
Tebi ne treba ni  doza, ni kura - ti vec znas sta hoces da uzmes, a hoces da cujes potvrdu.
To mozda od 95% iz teretane kod tebe, ali ovde neces dobiti savet koji nema veze s mozgom.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #32 poslato: Jun 17, 2013, 11:51:46 pre podne »
Problem je u spremanje hrane, zato sto jedemo u jednu kuhinju. Na zalost kod mene ide sve po starom - ako se sprema kupus, jede se kupusa. To je problem.

Kada sam rekao kvalitetnije, mislio sam npr metan kontra primo tabs, kada je rec o ovom sportu, a ne npr weight lifting...

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #33 poslato: Jun 17, 2013, 11:53:51 pre podne »
sudeci po odgovorima koje daje on ce to da uzme sta god vi pisali...jer je to naumio i gotovo..dzaba sva prica sto je ishrana losa sto jede sto se u kuci sprema itd....zalosno je kako djeca ne razmisljaju o zdravlju nimalo..bitno je da se uzme i gotovo....a kasnije sta bude biti ce...tako da bi ja ovu temu obrisao hladno..ko god nece da slusa savjete koji mu se daju i tjera po svom jednostavno dzabe otvara temu na forumu...ovde da dodje 20 ljudi da mu kaze da neuzima on ce da nadje izgovor da bih uzeo....

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #34 poslato: Jun 17, 2013, 12:04:02 posle podne »
Ako vec ide na tu stranu, greota od boga da tako prohebe prvu kuru.

Problem su ovi genetski 10% BF boys-i , ti kad se nabodu dobiju pun Q vode, ali to opet izgleda kao ''dobra'' masa, ili ti ''rastu kao gljive''.

No isto kao i svi ostali, posle se izduvaju kao balon, ali to retko ko vidi ili hoce da uzme u razmatranje.

Ne jedes masno, biras UH-e a imas 20%, ako ti ovo ne govori da ti je ishrana ocaj i da itekako jedes masno, onda da se polako razilazimo.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #35 poslato: Jun 17, 2013, 12:08:33 posle podne »
Riješenje je veoma jednostavno.Treba rokati gljive.
Ako gljive već rastu kao jel' gljive , kontam da ću i ja od gljiva rasti kao gljiva. ;D
Kud ćeš jednostavnije. ::)

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #36 poslato: Jun 17, 2013, 12:17:14 posle podne »
tebra ja zivim sa 4 clana porodice,a preko zime nas ima +1 stariji... I kod mene se jede svaki dan kupus,burek,sarma,kurac-palac....Pa opet sebi spremim hranu svaki dan.To sto ti pricas se zove lenjost i nezrelo razmisljanje i pored tvojih 29godina.

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #37 poslato: Jun 17, 2013, 12:19:50 posle podne »
,a verujem da je i kod dosta drugih clanova slicna situacija vezano za spremanje hrane

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #38 poslato: Jun 17, 2013, 12:45:19 posle podne »
Primo tabs... to bih razmislio i zeni da dam.

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #39 poslato: Jun 17, 2013, 12:49:12 posle podne »
Najjaci si sa ekstra cenom wheya. Pa da 1000 din/kg dodje opet je to 10000 osim ako ti neko ne poklanja protein :P. Opet tu imas dve kile mesa na 3 dana. :P Ostale probleme te razumem jbg. :D

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #40 poslato: Jun 17, 2013, 12:57:23 posle podne »
tebra ja zivim sa 4 clana porodice,a preko zime nas ima +1 stariji... I kod mene se jede svaki dan kupus,burek,sarma,kurac-palac....Pa opet sebi spremim hranu svaki dan.To sto ti pricas se zove lenjost i nezrelo razmisljanje i pored tvojih 29godina.
Iz razloga jer me ne poznajes, a zakljucio da sam lenjin, govori samo o tebi.

bojan lepojevic

rizik uvek postoji, ne verujem da bf ima veze sa rizikom ako ne racunamo gino/pritisak i holesterol...pritisak/holesterol je u redu, pre mesec dana sam sve proverio...
Nisam odlucio i poslusam savete samo muka mi je od nekih p***ra  jer me ne znaju a kaze na mene da sam lenjin...

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #41 poslato: Jun 17, 2013, 01:00:08 posle podne »
Najjaci si sa ekstra cenom wheya. Pa da 1000 din/kg dodje opet je to 10000 osim ako ti neko ne poklanja protein :P. Opet tu imas dve kile mesa na 3 dana. :P Ostale probleme te razumem jbg. :D

To sto mi u srbiju imamo dzinovske i bezobrazne cene  to je posebna prica...ono sto je u ino 40usd kod nas 60-70 eur...
Pa ocigledno ne rzumes. Nemogu ja sebi da kupim meso i sebi da spremam to kada mojii jedu nesto drugo, to kod mene jos nazalost nije tako, i hajmo da vec jednom ne ulazim u ovu pricu...
Nije mi cilj da se bockam bezveze...
« Poslednja izmena: Jun 17, 2013, 01:02:46 posle podne Borne »

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #42 poslato: Jun 17, 2013, 01:00:53 posle podne »
I najverovatnije su u pravu, jer ako koza laze, rog ne laze  ;)

Samo ne znam sto se toliko palis na tu konstataciju, istina boli ili sta?

Pa evo ja sam trenutno lenj sa ishranom u PM, nije da imam sjajne uslove, ali ne bih slomi qrcu rebra kada bi se malo vise potrudio, a rezultati bi pratili sigurno.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže bionic

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #43 poslato: Jun 17, 2013, 01:03:45 posle podne »
ako imas ca 29god kao sto on kaze(ili jos vise) onda si neljeb koji jos zivi kod roditelja, bez posla i bojis se sebi obrok spremit da upalis jebeni plin ili rernu.

ako imas manje od toga onda si balavac bez primanja kojima starci nedaju da prismrdi kuhinji i nemaju razumjevanja za BB sa nedovoljno proucenom tematikom, kako ishrane (sto i tvoji postovi , i tvoj bf govori sam za sebe) i oko farmakologije.

ocito nevidis zasto nizak BF pogoduje, sto ti mnogi pametniji govore (budi sretan sto su ti ovakvi forumase uopce pisali u temi)...

nerazumijem zasto trazis potvrdu na odgovor koji si vec davno doneo?

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Prva kura - cilj: kvalitet
« Odgovor #44 poslato: Jun 17, 2013, 01:05:01 posle podne »
Citat: Ishmerish link=topic=28304.msg353844#msg35
Samo ne znam sto se toliko palis na tu konstataciju, istina boli ili sta?

[/quote

Ovo veze nema sa zdravom mozgom, izvini, bez uvrede.