Jul 05, 2024, 06:50:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Armstrongov program  (Pročitano 4861 puta)

Van mreže DannyPK

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Armstrongov program
« poslato: Jun 01, 2013, 07:23:46 posle podne »
Da li mogu da radim uporedo moj redovan trening i armstrongov program za zgibove? Znaci u jednom danu npr ta 2 treninga, posto armstrongov traje manje od pola sata?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #1 poslato: Jun 02, 2013, 08:10:40 pre podne »
Da li mogu da radim uporedo moj redovan trening i armstrongov program za zgibove? Znaci u jednom danu npr ta 2 treninga, posto armstrongov traje manje od pola sata?

koji je razlog da bi to radio?
koji bi tvoj kraljnji cilj bio?

Van mreže DannyPK

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #2 poslato: Jun 02, 2013, 10:31:07 pre podne »
Pa zelim da povecam broj zgibova, zato radim armstrongov program, ali meni taj "trening" od pola sata nije dovoljan. Zato bih radio svoj trening nekoliko sati posle programa. Naravno, neki krajnji cilj mi je povecanje misicne mase...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #3 poslato: Jun 02, 2013, 10:41:24 pre podne »
Pa zelim da povecam broj zgibova, zato radim armstrongov program, ali meni taj "trening" od pola sata nije dovoljan. Zato bih radio svoj trening nekoliko sati posle programa. Naravno, neki krajnji cilj mi je povecanje misicne mase...

povecanje misicne mase radeci zgibove?
da li ti znas na koji nacin dolazi do povecanja misicne mase?
da krenemo sa te strane?

Van mreže DannyPK

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #4 poslato: Jun 02, 2013, 11:12:04 pre podne »
Lol druze, nemojmo o tome. Znam mnogo...
Ja sam se nadao odgovoru na moje pitanje...

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #5 poslato: Jun 02, 2013, 01:19:05 posle podne »
Ocigledno ne znas dovoljno kad tezis pretreniranosti
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže DannyPK

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #6 poslato: Jun 02, 2013, 01:34:38 posle podne »
Znam dovoljno o "nabacivanju mase", ali ne znam da li mi je previse treniranja (da ne bi izgubio vise nego sto bi dobio) onako kako sam napisao u prvom postu.
Ne vidim u cemu je problem da se drzite teme/pitanja...

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #7 poslato: Jun 02, 2013, 01:36:17 posle podne »
Ali koji je razlog? Da se hvalis pred ortacima kako mozes najvise zgibova ili? :)
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže DannyPK

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #8 poslato: Jun 02, 2013, 01:38:17 posle podne »
Ahahahahahah provalio si me :)
Radim calisthenics, tako da su mi zgibovi primarna vezba. Jednostavno mi je potreban veci broj zgibova, da bih posle radio muscle ups, sa opterecenjem itd...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #9 poslato: Jun 02, 2013, 03:10:43 posle podne »
Lol druze, nemojmo o tome. Znam mnogo...
Ja sam se nadao odgovoru na moje pitanje...

ajde kazi mi
kako i na koji nacin dolazi do hipetrofije
a ja cu ti odati tajnu
radeci 2000 zgibova u danu-NA TAJ NACIN NE
e sada
ti mi kazi kako si ti mislio pa onda mozemo dalje

Van mreže DannyPK

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #10 poslato: Jun 02, 2013, 03:32:54 posle podne »
Ono sto je potrebno za hipertrofiju misica, je misicna kontrakcija, izlaganje misica stresu a nacin izvedbe utice na to koliko ce efekta imati neka vezba. Naravno da 2000 zgibova na dan nije dobro, sve sto cu dobiti od toga je "soreness", to nije nikakva tajna. Licno, radim sporo i sto pravilnije moguce svaku vezbu koju radim ne jureci broj ponavljanja. Sada bih zeleo da povecam broj ponavljanja zgibova zbog gore navedenih razloga, ali rekao sam sta me brine... Pricao sam sa par iskusnih ljudi, odlucio sam sta cu...
ps: da ne ispadne da pametujem, samo sam odgovorio na pitanje Pedja... Pozdrav :)

« Poslednja izmena: Jun 02, 2013, 03:46:17 posle podne DannyPK »

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #11 poslato: Jun 02, 2013, 03:55:37 posle podne »
A tvoj redovan trening je street workout jeL?
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #12 poslato: Jun 02, 2013, 04:00:45 posle podne »
Ono sto je potrebno za hipertrofiju misica, je misicna kontrakcija, izlaganje misica stresu a nacin izvedbe utice na to koliko ce efekta imati neka vezba. Naravno da 2000 zgibova na dan nije dobro, sve sto cu dobiti od toga je "soreness", to nije nikakva tajna. Licno, radim sporo i sto pravilnije moguce svaku vezbu koju radim ne jureci broj ponavljanja. Sada bih zeleo da povecam broj ponavljanja zgibova zbog gore navedenih razloga, ali rekao sam sta me brine... Pricao sam sa par iskusnih ljudi, odlucio sam sta cu...
ps: da ne ispadne da pametujem, samo sam odgovorio na pitanje Pedja... Pozdrav :)



mnogo vise edukacije ne bi bilo na odmet
ti sa kojima si pricao,ocigledno da se razumeju isto ili slicno kao i ti
meni licno ni iz dzepa ni u dzep,ali mi je zao kada vidim neznanje a sa druge strane sujetu iza koje stoji inat da se zna sve
ali dobro
evo malo u cilju edukacije

Nasuprot ranijem shvatanju da je broj vlakana određen rođenjem, sada imamo ozbiljnu količinu dokaza koji ukazuju na moguću hiperplaziju! Nekada su ljudi mislili da se Sunce okreće oko Zemlje, pa je sad situacija nešto drugačija. Postoje i uslovi i mehanizam koji podstiče hiperplaziju. Naravno, ovde ne govorimo o tome da li do hiperplazije dolazi nakon svakog treninga kojem se izložimo mi ili životinje. Takođe, nećemo raspravljati ni koji su to tačno uslovi kojima se ova pojava podstiče. Ono što jasno možemo istaći jeste da prosečan momak koji trenira samo zarad održavanja fizičke kondicije NE MOŽE očekivati sintezu novih mišićnih vlakana! Sa druge strane, profesionalni bodibilderi koji se pored snage mogu pohvaliti i ogromnim znanjem iz anatomije, fiziologije, hemije i drugih prirodnih nauka i koji svojem telu obezbeđuju odlične uslove za rast i razvoj itekako mogu iskusiti ovu neverovatnu pojavu

NEKI OD TEXTOVA

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2012/03/stvaranje-novih-misicnih-vlakana.html

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2012/06/5-principa-za-vecu-hipertrofiju.html

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2012/01/trening-velikog-obima-dovodi-do.html

itd itd itd
ali dobro....
kako god
neka je sa srecom u treningu u svakom slucaju



Van mreže DannyPK

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #13 poslato: Jun 02, 2013, 04:27:04 posle podne »
Ono sto je potrebno za hipertrofiju misica, je misicna kontrakcija, izlaganje misica stresu a nacin izvedbe utice na to koliko ce efekta imati neka vezba. Naravno da 2000 zgibova na dan nije dobro, sve sto cu dobiti od toga je "soreness", to nije nikakva tajna. Licno, radim sporo i sto pravilnije moguce svaku vezbu koju radim ne jureci broj ponavljanja. Sada bih zeleo da povecam broj ponavljanja zgibova zbog gore navedenih razloga, ali rekao sam sta me brine... Pricao sam sa par iskusnih ljudi, odlucio sam sta cu...
ps: da ne ispadne da pametujem, samo sam odgovorio na pitanje Pedja... Pozdrav :)



mnogo vise edukacije ne bi bilo na odmet
ti sa kojima si pricao,ocigledno da se razumeju isto ili slicno kao i ti
meni licno ni iz dzepa ni u dzep,ali mi je zao kada vidim neznanje a sa druge strane sujetu iza koje stoji inat da se zna sve
ali dobro
evo malo u cilju edukacije

Nasuprot ranijem shvatanju da je broj vlakana određen rođenjem, sada imamo ozbiljnu količinu dokaza koji ukazuju na moguću hiperplaziju! Nekada su ljudi mislili da se Sunce okreće oko Zemlje, pa je sad situacija nešto drugačija. Postoje i uslovi i mehanizam koji podstiče hiperplaziju. Naravno, ovde ne govorimo o tome da li do hiperplazije dolazi nakon svakog treninga kojem se izložimo mi ili životinje. Takođe, nećemo raspravljati ni koji su to tačno uslovi kojima se ova pojava podstiče. Ono što jasno možemo istaći jeste da prosečan momak koji trenira samo zarad održavanja fizičke kondicije NE MOŽE očekivati sintezu novih mišićnih vlakana! Sa druge strane, profesionalni bodibilderi koji se pored snage mogu pohvaliti i ogromnim znanjem iz anatomije, fiziologije, hemije i drugih prirodnih nauka i koji svojem telu obezbeđuju odlične uslove za rast i razvoj itekako mogu iskusiti ovu neverovatnu pojavu

NEKI OD TEXTOVA

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2012/03/stvaranje-novih-misicnih-vlakana.html

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2012/06/5-principa-za-vecu-hipertrofiju.html

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2012/01/trening-velikog-obima-dovodi-do.html

itd itd itd
ali dobro....
kako god
neka je sa srecom u treningu u svakom slucaju

Daleko od toga da znam sve ili vise od tebe. Ali veruj mi da sam daleko i od needukovanog. Hvala na tekstovima, iscitacu ih. Da ne pokrecem diskusiju o nekoj sasvim drugoj temi, samo bih napomenuo da meni cilj nije dodavanje misicne mase da bih izgledao kao bodibilder, vec vise nalik fitnes modelima (ovo je malo pederski  :D ) http://www.elitefitness.com/images/rob-riches/rob-riches-competing.jpg
@bodi bilder ne volim taj naziv, ali recimo da si u pravu... :)
Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Armstrongov program
« Odgovor #14 poslato: Jun 02, 2013, 04:35:39 posle podne »
ma ok
ali evo npr.sliku od ovog momka koju si stavio je sigurno daleko od strreet workouta i radjenja zgibova a da ti ne pricam o vidljivim znacima upotrebe npr GH itd it ditd.
ali da ne duzimo pricu sto kazes i sam..
pozz i svako dobro