Septembar 28, 2024, 07:17:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: U pokushaju da smrsham zdravo  (Pročitano 34761 puta)

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #75 poslato: Mart 14, 2013, 11:16:45 posle podne »
Ma bude sa stepom kao vocni jogurt,al je to tezak otrov.
Jedva sam se naterao da jedem pahuljice i jaja bez tog djubreta.

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #76 poslato: Mart 16, 2013, 12:27:19 posle podne »
89.8 danas

ma na kraju samo voda i dve kashike mlevenog lanenog semena i to je to sve ostalo shto sam dodavo jedva ga popijem , lako bi bilo da moze sa nekim vocem , bilo bi prava poslastica

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #77 poslato: Mart 22, 2013, 12:05:56 posle podne »
Pitanje ??

da li sme Cureca prsa / ona koja se kupuju kao shunka ... iskreno mi se smuchila ela , pa sam mislio da jedem sendvich uvece od : pirinchana galeta od 8gr  / 60gr ela sira / 10gr cureca prsa tj jedan slice - chisto da malo dobije na ukusu

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #78 poslato: Mart 22, 2013, 12:18:34 posle podne »
Smes ti da jedes sta hoces, ali zavisi i koliko ce to uticati na ostvarenje tvog cilja. I ne razumem kakav je to obrok uvece od pirincane galete 8g, 60g, sira i 10g prsa. Nesto sad gledam da si napisao da si na 1500 kalorija dnevno, koliko imas kila kad si na tako malo kalorija i ovo sto si naveo za obrok pred spavanje je uzas :) 

Edit: Da dodam jos nesto. Sad vidim imas 90 kg a imao si da kazemo skoro 100kg kad si krenuo na dijetu i bio si na 1500 kcal dnevno? auuu. Pa to je kolicina za neku devojku od 60kg a ne za muskarca od 100kg, a i ko zna iz kakve hrane su bile tih 1500 kcal. Mislim da si tu pogresio i usporio metabolizam, tako da ne znam koliko će efekata sad imati neka dijeta, jel si ti sebe doveo u stadijum gladovanja i naviko si organizam na tako nizak unos kcal i pokrenuo "survability mode" i sad ako budes cak unosio normalnu kolicinu kcal koja odgovara tvom BMI ti ces dobijati na kilazi.
« Poslednja izmena: Mart 22, 2013, 12:47:23 posle podne Djokili »

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #79 poslato: Mart 22, 2013, 01:07:09 posle podne »
dobar obrok za misolovku  :P

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #80 poslato: Mart 22, 2013, 02:18:30 posle podne »
au bre jel ovde svi chitaju shta prvo vide , jedem prosechno dnevno 7 jaja , 300gr mesa , 250gr ela sila , i UH po potrebi npr 100gr ovsenih i 180gr pirincha ... plus salate i zelenish

a ovaj sendvich se odnosio na curetinu / a pojeobi ih 4 komada kako bih uneo 250grama ele koju ne volim previshe , i to u danima kad imam UH i poenta je da tih par grama pirincha utichu na ukus a ne da imau bilo kakvu vrednost u gramima jer na 4 galete nema 20gr UH pa i tih par listova curetine je nebulozno malo proteina itd ... poenta je dal valja ta curetina ili ne , iako je mala kolichina necu da se tovarim sa sranjima u cilju shto boljih rezultata jer idem u inostranstvo uskoro pa necu neko vreme moci da budem na rotaciji , a do tada zelim da izvuchem maximum topljenja mast ...


Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #81 poslato: Mart 22, 2013, 02:44:41 posle podne »
Pitanje ??

da li sme Cureca prsa / ona koja se kupuju kao shunka ... iskreno mi se smuchila ela , pa sam mislio da jedem sendvich uvece od : pirinchana galeta od 8gr  / 60gr ela sira / 10gr cureca prsa tj jedan slice - chisto da malo dobije na ukusu
Ta cureca prsa imaju 25% masti ako se ne varam. mislim tri listica nece smetati ali to se ne jede.
ajde da se ponavljam:
stavim 300gr elle u sejker i posolim stepom od maline, sipem vodu da bude kao jogurt gustina.
ponavljam to mi je najukusniji obrok u toku dana a na masi sam

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #82 poslato: Mart 22, 2013, 02:55:34 posle podne »
OK zato i pitam , nije da imaju dekleraciju na sebi ;)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #83 poslato: Mart 22, 2013, 03:20:05 posle podne »
imam prijatelja mesara pa zato ti kazem. pricao mi proceduru. prsa, hleb, led ide unutra

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #84 poslato: Mart 22, 2013, 03:37:22 posle podne »
I ja hleb u cufte stavljam , kompaktnije budu:-) Generalno izbegavaj sve mesne preradjevine jer tu najmanje mesa ima. Mada ona gran podere cureca moze ponekad da prodje ako nisi na dijeti.
Men sana in corpore sano !

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #85 poslato: Mart 22, 2013, 04:16:36 posle podne »
Dutchman  jesi li probao ovako elu kao sto ti je bole gym napisao

evo ovo:
stavim 300gr elle u sejker i posolim stepom od maline, sipem vodu da bude kao jogurt gustina.
ponavljam to mi je najukusniji obrok u toku dana a na masi sam


sta kazu vaga i metar koliko je proslo da rotiiras??

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #86 poslato: Mart 23, 2013, 09:40:06 posle podne »
89 kg (2,4kg manje) i struk 93 cm (1cm manje ) i kukovi 94cm(2cm manje)

u principu sam zadovoljan samo shto nisam merio do sada izmedju meru tj shlauf to sam juche prvi put zapisao ... poshto realno mislim da necu vishe izgubiti cm u tim delovima ..poshto je ostao samo shlauf ... a i malo me zeza i vaga chini mi se poshto mi je sad trening malo drugachiji , pa sam usput malo nabacio gurdi ili mi se chini

a step nikako da naletim u prodavnici ali cu probati ....

p.s. ove nedelje sam se omrsio baki bio rodjendan pa pojeo dva parcheta torte u dva dana i to pre podne ... ali sam ih i odvezbao duplo ;)

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #87 poslato: April 01, 2013, 08:08:05 posle podne »
sad mi pade napamet nebulozna ideja , ako napravim domaci majonez od maslinovog ulja i jajeta , teoretski je zdrav da se jede naravno 10-20 grama ... ne znam ni zashto pitam , kad mi se majonez ni nejede ... al dokon mozak ...

i da proverim koliko otprilike grama dobrih masti treba da unesem , poshto pojedem 1gr omega 3 , oko 100 gr badmem ,indijski , i ostalo na tu temu i ono malo ulja maslinovog u salati ... jel treba josh ili manje

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #88 poslato: April 01, 2013, 08:37:09 posle podne »
Pravio je Misko Polomac taj zdravi majonez, sasvim ok ko zeli da promjeni malo...

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #89 poslato: April 02, 2013, 12:33:48 posle podne »
ok , ako mi se katkad bude jeo da znam i ovako se pravi za dva minuta