Septembar 28, 2024, 07:16:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Prva Kura Testosteron depo + Metan  (Pročitano 43705 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #45 poslato: Januar 20, 2013, 12:05:51 pre podne »
Ovde se iznose misljenja, iskustva itd...Ako decko, u ovm slucaju Becks, smatra da treba onako da se radi, postujte...Iznesite svoje misljenj, savet a decko neka se odluci.

Nema razloga da se iko napada.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #46 poslato: Januar 20, 2013, 12:07:28 pre podne »
oral 8 nedelja  :o

Reci mi sta ce mu biti na low dozi?

Anadrol daju HIV pacijentima 30 nedelja bez problema, a ti se cimas oko par tab dbola 8 ned

Da lepo si rekao anadrol ali "HIV Pacijentima" (oni i onako nemaju sta da izgube , zar ne ?) !!!

Mozda mu i nesto podje po zlu , polako prvi put eeej , dovoljno mu je i 4 nedelje da ga pogura dok depo i bold ne dostignu max koncentraciju .
I apsolutno mu ne treba preko 12 nedelja ,
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže srkigl

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #47 poslato: Januar 20, 2013, 12:08:49 pre podne »
Ne napadam coveka,samo sam se malo nasalio.Mene su iznapadali u pocetku,kao da ne znam da podignem teg i vec svi znaju da jedem pastetu i cajnu kobasicu.Naravno svacije misljenje je dobro doslo ja odlucujem sta i kako a necu preko noci sigurno.I moze da pomogne drugima naravno.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #48 poslato: Januar 20, 2013, 12:09:13 pre podne »
Da al aj razmisli o ovome...Bolesni su, znaju da su gotovi za par godina...Jel bolje da budu tih par godina sa zdravom jetrom ili unistenom?

@srki ne mislim na tebe.

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #49 poslato: Januar 20, 2013, 12:11:22 pre podne »
Meni ne pada na pamet da napadam ikoga, ali...
Ja shvatam da medju nama ima ljudi koji se vise loze na hemiju, eksperimentisu i trude se da usvajaju nova znanja itd. Prvi ciklus 16 nedelja, gram hemije? Svrha uzimanja orala 8 nedelja, ako nije za frontload, u prvoj kuri?

Mislim ono. Sad ovde kao da je fora ko ce nesto bombasticnije da napise. Trend je da se izmislja topla voda svukuda, pa evo sad vidim 16. nedeljnje cikluse boldenonom za nekoga ko ne zna ni sta je igla. Ajd'

Srki, ako si resio da se hemijas, depo, 500mg nedeljno, 10-12 nedelja. Ako ti se zuri 30mg metana prve cetiri nedelje. Da vidis kako i sta.
No curling in the squat rack!

Van mreže srkigl

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #50 poslato: Januar 20, 2013, 12:15:28 pre podne »
Ma 10 da ne idemo u nedogled,mozda i da ubacim 4 nedelje oral i da vidim kako je i sta.Kako cu da odreagujem,jer mislim da ce da me dobro odradi. 20 dana kad mi je hrana na max ful,odmor i bez hemije je znatna promena.Pa kad me ona gurne jos mslim da ce to da bude super.Slazes se???

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #51 poslato: Januar 20, 2013, 12:17:55 pre podne »
Pa naravno da ce da gurne. Samo nije to igra. Nije ni bauk, ali mora covek da zna sta radi.

Ako se bojis nuspojava, idi prvi put bez orala. Ionako ta kura je samo uvod, i siguran sam da ti nece zadovoljiti apetite.
No curling in the squat rack!

Van mreže srkigl

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #52 poslato: Januar 20, 2013, 12:20:50 pre podne »
Znam da nije igra.
Ne ocekujem ja cuda,nista ne moze da se radi preko noci.Svega sam svestan.Mislim da ne postoji covek koji se ne plasi necega sto pre nije radio.Al ne zelim da divljam,radim napamet i poslusam svaku budalu koja bi da mi utrpa nesto da bi uzeo pare.Jer takvih ima,znam.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #53 poslato: Januar 20, 2013, 12:23:06 pre podne »
Meni ne pada na pamet da napadam ikoga, ali...
Ja shvatam da medju nama ima ljudi koji se vise loze na hemiju, eksperimentisu i trude se da usvajaju nova znanja itd. Prvi ciklus 16 nedelja, gram hemije? Svrha uzimanja orala 8 nedelja, ako nije za frontload, u prvoj kuri?

Mislim ono. Sad ovde kao da je fora ko ce nesto bombasticnije da napise. Trend je da se izmislja topla voda svukuda, pa evo sad vidim 16. nedeljnje cikluse boldenonom za nekoga ko ne zna ni sta je igla. Ajd'

Srki, ako si resio da se hemijas, depo, 500mg nedeljno, 10-12 nedelja. Ako ti se zuri 30mg metana prve cetiri nedelje. Da vidis kako i sta.

Bravo !!!
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #54 poslato: Januar 20, 2013, 12:27:29 pre podne »
@Stevcho moras da znas jednu stvar. Imas ljudi ovde koji su zadovoljni da ceo zivot odrzavaju npr, 90kg sa 15%bf ili 110 kg sa 20%bf. Imas ljude koji bi zeleli 80kg sa 7% itd itd. Jednostavno apetiti su drugaciji. Neko ko zeli 100kg sa manjim % bf ne moze da radi isto sto i ovi gore... A videli smo kod Filipa sta je sve radio, odnosno jedan deo i opet je za binu falilo nesto.(to je vec druga tema)

Iskreno, meni se sere od ovih sto imaju -80kg na bini i misle da su popili svu pamet ovog sveta, ali bukvalno mi se sereeeee. A takvih imas koliko hoces.(cast izuzecima)(opet druga tema) tj veliki off.

Za prvu kuru izlozio sam vec svoje misljenj, po opcijama koje je predlozio. Stim da opcija koju si ti naveo je uvek u igri. Long live Galenika!
« Poslednja izmena: Januar 20, 2013, 12:30:14 pre podne BUKAS »

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #55 poslato: Januar 20, 2013, 12:31:50 pre podne »
Razumem ja tebe sve. I izbegavam zato da pisem ovde ljudima sta da rade, sto ljudi, sto cudi. A i ko sam ja, na kraju krajeva.
Ali ovde se ne radi o tome, mislim da si ti razumeo zasto sam uopste ovo napisao.

Realno, Galenika je zakon, cista, jeftina i pouzdana stvar, treba iskoristiti sto vise.
« Poslednja izmena: Januar 20, 2013, 12:34:08 pre podne Stevcho »
No curling in the squat rack!

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #56 poslato: Januar 20, 2013, 12:32:27 pre podne »
Razumem ja tebe sve. I izbegavam zato da pisem ovde ljudima sta da rade, sto ljudi, sto cudi. A i ko sam ja, na kraju krajeva.
Ali ovde se ne radi o tome, mislim da si ti razumeo zasto sam uopste ovo napisao.

Naravno.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #57 poslato: Januar 20, 2013, 02:15:33 posle podne »
Iskreno, meni se sere od ovih sto imaju -80kg na bini i misle da su popili svu pamet ovog sveta, ali bukvalno mi se sereeeee. A takvih imas koliko hoces.(cast izuzecima)(opet druga tema) tj veliki off.
vise seru oni od 70kg. creva mi se okrecu

ispade plavo srce jedini oral u Srba?

jel neko probao te male doze androgenih a velike anabolnih? MilanPl mi je spomenuo nesto ali jel je probao neko na sebi i rezultate? ne mora slike :)

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #58 poslato: Januar 21, 2013, 01:15:33 pre podne »
Ja se svima izvinjavam. Ali jednostavno moram da postavim pitanje. A da ne otvaram novu temu ovde cu. Sta mislite o kuri test depo+ metan+ proviron(ako  ga nadjem). Ali ne mogu da nadjem nista za zastitu. Sve kontam. Nolvu uz kuru za ne daj boze. Ne mogu da nadjem nista za jetru, nista nema na lageru. Nadam se da me niko nece napasti, ali jednostavno sada sam vec poceo da ucim o AAS-u.  A vidim da nema vise post cycle koji je pedja hvalio. I sta posle kure koristite za pct. Da ne bude zabune. AAS jos necu uzimati, ali zelim da znam sto vise o tome.

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #59 poslato: Januar 21, 2013, 08:08:15 pre podne »
@Bukas
jel ovo 600 bolde prvenstveno radi njegove kilaze....na njegovu kilazu 400 bolde je malo kako sam te razumio....
imal kakve bojazni sa 600 od kakvih side efekata ili je za tu kilazu to "taman"?