Jun 21, 2024, 08:13:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.205 poruka u 18.757 tema - 20.950 članova - Poslednji član: ptmetSaund
X3MShop banner

Autor Tema: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....  (Pročitano 23663 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 31, 2006, 10:55:41 pre podne »
Brate, pa on drzi treninge na 25 Maju..ako je uopste ziv...kada budes mislio da si najspremniji i da si na vrhuncu forme mocices u pocetnike kod njega...

Van mreže ma( X )imus

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
  • Strength & Honour
Odg: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 31, 2006, 12:59:10 posle podne »
Cuo sam da drzi treninge negde izmedju dva mosta, nije na 25. maju.
Takodje sam cuo da se na treninzima redovno bacaju pegle, koliko su teski, ali se spremis kondiciono
za medalju.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 31, 2006, 01:39:01 posle podne »
Ja mislim da jeste, ako ti bas znaci...mogu da se raspitam!

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....
« Odgovor #18 poslato: Novembar 01, 2006, 02:00:37 pre podne »
Evo sad da dam neko vidjenje mojih stvari.... Kakvih ljudi retardiranih ima i moze svako sta hoce da radi... Prvo da kazem da jako volim da gledam sve borbe i redovno ih pratim... Retko pisem na ovom podforumu, ali ovo su takve gluposti... Pogledajte ovo kao vece gladijatora ilki sta je vec bilo u ULTIMAT FAJTU... Prvo to se zove ultimatna borba, a u njoj gle KATEGORIJE.... Pa kakva glupost... Ajge razumem kad razdele u 2 kategorije, ali u 5!!! Serem se u ultimat borbe... Pa posle se prave i reprezentacije u necem sto se zove Ultimat Fajt... Pa kako to moze i znaju li oni sta je to uopste... Ili moraju svaku dobru stvar da ukenjaju.... Pa sad ovaj shaban otvara skolu Ultimajt fajta.... Alo bre ljudi kakva skola ultimat fajta??? Nemamo niti jednog jedinog borca koji za nesto valjka sve neki kreteni... Neki sportisti mi dolaze sa nekim diplomama iz kata, sa nekakvim pojasevima... A nijedan nema ono sto treba da ima za ovo a to su SRCE i MUDA!!! Sve neke picke i dodju u ring i gledaju samo da ne dobiju po pickici... Jebem ti borce.... Ja najjace borbe koje sam gledao je sto imam kuci na kasetama iz Russie... I to su ljudi koji na ovaj ili onaj nacin znaju da se biju... I pre svega vole to da rade... Nije bitno sto nisu isli u skolu za Dzudo.... Kod nas ko otvara skole.... Neuki ljudi... Jedino pravo mesto i covek od kojeg mozes nesto da naucis je kod Majstora Kung Fua Slobodana Jovicica iz Batajnice... I to ako jako zelis, a ne da das 20 eura....
Gledam i K1 na eurosportu i to mi je Super Sou... Pozdrav....e pa druze raso,mislim da gresis sto tako pricas.predlazem ti da odes kod kamenog i uveris se koliko covek zna. slazem se da za to trebaju srce i muda ali covek toliko putuje i ulaze u svoje znanje da nisi ni svestan..tako da nemoj da gresis dusu.

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....
« Odgovor #19 poslato: Novembar 01, 2006, 02:05:05 pre podne »
Evo sad da dam neko vidjenje mojih stvari.... Kakvih ljudi retardiranih ima i moze svako sta hoce da radi... Prvo da kazem da jako volim da gledam sve borbe i redovno ih pratim... Retko pisem na ovom podforumu, ali ovo su takve gluposti... Pogledajte ovo kao vece gladijatora ilki sta je vec bilo u ULTIMAT FAJTU... Prvo to se zove ultimatna borba, a u njoj gle KATEGORIJE.... Pa kakva glupost... Ajge razumem kad razdele u 2 kategorije, ali u 5!!! Serem se u ultimat borbe... Pa posle se prave i reprezentacije u necem sto se zove Ultimat Fajt... Pa kako to moze i znaju li oni sta je to uopste... Ili moraju svaku dobru stvar da ukenjaju.... Pa sad ovaj shaban otvara skolu Ultimajt fajta.... Alo bre ljudi kakva skola ultimat fajta??? Nemamo niti jednog jedinog borca koji za nesto valjka sve neki kreteni... Neki sportisti mi dolaze sa nekim diplomama iz kata, sa nekakvim pojasevima... A nijedan nema ono sto treba da ima za ovo a to su SRCE i MUDA!!! Sve neke picke i dodju u ring i gledaju samo da ne dobiju po pickici... Jebem ti borce.... Ja najjace borbe koje sam gledao je sto imam kuci na kasetama iz Russie... I to su ljudi koji na ovaj ili onaj nacin znaju da se biju... I pre svega vole to da rade... Nije bitno sto nisu isli u skolu za Dzudo.... Kod nas ko otvara skole.... Neuki ljudi... Jedino pravo mesto i covek od kojeg mozes nesto da naucis je kod Majstora Kung Fua Slobodana Jovicica iz Batajnice... I to ako jako zelis, a ne da das 20 eura.... naravno da nije u pravu rasa. a u ostalom ko je rasa??
Gledam i K1 na eurosportu i to mi je Super Sou... Pozdrav....

Raso,  mislim da si stvarno preterao. Ne kazem ja da je Kameni Sao lin majstor ili ti ne znam sta, ali moji drugovi treniraju kod njega...na njegove treninge dolaze Miljan i Pele, neko ko cita ovaj post bi mogao i da ti zameri, vredjas coveka, a ne znas ni ko je!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....
« Odgovor #20 poslato: Novembar 01, 2006, 03:44:38 posle podne »
Nisam imao nameru da vredjam nikoga... Evo i tebi da objasnim... Trebali biste svio koji ucestvujete u kreiranju scene bilo kakvog fajtinga da se zapitate za kometare koje su bar ljudi poslali na ovaj forum...
Citat
Poslednji mec je smorio JAKO... Pola mase je istrcalo napolje cim se zavrsilo i nije ni culo sudijsku odluku.
Citat
Citiracu mog dobrog prijatelja kako bih vam opisao vecerasnji dogadjaj: ,,Slusaj, sutra kada odes u Kulu na pijac, pogledaj one prve babe sto dodju...e takav je spektakl bio veceras, ali ne zaboravi da dodjes rano da uhvatis one prve..."

Borbe bez imalo atraktivnosti...poslednji mec ne zelim ni da komentarisem ono je prava sramota.
Najzanimljiviji deo veceri je bio natup Sladje sa svojom dance grupom

Toliko, over and out Smile
Citat
HEHEHHEHEH...BILO JE ZANIMLJIVO BAR GRICKATI STAPICE SA KIKIRIKIJEM..JEL TAKO LUCIFER??..

SUTRA OPET ON DIET...??/

STA JE SA MOJOM SLIKOM??
Citat
Evo i nekih slika sa vecerasnjeg ULTIMATE FIGHT-a! Nista spektakularno,
ITD
E ovakve komentare dobija nesto sto treba da bude reprezentativno... Sudar dveju reprezentacija... Iako je malo ljudi bilo na ovom dogadjaju svi imaju lose misljenje... ZASTO??? To bi trebali svi da se zapitaju... Ali vazno da svi sve ovamo hvale... Kao super ste itd...  Samo tako nastavite... A ovamo ispada da je najzanimljivija bila Sladja...
Nisam imao nikakve lose namere...

Van mreže Kobac

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....
« Odgovor #21 poslato: Novembar 11, 2006, 09:31:50 posle podne »
jedno malo obavestenje i sa moje strane.za sve ljubitelje mma (mixed martial arts) ,u beogradu  ,na ofkinom stadijonu gospodin jovan zvani kameni sa asistentima drzi skolu ultimat fajta. mislim da je clanarina oko 20,25 evra i da su treninzi 3 puta nedeljno. radi se kompletna tehnika,od stand up,rvanja,jiu jitse i svega ostalog.licno sam trenirao ,tako da zelim da informisem i ljude sa naseg foruma.radi se takodje i mma sparing, sa ultimat rukavicama i zastitom.30 posto snage se rade tehnike iz garda ,a parter normalno 100 posto...ko voli nek izvoli,a za sire informacije slobodnno pitajte..FATALNIK

Cuo sam za Kamenog, moj drugar je trenirao jedno vreme kod njega, ali su treninzi bili u pioniru, i za sad imam samo reci hvale.

Van mreže Kobac

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....
« Odgovor #22 poslato: Novembar 11, 2006, 10:06:56 posle podne »
Izvinjavam se za dva posta za redom... ali hteo sam da pitam Rasu, ko je taj doticni sto drzi treninge Kung Fu-a, hteo sam to poceti da ucim, medjutim kod nas ima dosta prevaranata (mozda je to ono sto si mislio da svako otvara skole)... pa sam trazio skolu gde je trener Kinez, medjutim toga u Bg nema, tako da bih ti bio zahvalan za neke detaljnije informacije.
Pozdrav svima
« Poslednja izmena: Novembar 11, 2006, 10:11:15 posle podne Kobac »

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....
« Odgovor #23 poslato: Novembar 13, 2006, 01:42:44 posle podne »
Izvinjavam se za dva posta za redom... ali hteo sam da pitam Rasu, ko je taj doticni sto drzi treninge Kung Fu-a, hteo sam to poceti da ucim, medjutim kod nas ima dosta prevaranata (mozda je to ono sto si mislio da svako otvara skole)... pa sam trazio skolu gde je trener Kinez, medjutim toga u Bg nema, tako da bih ti bio zahvalan za neke detaljnije informacije.
Pozdrav svima
Taj Kinez sto je bio na B92 ako si gledao... Nema veze sa KF... Ja ga znam sa Pancevackog buvljaka prodavao je upaljace... Ako te zanima dacu ti broj tel. na koji da se javis... Srediste skole je u Batajnici i tu treninge drzi Slobodan Jovicic... A ima i svoje saradnike mislim da oni drze treninge na Tasmajdanu...

Van mreže vuktara

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....
« Odgovor #24 poslato: Novembar 14, 2006, 03:24:14 pre podne »
Big Rasa je u pravu
vreme je da svi kungfu borci ustanu u odbranu svoje borilacke vestine
E u tom duhu predlazem da se organizuje jedan turnir na kome ce Big Rasa predvoditi kungfu borce !
Naravno druga tj protivnicka strana bice Kameni i njegovi borci(kukavice koje se boje da dobiju batine)
To ce biti naj bolji nacin da se otarosimo Kamenog i njegovih cirkuzanata :P koji se plase borbe
I na velika vrata uvedemo Kungfu i Big Rasu na celu parade i sve ih posaljemo na neko od takmicenja kao predstavnike Srbije
A tad cete prestati da se sprdate sa Big Rasom i da se neslazete sa njim jer ako Big Rasa se ne razume u pride ,mma,ufc itd e ja neznam ko je to u Srbiji bolji strucnjak od njega .Big Rasa je sve to gledao na video kasetama i dobro proucio ;ali sve vi to dobro znate pa nema potrebe da ja hvalim ovog naseg renomiranog strucnjaka i sportistu .
VAZNA NAPOMENA -mole se svi kungfu borci i vezbaci da se ne osecaju prozvani u ovom tekstu HVALA


P.S.
NAPRED BIG RASO !!!!!!!! DOCI CE I TVOJE VREME ZA SLAVU ( prestace sve frustracije i iscilece svi kompleksi koje si usput nahvatao )


Zoka

  • Gost
Odg: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....
« Odgovor #25 poslato: Novembar 14, 2006, 09:05:13 pre podne »
Bogami moji Bosanci drugi na prvenstvu svijeta u karateu... a dvojicu znam i licno Amela i Cupinu :)
Nesto se ja ne razumijem bas u borilacke vjestine ali drug na svijetu... nije mala stvar :)

Van mreže Jkano

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....
« Odgovor #26 poslato: Novembar 16, 2006, 05:33:23 posle podne »

Bogami moji Bosanci drugi na prvenstvu svijeta u karateu... a dvojicu znam i licno Amela i Cupinu :)
Nesto se ja ne razumijem bas u borilacke vjestine ali drug na svijetu... nije mala stvar :)
Bio bih i ja kad imaju 16 federacija... :P

Van mreže Kobac

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas....
« Odgovor #27 poslato: Novembar 17, 2006, 09:18:26 pre podne »
Big Rasa posalji mi na pvt neke podatke o tom liku i treninzima, i jel ides u utorak u SC?, dolaze ti Kinezi, bas me zanima da vidim to uzivo, da vidim da li valja ili ne.

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
e vako
« Odgovor #28 poslato: Januar 14, 2007, 12:20:58 pre podne »
slusaj,ultimate fight,pride, i ostale mesavine raznih borilackih vestina nastale su iz jedne borilacke JU JUTSU
dr  Jigoro Kano je iz ju jutse izvukao naj tehnike i tako je nastao Judo (oko 1882) i kara te je tako nastao isto iz ju jutsu-e
JJ je veoma slicna UF svi elementi borbe su isti samo sto je snazan udarac dozvoljen u UF
tako da ako neko misli da se bavi UF OBAVEZNO mora poznavati JJ ili Judo

                               peace out

Van mreže ShooterMMA

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: e vako
« Odgovor #29 poslato: Januar 14, 2007, 10:52:36 pre podne »
slusaj,ultimate fight,pride, i ostale mesavine raznih borilackih vestina nastale su iz jedne borilacke JU JUTSU
dr  Jigoro Kano je iz ju jutse izvukao naj tehnike i tako je nastao Judo (oko 1882) i kara te je tako nastao isto iz ju jutsu-e
JJ je veoma slicna UF svi elementi borbe su isti samo sto je snazan udarac dozvoljen u UF
tako da ako neko misli da se bavi UF OBAVEZNO mora poznavati JJ ili Judo

                               peace out

Pozdrav PTJ

Mixed Martial Arts ili ultimate, Pride(organizacija), nisu nastale iz JU JUTSU-a. Poreklo MMA-a je u Pankrationu (stara Grcka), a u novije vreme borbe bez pravila su obnovili Catch Wrestleri u Evropi i Americi, pa je to posle prosireno na Brazil i Japan.

JJ i MMA su naizgled slicni ali nisu isti. Koliko ja znam Ju Jutsu koji se kod nas radi je spoj Karatea, Judoa i Aikidoa, i radi se u kimonu.
MMA je spoj MuaY Thai-a, Boksa, Rvanja (Judo, Grcko-Rimski, Free Style, Catch, Sambo) i BJJ-a (bez kimona).
Ju Jutsu i MMA su dva razlicita sporta.