Septembar 09, 2024, 07:15:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Stagnacija u bench pressu  (Pročitano 9504 puta)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Stagnacija u bench pressu
« Odgovor #30 poslato: Maj 24, 2013, 10:56:19 pre podne »
To o egu je cista glupost.Svi su u teretani zbog neke vrste ega.Ko trenira radi opsteg zdravlja taj trci pored reke.
Mozes da radis floor press, ako nemas bucice, a mozes kosi bp kao pomocnu vezbu, pa i ravni..Gornjih ledja nikad dosta.Ko stvarno hoce da bude jak mora da ima sve jako, naravno, ali ledja ledja ledja.Triceps radim vrlo lagano, 2x nedeljno po 100 pon u 4-5 serija na sajli. Planiram da ubacim JM press.Uglavnom gledam da sve bude lagano da bih sacuvao tetive Kako mislis da radis potisak bucicom za triceps a kazes da ih nema u teretani? Sto se tice opsteg zdravlja ramena-rotatori 1-2x nedeljno i facepullsi.Pozeljan je i military press onako kako to izvodi Jim Wendler.Imas na youtube.Bilo bi dobro da postavis video kako radis.

Van mreže Nutryman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Stagnacija u bench pressu
« Odgovor #31 poslato: Maj 24, 2013, 11:21:05 pre podne »
To o egu je cista glupost.Svi su u teretani zbog neke vrste ega.Ko trenira radi opsteg zdravlja taj trci pored reke.
Mozes da radis floor press, ako nemas bucice, a mozes kosi bp kao pomocnu vezbu, pa i ravni..Gornjih ledja nikad dosta.Ko stvarno hoce da bude jak mora da ima sve jako, naravno, ali ledja ledja ledja.Triceps radim vrlo lagano, 2x nedeljno po 100 pon u 4-5 serija na sajli. Planiram da ubacim JM press.Uglavnom gledam da sve bude lagano da bih sacuvao tetive Kako mislis da radis potisak bucicom za triceps a kazes da ih nema u teretani? Sto se tice opsteg zdravlja ramena-rotatori 1-2x nedeljno i facepullsi.Pozeljan je i military press onako kako to izvodi Jim Wendler.Imas na youtube.Bilo bi dobro da postavis video kako radis.

Dobro,zadovoljavanje ega u izgledu,a ne u tezinama.Trcim u parku.Flor press?Sta je to?Samo extenzija za triceps?Imam jednu bucicu oko 13 kg,to je sve.Koje su vezbe tacno za rotatore?Military radim.:)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Stagnacija u bench pressu
« Odgovor #32 poslato: Maj 24, 2013, 11:41:28 pre podne »
To je da pogledas na youtube.

Van mreže brankovich

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Stagnacija u bench pressu
« Odgovor #33 poslato: Maj 25, 2013, 03:42:56 pre podne »
Kada ja dozivim u nekoj vebi zastoj, ja je izbacim i zamenim nekom drugom i onda se vratim posle mesec dana i pocnem ponovo da povecavam tezine.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Stagnacija u bench pressu
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 10, 2014, 01:42:33 pre podne »
Aj ako je neko od ovih ozbiljnih PL voljan da mi malo pojasni i pomogne zapravo oko benca,znaci radim klasican bilderski trening stalno ,ali bih zeleo i da poguram malo benc jer sam dugo na istim tezinama,pa ako bi neko mogao da me usmeri kako da ga vezbam jer ja zapravo i NE ZNAM kako se radi benc,znaci ukratko da mi pokaze samo neku smernicu kako da pocnem i kako bi trebao da radim jedan period, bio bih puno zahvalan ,hvala

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Stagnacija u bench pressu
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 10, 2014, 07:57:24 pre podne »
Danas ću napisati tekst, pa ću ga okačiti ovde.

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Stagnacija u bench pressu
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 10, 2014, 01:05:11 posle podne »
Fenomenalni su savjeti mnogih ljudi odje.Ako ih budu primjenjivali,za njih nema zime.:)I sto je najbitnije,potpuno su besplatni.Bukas se u zadnje vrijeme aktivirao sa tekstovima,sto mi je posebno drago.
« Poslednja izmena: Oktobar 10, 2014, 01:12:28 posle podne Bsbejs5 »