Septembar 20, 2024, 09:32:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Potebno misljenje oko programa  (Pročitano 2014 puta)

Van mreže fudbalinho

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Potebno misljenje oko programa
« poslato: Jun 15, 2013, 03:35:43 posle podne »
Na netu sam nasao jedan zanimljiv slajd koji objasnjava kako treba da treniramo u teretani da bi postigli zeljeni efekat....medjutim ja bih voleo da neko strucniji ovde da misljenje o ovom programu:
http://www.sendspace.com/file/r2kxd8

Ko nadje vremena neka skine, pogleda i kaze sta misli...meni deluje dosta logicno i jednostavno ali bih ipak prepustio nekom ko je vise upucen da odredi da li ima smisla to sto je napisano u tom slajdu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potebno misljenje oko programa
« Odgovor #1 poslato: Jun 16, 2013, 12:43:56 posle podne »
a koji je zeljeni efekat?

Van mreže fudbalinho

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Potebno misljenje oko programa
« Odgovor #2 poslato: Jun 16, 2013, 02:32:38 posle podne »
Vidim da sam lose postavio pitanje...mene je samo zanimalo da li i u praksi funkcionise to sto je opisano u tom slajdu...a inace zelim da radom s tegovima dobijem na brzini ali ne znam kakav mi trening treba za to, vezbe, tezina, br serija i ponavljanja itd.....znam otprilike ali zelim da budem 100% siguran da je ono sto radim korisno....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potebno misljenje oko programa
« Odgovor #3 poslato: Jun 17, 2013, 10:37:06 pre podne »
Vidim da sam lose postavio pitanje...mene je samo zanimalo da li i u praksi funkcionise to sto je opisano u tom slajdu...a inace zelim da radom s tegovima dobijem na brzini ali ne znam kakav mi trening treba za to, vezbe, tezina, br serija i ponavljanja itd.....znam otprilike ali zelim da budem 100% siguran da je ono sto radim korisno....

hoces reci da se bavis fudbalom i da ti treba program za expliznost i brzinu
ne rauzmem cemu komplkovanje ovoliko  i skidanje nekih fajlova ihaaa

Van mreže fudbalinho

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Potebno misljenje oko programa
« Odgovor #4 poslato: Jun 17, 2013, 10:42:48 pre podne »
Da...radio sam u zadnjih godinu dana bas intezivno u teretani i promenio sam xx nacina treniranja ali sam dobio nesto malo na brzini znaci manje nego sto sam ocekivao...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potebno misljenje oko programa
« Odgovor #5 poslato: Jun 17, 2013, 10:46:20 pre podne »
Da...radio sam u zadnjih godinu dana bas intezivno u teretani i promenio sam xx nacina treniranja ali sam dobio nesto malo na brzini znaci manje nego sto sam ocekivao...

pa to ovisi sta si radio jbg
ja radim u tereatni 25 god i nemam ni B od brzine
za to postoje programi,procesi,pripreme,vreme ,tajming..kako god hoces
nemozes ti da udjes u gym i da radis bench pres tj kpirsa tamo nekog bildera sa njegovim vezbama i da ockujes od toga neke pomoke kada su perofmanse u tvom sportu u pitanju

Van mreže fudbalinho

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Potebno misljenje oko programa
« Odgovor #6 poslato: Jun 17, 2013, 10:58:09 pre podne »
Radio sam od 2 do 3x nedeljno i uvek celo telo svaki trening.....naizmenicno tokom nekoliko nedelja sma radio na razlicite nacine -  velike tezine i mali broj ponavljanja (3-4) i opterecenje od 70% i veci broj ponavljanja (7-9)....cucanj, nozni iskorak, rameni potisak, dizanje iz benca i zgibovi su mi ble najzastupljenije vezbe.....odmor izmejdu ponavljanja i serija mi je uvek bio 1 minut i samo sam povecavao tezine....a inace sam na terenu idnividualno radio i koordinaciju, sprinteve itd....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potebno misljenje oko programa
« Odgovor #7 poslato: Jun 17, 2013, 10:59:31 pre podne »
pa dobro
ocigledno da to sto si radio nije dobro ako sam kazes da nema nekih poboljsanja..