Septembar 27, 2024, 11:22:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.299 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: kura  (Pročitano 15366 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #15 poslato: April 01, 2013, 06:59:04 pre podne »
Citat
i kolko ja znam pametno je solit s 12,5-25mg cijeli ciklus od 12tjedana jer se supresija desava vec nakon 4uzimanja

slabo znas
jer i na tarabi je pisalo da je perica jebao maricu-a nije
rekao ti je bukas
PRENADUVANA prica od GH i slicne ekipe da bi se vama klincima servirala sranja i da ne ulazim u neke druge detalje  ;)
a ti razmislis malo sta SEBI radi i sta ti FRENDOVI rade sami sebi jer niko od vas nema vise od 25-26 god a prasite se sa arsenalima za prof vezbace.
znam ja od kuda da pomoama u HR za tim jebackim dozama,samo nesto nisam bas siguran da je to tako i da vasi sv prvaci koriste takve stvari.
ono sto se mora priznati je da je HR otislo mnogo dalje u kvalitetu takmicara (pojedinaca) od SRB scene i to je hteo to neko da prizna ili ne-TACNO
ali...
nesto bas nisam siguran da oni koji vladaju HR bb secenom pisu po forumima,i iznose svoja znanja i tako ,pricaju frednovima u krugu sta i kako koriste a da za to ne traze lovu a  ;)?
e bas mislim da tu i jeste problem za vas koji imate "frednove"
jer jedno vreme je vladalo i ovde
ako on izlgeda tako i kaze da koristi 750 mg necega,a ja sada uzimam 750 mg toga,to znaci da me on laze i da mnozim x 2 ili 3..
i tako
ali necu ja da tebi niti bilo kome pametujem...iskreno i da ne lajem..radite sta god hocete jer svi imate 18+ i neka vam je sa srecom
i jos jedno pitanje za tebe
kada si zadnji put ti bio off?
a ako se secsa tvojih postova od pre samo godinu dana

Citat
..ljepo kloni se ti i klena i t3... da nebi bilo gubitak menzisa,poremecaj stitne a moze bit i pizdarija sa srcem i druge stvari..

Citat
Pa ja više manje stalno 4-5ml u gluteus "šupak mi je već sito i rešeto" :D hahah u glutes na 1mjesto je apsorpcija 5ml u kvad 2ml rame 1ml drugo nije preporučljivo

Citat
pa ja sam danas napravio 230detlift imam 104kg nije ekstra kemija depo 500,bolda 300,deka 300...nisam abuser male doze ali ljepo sklepane.

 :'(
Citat
Ovo mi je 7kura (i dalje se smatram pocetnikom..)

momak
to sto radis u bolnici kao medicinski brat ili nesto slicno,i to pricas sa frednovima o tome kako se oni razaraju pa valjda imate neki kolektivni skup i pricu i podrsku jedni drugima o tome -NE ZNACI NISTA
pre svega
ti sa ovolikom kolicnom hemije i svega sta si napisao bi trebalo da se VRHUNSKI TAKMICAR
znam,znam
takmicenje ti nije ambicija
ali opet sa druge strane sa ovim sto si napisao,poprilicno bi se ljudi trebalo da se okrecu za tobom kada hodas ulicom bilo da si u kratkim ili dugim rukavima
a ako to nije slucaj-onda ti sebe zapitaj neke stvari.
i jos jednu stvar
jos jednom ako i ukoliko budes vredjao-letis sa ovog foruma
Citat
? Evo prosto seljacki cu napisat da svi razumiju

jer ovde ima mnogo i starijih i obrazovanijih ljudi od tebe a tvoj roid rage ovde neces leciti tj na ovom forumu
« Poslednja izmena: April 01, 2013, 07:35:43 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: kura
« Odgovor #16 poslato: April 01, 2013, 08:22:30 pre podne »
Citat
nije ekstra kemija depo 500,bolda 300,deka 300
Mene sada interesuje sta je onda "extra" hemija kad ovo nije...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: kura
« Odgovor #17 poslato: April 01, 2013, 09:53:51 pre podne »
Pa ova sa boldom i dekom zajedno i nije bas extra ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: kura
« Odgovor #18 poslato: April 01, 2013, 09:57:40 pre podne »
kombinacija kao metan i anadrol..sve same dobitne kombinacije, kao da neko pati da smisli nesto senzacionalno sto niko nije ranije
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: kura
« Odgovor #19 poslato: April 01, 2013, 11:11:58 pre podne »
nikog nisam vrijedo...ali cinjenica je da si se bas ti pedja takmicio s vecinom od kojih ja dobivam savjete bb mi nije primarni sport vec to radim radi sebe...bavim se borilackim sportovima...a ako je hazaderski pristup sa 300trena i 750depoa...neznam onda...ocito sam ja najmanji "hazader" kojeg znam..haha nije bitno tolko ni placanje nekom da ti napise kuru...ja znam da pojedinci u hr uzimaju 5g depoa i 5trena... i na sceni su 5ta godina neki cak traze i pro kartu... ali pustimo sad to... imo sam medu 2ciklusa 3mj pauze... za pct sam uzeo 3tj po 300mg klomida...i meni ovo najbolje pase prije kure mi je tiroid bila b.o. , test u srednjim vrijednostma.. a krv oke jedino je koagulogram bio nizi malo normalno je <70 ja sam imo 60... do vjerovatno od deke...

danas nema takmicara koji nije na igfu i/ili insulinu...a sve vise i na hgh... danas su steroidi samo steroidi...oni su postali "dodatak" uz peptide...

imam 25god

primio sam na znanje...polako sam krenuo smanjivat t3...svaka cast na iskustvu..ali sudit nekome je glupo... ako nesto nevalja daj koristan savijet koji cu ja rado prihvatit... a ne se razbacivat pojmovima i radit od mene ili bilo kog drugog budalu... izvinjavam se ako sam koga ovim postom uvrijedio...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: kura
« Odgovor #20 poslato: April 01, 2013, 11:16:30 pre podne »
Nije fora samo grunuti toliku hemiju. Da li ima smisla i da li je tvoje telo, misicna masa, nervni sistem itd itd spreman na takav bum, na to niko ne obraca paznju.

Toliku, ne ciljajuci na 500/300/300 vec na ovo tvoje gramiranje bolde, masta itd.
« Poslednja izmena: April 01, 2013, 11:21:21 pre podne BUKAS »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #21 poslato: April 01, 2013, 11:39:06 pre podne »
o ovome ti pricam

Citat
.ja znam da pojedinci u hr uzimaju 5g depoa i 5trena... i na sceni su 5ta godina neki cak traze i pro kartu

a ja ti kazem da ti ovo NEZNAS jer su ovo samo price koje kruze izmedju vas tipa:uco sam od ovoga da furic uzima ovoliko i onda dok dodje od zapresica glas do varazdina,furic je na ko zna koliko grama!
antonija sam spomenuo jer mi je prijatelj i da ovo i procita nece se ljutiti jer sam rekao sam kako stvari na zalsot idu uz q...c
a tako je bilo i u srbiji
secam se prica za igora milanovica i pokojnog denisa
igor je po narodnim predanjima uzima i po 5 gr galenike bla bla bla bla
a ja sigurno znam sta je igro uzimao i koliko i DOBIO JE PRO CARD!!

nadam se da ti sada ovo nesto govori.

Citat
za pct sam uzeo 3tj po 300mg klomida...i meni ovo najbolje pase prije kure mi je tiroid bila b.o.

vidid
300 mg clomifena
ovo je uzas,a i receno tjpricano je zasto
a tebi je tiroida pre kure b.o i to idlucis da uzimas lekove vrste t3?

Citat
danas nema takmicara koji nije na igfu i/ili insulinu...a sve vise i na hgh... danas su steroidi samo steroidi..

hvala Bogu da si shvatio
da
sterosi su samo sterosi i nista vise
cak znam mnoge koje ih i ne koirste  ;) ;)
ali koriste peptide
pitaj sebe za cega

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: kura
« Odgovor #22 poslato: April 01, 2013, 11:43:21 pre podne »
Jedna stvar je sigurna - svaka budala moze gurnuti u sebe 5g necega, ali ono sto je sigurno da takva budala ne moze da traje 2,3..5 ili vise godina!
Danak obavezno uzme svoje..dal bi neko poverovao npr da neko roka 10anadrola non stop? :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Nebitan lik

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: kura
« Odgovor #23 poslato: April 01, 2013, 12:15:40 posle podne »
Ујутру 2 мерице веја - 50г протеина
5 оброка х 200г меса - 220г протеина
4 мерице веја            - 100г протеина
ослић + 2-10 јаја        - 100г протеина
глутамин, бцаа          - 30г

Ти једеш пола кило протеина дневно ?  Ако после овавке хране током дана поједеш ослић + 10 јаја (она највећа) ја ћу да поједем мој лаптоп. Напитак у току и после тренинга ти је ужасан. Нисам меродован да судим, ал' . . .

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: kura
« Odgovor #24 poslato: April 01, 2013, 01:09:04 posle podne »
Samo mi kazi kako si funkcionisao na 300mg clomida? pa ja na 50mg sam ko zombi ceo dan

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #25 poslato: April 01, 2013, 01:17:22 posle podne »
Samo mi kazi kako si funkcionisao na 300mg clomida? pa ja na 50mg sam ko zombi ceo dan

ja sam jednom probao 50 mg i nakon 3 dana sam mislio da cu da se ubijem

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: kura
« Odgovor #26 poslato: April 01, 2013, 01:26:43 posle podne »
Ујутру 2 мерице веја - 50г протеина
5 оброка х 200г меса - 220г протеина
4 мерице веја            - 100г протеина
ослић + 2-10 јаја        - 100г протеина
глутамин, бцаа          - 30г

Ти једеш пола кило протеина дневно ?  Ако после овавке хране током дана поједеш ослић + 10 јаја (она највећа) ја ћу да поједем мој лаптоп. Напитак у току и после тренинга ти је ужасан. Нисам меродован да судим, ал' . . .


Ne znam koji ce mu, al hajde. Sve mora biti sky high.

Klomid za psihu jako tezak. 100mg kad sam radio 3 dana pa posle spustio na 50, tek nakon 2 ned sam funkcionisao kako treba, u smislu da nisam bio psihicki u kanalu. I to u 3 navrata, tako da je proverena stvar :D Totalno nepotreban nakon nekih kura. Al dobro, ko voli da se siba, neka ga.
« Poslednja izmena: April 01, 2013, 01:29:18 posle podne BUKAS »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #27 poslato: April 01, 2013, 02:08:14 posle podne »
Citat
Sve mora biti sky high

zato sam i rekao da mi na te brojke cela prica deluje jako impresivno i voelo bi da vidim rezultate toga

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: kura
« Odgovor #28 poslato: April 01, 2013, 02:20:49 posle podne »
Samo mi kazi kako si funkcionisao na 300mg clomida? pa ja na 50mg sam ko zombi ceo dan

ja sam jednom probao 50 mg i nakon 3 dana sam mislio da cu da se ubijem

Ja sam mislio da si poceo da gledas spanske serije i trosis tone maramica ;D ;D ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #29 poslato: April 01, 2013, 02:30:47 posle podne »
Citat
Ja sam mislio da si poceo da gledas spanske serije i trosis tone maramica

to je bilo brate
samo to je bilo posle 400 mg deke i 400 mg trena  ;D ;D
osetio sam majcinski nagon u sebi  ;D ;D