Jun 26, 2024, 10:38:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Slike clana fitness_instruktor  (Pročitano 48457 puta)

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #135 poslato: Decembar 16, 2006, 06:04:13 posle podne »
neznam ni ja šta ja  !!!!
A o tebi sam toliko cuo da me baš zanima i tvoj komentar  :lol: :lol:
Ako netko od "FACA" na forumu nije u mogucnosti vratiti slike  možda ceš ostat uskracen komentara ali ne i poziva da dođeš u CHAMPION GYM pa se moš i uživo uvjerit u stanje a i također bi mi bilo drago da i podjelimo par "trenažnih iskustava"!!!!
Mi u Omišu pokušavamo vidit slike, ali slika nema.
Slike su dobre, kolika ti je trenutna kilaža? Pozdrav (Mate)
[/quote]
Trenutacno stanje 94.2 Kg na tašte

neman ni ja

Van mreže xxxxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #136 poslato: Decembar 19, 2006, 11:22:10 pre podne »
A o tebi sam toliko cuo da me baš zanima i tvoj komentar    :D :D

Šta bi ovi smješci tribali značit?
Ja slike nebi ni pogleda da mi Jure nije govorio svaki drugi dan kako ga ti pitaš jesmo li mi u omišu pogledali slike. Mislin da nema potribe za pripucavanjem, jer svako ima svoj način treniranja i svakome je njegov način dobar dok ima od njega rezultate.
A na ove slike se komentar uopće nemože dat jer se na slikama ne vidi ništa.

Slike sam vidio na onome drugom forumu.
I ti si pozvan u Omiš u teretanu kad god želiš, ali mi radimo sa dosta velikim težinama a čujen da ih ti izbjegavaš.

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #137 poslato: Decembar 19, 2006, 04:10:32 posle podne »
Opa provokacija 8)

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #138 poslato: Decembar 20, 2006, 11:39:34 pre podne »
Šta bi ovi smješci tribali značit?

SMISAO ZA HUMOR I ZA NIŠTA VIŠE !!!!

Ja slike nebi ni pogleda da mi Jure nije govorio svaki drugi dan kako ga ti pitaš jesmo li mi u omišu pogledali slike.
OCEŠ REC DA SAM  JA SAM  MOLIO "TEBE"  DA POGLEDAŠ MOJE SLIKE !?
TVOJ TRENER ZNA MENE BAREM 2 GODINE PRIJE NEGO JE POCEO RADITI U OMIŠU( I DOBRO ZNA KAKO JA IZGLEDAM PRIJE A I SAD )TE JE OD TOGA "MI U OMIŠU" OSTALO "TI U OMIŠU"

 Mislin da nema potribe za pripucavanjem,
KO JE UOPCE REKAO DA SE PREPUCAVAMO TI SI DOŠAO NA MOJU SLIKU I DAO KOMENTAR A NE JA NA TVOJU A JA TI SAMO LJUBAZNO ODGOVARAM TI SI U SVOJOJ GLAVI ZABRIAO NA PREPUCAVANJE

jer svako ima svoj način treniranja i svakome je njegov način dobar dok ima od njega rezultate.
JESAM LI JA TEBI OSOBNO NEŠTO REKAO UVEZI TVOGA NACINA TRENIRANJA!?
 NISAM NI NECU JER JE TO TVOJA STVAR A AKO TE ZANIMA MOJ NACIN I RADO CU TI RECI!!!

A na ove slike se komentar uopće nemože dat jer se na slikama ne vidi ništa.
CJENIM TVOJE MIŠLJENJE I STVAR UKUSA I HVALA NA KOMENTARIMA !!!!!
JA SAM DOVOLJNO BIO JASAN DOĐI PA CEŠ VIDIT I SREDNJE RAME (INTERNA JEDNA SUGESTIA UPUCENA S P:M.-a) I MNOGO VIŠE

Slike sam vidio na onome drugom forumu.
A JA TVOJE NIGDJE !!!!!!

I ti si pozvan u Omiš u teretanu kad god želiš, ali mi radimo sa dosta velikim težinama a čujen da ih ti izbjegavaš.
HVALA NA POZIVU IAKO SAM JA POZIVNICU ODAVNO VEC DOBIO OD prof.BLAŽEVICA KOJU NEMOGU REALIZIRAT ZBOG OBAVEZA!!
 A ŠTA SE TICE VELIKIH TEŽINA PA NAĐI MI NEKOG KO IMA VELIKU MIŠICNU MASU A NEMOŽE DIZAT VELIKE TEŽINE (AKO HOCE)
RAZLIKA JE U TOME ŠTA ZNANOST IDE DALJ A JA TO  PRATIM , A PO TVOJIM REAKCIJAMA TI SI DALEKO OD TOGA MOŽDA DA SI POGLEDAO DVD OD MILOŠA SARCEVA (IKONU BODYBUILDINGA) I JOŠ MNOGO TOGA  NEKE STVARI BI TI BILE JASNIJE !!!!!
PROBAJ PRONAC ODGOVOR NA MOJE PITANJE: MOŽE LI SE MIŠIC  DOVESTI U FIZIOLOŠKO STANJE HIPERTROFIJE AKO SE RADI S TEŽINAMA cca 40 % MAX I DA LI JE POTREBNA MAX KONTRAKCIJA-STIMULACIJA ILI MAX TEŽINA ????
POZDRAV !!!!! slabašni F.I.
« Poslednja izmena: Decembar 20, 2006, 05:34:52 posle podne fitness_instruktor »

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #139 poslato: Decembar 21, 2006, 05:57:04 posle podne »
Party time!
« Poslednja izmena: Decembar 21, 2006, 06:03:06 posle podne RemetiK »

Van mreže xxxxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #140 poslato: Decembar 27, 2006, 06:59:21 posle podne »
Evo tek san sada vidio ovu poruku, a nemoj ti meni pričat o tome da nisi tio da ti vidimo slike, a slike smo gledali ja i Edo skupa jer nas je zanimalo jesi li stvarno uspio toliko napredovat koliko se fališ, a on ti je reka da si uvik isti.

Ti si od njega dobio poziv zato šta on zna da ćeš se osramotit dođeš li sa njin trenirat i zato šta si ponižava okolo njega i njegov rad. I neke priče da si ti siguran da je on na metanu???

Iznenadio nas je sve tvoj diplomski rad, ali neželin ti reć zašto jer ja tebe ne želin ponižavat ko šta ti pokušavaš mene.

Ja svoje slike ne želin nigdi stavljat jer mi netriba ničiji komentar da bi bio zadovoljan sa svojin izgledon.

Ja sam ti dao komentar prijateljski,a ne zato da bi se svađa s tebon. Mislin da bi bolje bilo da ovo nastavimo prijateljski a ne svađajući se.

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #141 poslato: Decembar 29, 2006, 01:00:35 posle podne »
Evo tek san sada vidio ovu poruku, a nemoj ti meni pričat o tome da nisi tio da ti vidimo slike,
a slike smo gledali ja i Edo skupa jer nas je zanimalo jesi li stvarno uspio toliko napredovat koliko se fališ, a on ti je reka da si uvik isti.

BOLI MENE NEKA STVAR ZA TVOJ KOMENTAR ;JA SAM PRVI PUT REKAO ONO IRONICNO JER SAM ZNAO KAKAV TI JE MENTALNI SKLOP I ZNAO SAM TVOJ KOMENTAR UNAPRIJED!!!!!

Ti si od njega dobio poziv zato šta on zna da ćeš se osramotit dođeš li sa njin trenirat i zato šta si ponižava okolo njega i njegov rad. I neke priče da si ti siguran da je on na metanu???
PRIJATELJU JA NEVJERUJEM U ONE BABSKE PRICE REKLA KAZALA JA NEZNAM KO ŠTA I KOLIKO UZIMA I NITI  ME JE BRIGA NJEGOV ŽIVOT I NJEGOV IZBOR TO MENE BOLI BRIGA
ZAŠTO BI SE JA OSRAMOTIO NEMAN RAZLOGA ZA BRIGU JA ŽIVIM ZA SEBE A NE ZA DRUGE JA NIKAD NISAM REKAO NIŠTA PROTIV "BRACE BLAŽEVIĆ" NIT SAM SE DIRAO U NJIHOV RAD JER ZNAM DA SU STRUCNI !!!!

Iznenadio nas je sve tvoj diplomski rad, ali neželin ti reć zašto jer ja tebe ne želin ponižavat ko šta ti pokušavaš mene.
KOJI DIPLOMSKI RAD JA CU DIPLOMIRAT KRAJEM PRVOG MJESECA I TO IZ PREDMETA FIZIOLOGIJA "SPIROMETRIJA"(ako znaš šta je to) RUKOMETAŠA 
VIDI MOŽDA SE ŠUŠKA DA CU DOKTORIRAT DOZNAJ MI JOŠ KOJI TRAC DA SE NASMIJEM !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja svoje slike ne želin nigdi stavljat jer mi netriba ničiji komentar da bi bio zadovoljan sa svojin izgledon.
NE NEGO SE SLIKJEŠ PO  MOBITELIMA I DAJEŠ PRIJATELJIMA DA TE TAPŠAJ PO RAMENU I KAŽU BRAVO AL SI JAK
MENI VIŠE VRIDI KAD MI NEKA OSOBA KOJA VIDI SVE KAŽE PRAVO STANJE I GREŠKE KOJE TREBAN ISPRAVIT!!!

Ja sam ti dao komentar prijateljski,a ne zato da bi se svađa s tebon. Mislin da bi bolje bilo da ovo nastavimo prijateljski a ne svađajući se.
SLAŽEM SE I JA ALI MORAO SAM TI I OBRAZLOŽIT NEKE CINJENICE I NEBULOZE !!!!!BILO BI BOLJE DA "RAZMJENJUJEMO ISKUSTVA A NE ŠPORKE RICI"
SRETNA TI NOVA GODINA MATE I EDO PUNO ZDRAVLJA SRICE I MIŠICNE MASE!!!!

Van mreže xxxxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #142 poslato: Januar 04, 2007, 10:53:36 pre podne »
To šta ti sada poričeš stvari koje si reka a da nisi razmišlja o tome da će te iste stvari doć do čovika do kojeg ti nisi tio da dođu, to je tvoj problem.

Nema potribe da ti meni pojašnjavaš nikakve činjenice i nebuloze jer ja to od tebe nisan tražio.

A šta se tiče tvoga diplomskog rada, ti dobro znaš šta si napravio, a i ja znan šta si napravio iako se ti nadaš da ja neznan, ali ni to mene ne zanima jer je i to tvoj problem.

Mislin da se nebi tribali vraćat na ove gluposti i prepirke.

Sretna Nova godina i tebi.
Ja i Edo smo već neko vrime na pršutu i francuskoj salati, tako da smo i jedan i drugi dobili malo droba, pa namjeravamo odradit dva tjedna definicije prije nego počnemo trenirat u splitu.

Kad ti namjeravaš počet sa definicijom? Je li se namjeravaš pripremat za kakvo natjecanje?

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #143 poslato: Januar 04, 2007, 04:24:52 posle podne »
Oooooooo fitness instruktoreeee...sad sam vas primetila  :D :D :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #144 poslato: Januar 04, 2007, 04:53:17 posle podne »
Oooooooo fitness instruktoreeee...sad sam vas primetila  :D :D :D
..

need one??

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #145 poslato: Januar 04, 2007, 05:51:30 posle podne »
Oooooooo fitness instruktoreeee...sad sam vas primetila  :D :D :D
..

need one??
Evo ga dobrovoljac :D :D

Instruktor je slikama dokazao da to zapravo i jeste, instruktor. Secam se ja pre par godina kad sam bio onako srednja zalost bio sam uvek u magli. Danas svi: kako ovo, kako ono. Znaci ljudi ce pre poslusati nekog s rezultatom. Svaka cast instruktore, samo napred  :wink:
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #146 poslato: Januar 04, 2007, 05:53:41 posle podne »
Oooooooo fitness instruktoreeee...sad sam vas primetila  :D :D :D
..

need one??
Evo ga dobrovoljac :D :D

Instruktor je slikama dokazao da to zapravo i jeste, instruktor. Secam se ja pre par godina kad sam bio onako srednja zalost bio sam uvek u magli. Danas svi: kako ovo, kako ono. Znaci ljudi ce pre poslusati nekog s rezultatom. Svaka cast instruktore, samo napred  :wink:
..

pa ja se uvek javljam dobrovoljno..

a instrukotr je slusao mene...ja cu da slusam anili..

hahahhahahahhaha

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #147 poslato: Januar 04, 2007, 06:17:55 posle podne »
Instruktore.....poseticu vas drugi put....ti Pedjose dolazi ovamo :D :D :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #148 poslato: Januar 04, 2007, 06:33:21 posle podne »
Instruktore.....poseticu vas drugi put....ti Pedjose dolazi ovamo :D :D :D
..

I"m on my way

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #149 poslato: Januar 04, 2007, 06:36:45 posle podne »
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm