Septembar 23, 2024, 03:17:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: blizu pulsa  (Pročitano 2632 puta)

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
blizu pulsa
« poslato: Oktobar 22, 2006, 12:16:16 pre podne »
Flex Wheeler, koji je svoju karijeru zavrsio prije tri godine, bio je vjerojatno najbolji takmicar koji nije dobio Mr. O titulu.I dalje je ostao vjeran ovome sportu. Ovaj interview je voden prije takmicenja Mr. O. Kada je Ken "flex" Wheeler 2003 zauvijek napustio binu ostavio je je rijetko nasljede. Pobjednik od ukupno 17 velikih takmicenja, izmedu ostaloga Arnold Classic-a, Ironman-a , bio je tri puta drugi na Mr. O. Isto toliko interesantno kao i njegova takmicarska bilanza je i cinjenica da je njegovo tijelo u periodu 1993-1999 bilo proglaseno jednim od najsenzacionalnijima. Iako je spakovao njegove gacice za posing, i dalje je aktivan u bodybulding sceni , i ima svoje misljenje o tome gdje se ovaj sport danas nalazi i kao vlasnik firme Hardbody Entertainment iznosi nam svoje stavove.
Flex: sta ti mislis o tome da tvoj prijasnji protivnik Ronnie ima jako dobre sanse da obori rekord i postane pobjednik sa najvise titula Mr O?
Wheeler: Moje odusevljenje sa Ronnie ne poznaje granice, ne vidim nikoga tko ga moze ugroziti, sve dok je u dobroj formi,To je kao u boxu,mozda ces dati par dobrih udaraca, ali ti moras sampiona ko. pobijediti.Ja ne kazem da on nema protivnika, ostali su najbolji bodybuilderi na ovoj planeti, ali to je velika razlika biti dio povijesti i sam pisati povijest.
Ostali ce biti dio toga ali Ronne je taj koji pravi povijest.Mi smo uvijek bili dobri prijatelji i meni je bila cast njega kao protivnika imati.Cak i onda kada sam ja bio na vrhu a on nije bio niti medu prvih deset dobro smo se razumijeli.Pa i onda kada su moje emocije bile jace od mene, te kontroversne 99, kada me je publika izvizdala jer sam skinuo moju medalju , jer sam je dobiio za drugo mjesto ,a u svome sam srcu bio ja broj jedan ,to nije bilo protiv Ronnie-a nego protiv sudaca.Od svih ljudi koji su to pratili interesiralo me je samo jedno -Ronnie.A on me je razumio, prisao sam mu u tome casu na bini i rekao, hey to nije bilo protiv tebe, a on je rekao : jasno , ja te razumijem.Pricati cemo o tome kasnije.
Flex: dali si u tim godinama nakon povlacenja pomislio da se ponovo vratis na binu i oprobas se sa ostalima?
Wheeler:Ja znam sa sigurnoscu da sam onaj stari vjerojatno bih dobio Mr. O jedanput ili dva puta, ili u najmanju ruku ja i Ronnie bi odlucivlali o tome tko ce biti prvi.To bi bio jedan duell nesto kao borbe u UFC (Ultimate Fighting Championship) I nebi bilo sumnje da bi se radilo o meni ili o njemu.
 
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: blizu pulsa
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 22, 2006, 12:42:01 pre podne »
Bravo thor!!!

A dje si nam ti????
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!