Jul 05, 2024, 09:02:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Vežbe za savršene trbušnjake !  (Pročitano 87120 puta)

Van mreže Vranac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
    • Kopaonik - turistički portal
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #15 poslato: Novembar 02, 2006, 10:25:01 posle podne »
Odličan tekst, samo imam zamerku zašto nema objašnjenja za vežbe koje se ne smeju raditi,
posebno me zanima rotacija sa šipkom za kose trbušnjake.

Nije da se ne smeju raditi, nego su vezbe ili teske ili predugacke a mali je efekat na trbusnjake jer nisu izolovane i rade i drugi misici a pre svega fleksori kukova!

A rotaciju sipkom bi morao jako dugo da radis da bi imao rezultate a mozes i kicmu da usines, mnogo je efektivnije raditi vezbe koje ditrektno pogadjaju kose trbusnjake!

Ja sam od skora presao sa vezbi koje "ne treba raditi", na ove koje pise da treba raditi i vise sam nego zadovoljan. Sa manje napora sam dobio mnogo lepsi izgled stomaka a i bolje drzanje.  Dok sam radio puno podizanje nogu na vratilu ili pun pokret na klupi uglavnom mi je otkazivao misic u vrhu nogu a ne trbusnjaci, a dok radim izolovane pokrete za trbuh mogu lepo da ga dovedem do otkaza, a da druge misice ni ne osetim!

Van mreže jkd4evr

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #16 poslato: Novembar 09, 2006, 06:49:22 pre podne »
lol
kakvo gubljenje vremena

Jetion

  • Gost
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #17 poslato: Novembar 09, 2006, 06:01:32 posle podne »
ovo treba pod sticky

Van mreže Vranac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
    • Kopaonik - turistički portal
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #18 poslato: Novembar 11, 2006, 03:41:27 pre podne »
lol
kakvo gubljenje vremena



Po tebi su i vezbe Milosa Sarceva gubljenje vremena , a sada i Vedrana Jaksica!  Postavi ti lepo svoje slike i reci nam svoju biografiju pa mozda ce te neko i poslusati!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #19 poslato: Novembar 11, 2006, 10:05:46 pre podne »
lol
kakvo gubljenje vremena



Po tebi su i vezbe Milosa Sarceva gubljenje vremena , a sada i Vedrana Jaksica!  Postavi ti lepo svoje slike i reci nam svoju biografiju pa mozda ce te neko i poslusati!
-...jel ima negde link da je lajstor napisao da su vezbe milosa sarceva gubljenje vremnea....vidim da je vrhunski sturnjcak u ovoj oblasti pa me bas zanima i taj segment njegov stepena razvoja...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #20 poslato: Novembar 11, 2006, 10:20:52 pre podne »
U jednoj ranijoj diskusiji bila je prica o treningu za pocetnike, na moju sugestiju da procita sta o tome ima da kaze Sarcev gospodin je odgovorio...

"sto se tice sarceva, hvala na linku mozda cu procitati ali iskerno ima mali zilion ljudi koje bi pre poslusao nego sto on kaze"
Evo ga i link...
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=2698.msg64605#msg64605

Stekao sam utisak da covjek ima neke svoje izvore, koji nemaju veze sa velikom vecinom ljudi koji se uspjesno bave BB, a zakljucio je i da smo svi mi ovdje daleko od svojih potencijala jer predpostavljam da misli da ni ovdje nema covjeka koji ima veze sa mozgom po pitanju BB, kao sto mu je i Sarcev treca liga, tako da sam prestao da ulazim u diskusiju sa doticnim MMA fighterom i BB expertom, jer bi ta diskusija vjerovatno uzela neki drugi ton koji meni ne prilici...

Nemam nista protiv da neko dodje i kaze da on vjezba, hrani se i bilo sta drugo na taj i taj nacini da mu to daje rezultate daje rezultate, ali ovi sto dodju i kazu vi svi nemate pojma a ja sam jedini u pravu zaista ne zavrijedjuju neku moju vecu paznju...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #21 poslato: Novembar 11, 2006, 10:28:17 pre podne »
U jednoj ranijoj diskusiji bila je prica o treningu za pocetnike, na moju sugestiju da procita sta o tome ima da kaze Sarcev gospodin je odgovorio...

"sto se tice sarceva, hvala na linku mozda cu procitati ali iskerno ima mali zilion ljudi koje bi pre poslusao nego sto on kaze"
Evo ga i link...
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=2698.msg64605#msg64605

Stekao sam utisak da covjek ima neke svoje izvore, koji nemaju veze sa velikom vecinom ljudi koji se uspjesno bave BB, a zakljucio je i da smo svi mi ovdje daleko od svojih potencijala jer predpostavljam da misli da ni ovdje nema covjeka koji ima veze sa mozgom po pitanju BB, kao sto mu je i Sarcev treca liga, tako da sam prestao da ulazim u diskusiju sa doticnim MMA fighterom i BB expertom, jer bi ta diskusija vjerovatno uzela neki drugi ton koji meni ne prilici...

Nemam nista protiv da neko dodje i kaze da on vjezba, hrani se i bilo sta drugo na taj i taj nacini da mu to daje rezultate daje rezultate, ali ovi sto dodju i kazu vi svi nemate pojma a ja sam jedini u pravu zaista ne zavrijedjuju neku moju vecu paznju...

..odlicno receno..mislim da ce voema brzo da dodje kraj ovj rapsravu..cak sto vise..iz ovih stopa nakon sto sam procitao ovaj tekst gde se sturnjak oglasio povodm treninga i nacina treniranja milosa sarceva..
ajd sto pljuje ovde sve zivo..ali da tako nesto radi po ceovku kojeg citav svet prizna kao vodcu figuru iz obalsti nutrizionizma i treninga i td......

neverovatno

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #22 poslato: Novembar 11, 2006, 03:45:10 posle podne »
1. Po onim ponavljanjima-1-3 i bla, bla, bla...
2. Po ovome sto je za Milosa napisao.
3. Po njegovom nicku Judo Club DrzDaTiGaNabijem 4 !!!Evr!!!

Mislim da je u pitanju klinac koji nas zajebava.


Pozdrav!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #23 poslato: Novembar 12, 2006, 10:32:20 pre podne »
1. Po onim ponavljanjima-1-3 i bla, bla, bla...
2. Po ovome sto je za Milosa napisao.
3. Po njegovom nicku Judo Club DrzDaTiGaNabijem 4 !!!Evr!!!

Mislim da je u pitanju klinac koji nas zajebava.


Pozdrav!
sve je moguce, jbt ako njega neki profesionalac smara...pardon SVI I SVE VEZBE GA smaraju onda si verovatno upravu
Liberte toujours

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #24 poslato: Novembar 12, 2006, 02:13:21 posle podne »
A komplexi me drmaju, drmajuuuuu :D

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #25 poslato: Novembar 12, 2006, 02:18:37 posle podne »
Ubise!  :twisted: :twisted: :twisted:

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #26 poslato: Novembar 13, 2006, 08:48:46 posle podne »
ovo treba pod sticky

Stvarno bi moglo da se organizuje neki salter za trbusnjake kao sticky, ovo je odlicna tema.

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #27 poslato: Novembar 13, 2006, 09:37:26 posle podne »
Zbog čega su trbušnjaci toliko iznad ostalih mišićnih partija da zaslužuju sticky :lol:

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #28 poslato: Novembar 13, 2006, 09:39:14 posle podne »
Zato sto su pored nogu slabija tacka, pa sigurno 70% ljudi...

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Vežbe za savršene trbušnjake !
« Odgovor #29 poslato: Novembar 13, 2006, 10:29:40 posle podne »
A komplexi me drmaju, drmajuuuuu :D
E luka, luka.... :lol: :twisted: :twisted:
Liberte toujours