Septembar 20, 2024, 08:37:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Zadrzavanje snage kod kreatina?  (Pročitano 2537 puta)

Van mreže brankovich

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Zadrzavanje snage kod kreatina?
« poslato: Jun 02, 2013, 02:11:34 pre podne »
Interesuje me koliko se snage moze sacuvati od kreatina? Ako mi dobijemo sa jednim pakovanjem  prirast snage za 15%, hocemo mi kad se skinemo sa njega izgubiti svu snagu i masu sto smo dobili ili ce nesto i ostati? Ako se izgubi ta snaga i masa zasto se ljudi uopste skidaju sa kreatina kada nije skup?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zadrzavanje snage kod kreatina?
« Odgovor #1 poslato: Jun 02, 2013, 08:13:39 pre podne »
Interesuje me koliko se snage moze sacuvati od kreatina? Ako mi dobijemo sa jednim pakovanjem  prirast snage za 15%, hocemo mi kad se skinemo sa njega izgubiti svu snagu i masu sto smo dobili ili ce nesto i ostati? Ako se izgubi ta snaga i masa zasto se ljudi uopste skidaju sa kreatina kada nije skup?

masu neces dobiti
a vodu ces da ispisas sigurno
snaga ostaje u vecem delu
a posto volis da razresavas terije koje konstrusies u svojoj glavi
onda pokusaj da si razjasnis
ako si od jedne kutije kreatina dobio 15% na snazi (nemam pojma od kuda ti ova cifra,ali ajde) ,to bi znacilo da od 6 kutija kretina od 500 gr ces sa pcoetnih (uzimam kao pretpostavku) 60 kg bencha sa 5 ili 6 pakovanja kreatina da podgines 120 kg
ili ne daj Boze da koristis kreatin 1 god,da ces za tu godinu da sa 60 kg bencha popravis svoj rezulata na 200 kg od kreatina?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Zadrzavanje snage kod kreatina?
« Odgovor #2 poslato: Jun 02, 2013, 10:25:33 pre podne »
Ili ne daj Boze 5  godina, eto ga novi Endi Bolton :'(
Men sana in corpore sano !

Van mreže brankovich

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Zadrzavanje snage kod kreatina?
« Odgovor #3 poslato: Jun 02, 2013, 02:21:07 posle podne »
a posto volis da razresavas terije koje konstrusies u svojoj glavi
onda pokusaj da si razjasnis
ako si od jedne kutije kreatina dobio 15% na snazi (nemam pojma od kuda ti ova cifra,ali ajde) ,to bi znacilo da od 6 kutija kretina od 500 gr ces sa pcoetnih (uzimam kao pretpostavku) 60 kg bencha sa 5 ili 6 pakovanja kreatina da podgines 120 kg
ili ne daj Boze da koristis kreatin 1 god,da ces za tu godinu da sa 60 kg bencha popravis svoj rezulata na 200 kg od kreatina?

Nameces mi da sam rekao nesto sto nisam rekao. Naravno da ti nece porasti sa svakom novom kutijom snaga. Rasce ti dok se misici ne napune kreatinom, kasnije ti samo odrzavas tu kolicinu, jer preko toga ces sve ostalo izbaciti preko mokrace.

Nije samo ja, nego svako ko je ikada probao kreatin je dobio prirast u snazi i izdrzljivosti, i sve medicinske studije to govore...

Van mreže Marko95

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Zadrzavanje snage kod kreatina?
« Odgovor #4 poslato: Jun 02, 2013, 02:47:43 posle podne »
a posto volis da razresavas terije koje konstrusies u svojoj glavi
onda pokusaj da si razjasnis
ako si od jedne kutije kreatina dobio 15% na snazi (nemam pojma od kuda ti ova cifra,ali ajde) ,to bi znacilo da od 6 kutija kretina od 500 gr ces sa pcoetnih (uzimam kao pretpostavku) 60 kg bencha sa 5 ili 6 pakovanja kreatina da podgines 120 kg
ili ne daj Boze da koristis kreatin 1 god,da ces za tu godinu da sa 60 kg bencha popravis svoj rezulata na 200 kg od kreatina?

Nameces mi da sam rekao nesto sto nisam rekao. Naravno da ti nece porasti sa svakom novom kutijom snaga. Rasce ti dok se misici ne napune kreatinom, kasnije ti samo odrzavas tu kolicinu, jer preko toga ces sve ostalo izbaciti preko mokrace.

Nije samo ja, nego svako ko je ikada probao kreatin je dobio prirast u snazi i izdrzljivosti, i sve medicinske studije to govore...

Nemoj se opterecivati nekim ne bitnim stvarima. I nije kreatin neki magicni prasak da mozes pomocu njega da dobijes 15-20% snage. To bi znacilo, ako ja mogu da dignem na mrtvom 160kg, i jos ja popijem 0.5kg kreatina i nakon tog vremena meni mrtvo ode na 185-190kg, pa nece bas ici tako. Jedi zdravo, krivi sipke po teretani, pomeraj tone i tone tegova po treningu i videces da ce snaga rasti i bez kreatina.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zadrzavanje snage kod kreatina?
« Odgovor #5 poslato: Jun 02, 2013, 03:09:27 posle podne »
a posto volis da razresavas terije koje konstrusies u svojoj glavi
onda pokusaj da si razjasnis
ako si od jedne kutije kreatina dobio 15% na snazi (nemam pojma od kuda ti ova cifra,ali ajde) ,to bi znacilo da od 6 kutija kretina od 500 gr ces sa pcoetnih (uzimam kao pretpostavku) 60 kg bencha sa 5 ili 6 pakovanja kreatina da podgines 120 kg
ili ne daj Boze da koristis kreatin 1 god,da ces za tu godinu da sa 60 kg bencha popravis svoj rezulata na 200 kg od kreatina?

Nameces mi da sam rekao nesto sto nisam rekao. Naravno da ti nece porasti sa svakom novom kutijom snaga. Rasce ti dok se misici ne napune kreatinom, kasnije ti samo odrzavas tu kolicinu, jer preko toga ces sve ostalo izbaciti preko mokrace.

Nije samo ja, nego svako ko je ikada probao kreatin je dobio prirast u snazi i izdrzljivosti, i sve medicinske studije to govore...

eh te MEDICINSKE studije
ali dobro
ako tako kazes...slazem se