Oktobar 07, 2024, 07:22:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.341 poruka u 18.770 tema - 20.979 članova - Poslednji član: Mirtinvest
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 6586 puta)

Van mreže Backey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 173
Pomoc
« poslato: Januar 11, 2013, 05:44:27 posle podne »
Pozdrav.Imam 16 godina,178cm,73kg.Cilj mi je da  nabacim 2-3 kg do aprila.Sa teretanom sam poceo prije 2 mjeseca prije toga sam radio samo prirodne vjezbe..Gazda teretane nabavlja proteine iz Engleske pa mi je spomenuo da mu je ostalo samo jedno pakovnje pa je pitao da li mi treba i ja sam sad u dilemi.Posle treninga sam vazda jeo UH+proteini pa nakon 2 sata o5 Uh+proteini.Zanima me da li bi proteini mogli da zamijene obrok posle treninga i ako mozete jos nesto da mi navedete u vezi proteina jer se bas i ne razumije.Ovo su proteini o kojim mi je pricao
http://www.hollandandbarrett.com/pages/product_detail.asp?pid=100&MCatID=5&prodid=563&cid=47





Trenutno nemam sliku nogu ali ne zaostaju za gornji dio..

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Pomoc
« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2013, 07:44:14 posle podne »
koliko dugo se bavis sportom, za ovakav izgled si trebao debelo da se potrudis sa 16 godina.

protein pijes sa dekstrozom odmah nakon treninga pa posle sat vremena klopas regularno, u redu je taj mada su mnogo isplativija velika pakovanja  a i duze traju
Men sana in corpore sano !

Van mreže Backey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 173
Odg: Pomoc
« Odgovor #2 poslato: Januar 11, 2013, 08:48:25 posle podne »
Bavim se oko 3 godine :D.Ja sam planirao da kupim vcecu kolicinu ali na ljeto,imam klupu za trbusne koja mi ne treba(bacene pare)pa mogu da je zamijenim za proteine.Vasa preporuka da uzimam ili ne?

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Pomoc
« Odgovor #3 poslato: Januar 11, 2013, 08:51:45 posle podne »
desna ruka ti je bas dosta razvijenija u odnosu na lijevu...poradi malo i na tome...

Van mreže Backey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 173
Odg: Pomoc
« Odgovor #4 poslato: Januar 11, 2013, 08:54:23 posle podne »
Od kad sam poceo u teretanu radim na tome :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc
« Odgovor #5 poslato: Januar 13, 2013, 10:44:12 pre podne »
desna ruka ti je bas dosta razvijenija u odnosu na lijevu...poradi malo i na tome...

nije mu razvijenija vec je to maltene kod svih da je RADNA ruka drugacije genetike od one koja vecinu zivota sluzi samo kao "ispomoc"
pogledaj na bilo kojoj slici prednje duple bicpes poze na bilo kom takmicenju i videti ces da od 10 takcmara verovatno njih 9 ima maltene razlicit oblik bicepsa na desno ili levoj ruci