Oktobar 06, 2024, 09:26:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: Pravilna ishrana za devojku koja bi da smrsa?  (Pročitano 5414 puta)

Van mreže marisa

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pravilna ishrana za devojku koja bi da smrsa?
« Odgovor #15 poslato: Januar 31, 2013, 08:02:53 posle podne »
Hvala svima koji su se odazvali i koji ce se tek odazvati :)
Mozda cu da davim malo sa kalkulisanjem i brojevima ali mi je tako lakse dok se ne uhodam.
Jelovnik jos nisam napravila htela sam da vidim dal je dobra ideja ova rotacija, tako da cu do vikenda napraviti i nadam se u ponedeljak krenuti sa takvom ishranom.
Dobila sam spisak namirnica od doktora koje smem da jedem, mislim da necu imati problema sa time posto se zeludac navikne posle nekog vremena( proslo je 2 godine) , cak i namirnice koje nisu na spisku mozete da jedete ali u malim kolicinama.Ipak jaja i dalje ne podnosim dobro tako da su ona izbacena iz ishrane, probacu samo sa belancima pa cemo videti.
Krenucu kako je Pedja rekao sa smanjenjem od 10%, da se ne sokiram odma :D pa cu povecavati.
Imam olaksavajucu okolnost sto mi je posao blizu kuce, na manje od 5min :D i mogu da nosim spremljenu hranu sa sobom, imam cak i frizider :D Radno vreme mi je do 5 tako da svako vezbanje dolazi u obzir posle 6.
Da li sam dobro skapirala da vecinu UH treba da unesem posle treninga, a ostatak ujutru i 1-1.5 sat posle treninga?
Znaci trebalo bi da imam 4 obroka do treninga, PWM i obrok posle sat i po.
Iskrena da budem nisam skapirala sto se tice treninga, trcanje kolko vidim ne preporucujete, nisam nesto sklona povredama, trcala sam na travi 1 do 2 puta nedeljno po malo (pola setnja pola trcanje), kondicija mi je ocaj posto to nije bilo redovno trcanje.Da li da trcim na traci, na travi, da vozim bicikl, steper? E da mogu i da idem jednom nedeljno na jogu, samo ne znam da li se to svrstava u trening posto je uglavnom istezanje i u koji dan bi to mogla da uvrstim(umeren,srednji, povecan unos uh).

Van mreže ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: Pravilna ishrana za devojku koja bi da smrsa?
« Odgovor #16 poslato: Januar 31, 2013, 09:38:19 posle podne »
a zasto ne i teretana?
disciplina se meri u gramima a kajanje za propustenim prilikama u tonama

Van mreže marisa

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pravilna ishrana za devojku koja bi da smrsa?
« Odgovor #17 poslato: Januar 31, 2013, 09:53:56 posle podne »
Polako nisam jos ni pocela sa ishranom, mozda bi mogla neko laganije vezbanje dok se ne priviknem na ishranu :D

Van mreže ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: Pravilna ishrana za devojku koja bi da smrsa?
« Odgovor #18 poslato: Januar 31, 2013, 10:04:33 posle podne »
ja sam mislila lagano teretana.
svaka cast na odlucnosti za novi rezim :)
disciplina se meri u gramima a kajanje za propustenim prilikama u tonama

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pravilna ishrana za devojku koja bi da smrsa?
« Odgovor #19 poslato: Februar 01, 2013, 06:16:57 pre podne »
nema veze kada ces da uneses Uh
tj u tvom skucaju cak sta vise,treba da ih uneses do TRENINGA jer ti je trening kako vidim dosta kasno pa onda i nema nekog smisla da ih unosos tako asno
sto se tice treninga
ma radi bilo kakav vid fizicke aktivnosti koji ti ne predstavlja problem i od kojeg neces imati psoledice