Septembar 27, 2024, 11:25:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.299 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Reakcija nakon apliciranja trena  (Pročitano 9520 puta)

Van mreže kricikricijuskas

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Reakcija nakon apliciranja trena
« poslato: Januar 01, 2013, 03:47:57 posle podne »
Jednom drugaru sto asistiram na treningu apliciram mu injekcije. Niti je imao kasalj niti ista, dok druga 2 momka jesu. Vec 20 dana mu apliciram svaki drugi 1 ml u gluteus. Sve normalno. igle 40mm 0.8. alkohol. sve dobro ocisceno i sterilno. zalio mi se da ga boli posle apliciranja i ja sam mislio da je to ok da zna da boli rastvor da se ne tripuje. Posto nisam bio tu par dana aplicirao mu je doktor tj tehnicar iz hitne sluzbe jer su drugari. Kada sam dosao i vidio da ima 2 teniske loptice na dupe zaprepastio sam se. Nisam to nikada tako vidio. Pomislio sam da nije nesto radio kako treba ili da je pogodio cvor ili u isto mjesto ili tako nesto (ali to je doktor koji daje svaki dan injekcije). Rekao sam mu da maze flogocidom i da vidim dal cu mu biti ok. Posle prvog mazanja je osjetio olaksanja. Smanjulo mu se posle 2 dana prilicno dosta. e posto sam vidio kakvi su mu gluteusi dao sam mu savjet da mu aplicira u butinu. Danas na treningu sam vidio da ramlje i ja kazem istrpi malo zna to da boli. Ali kad mi je pokazao nogu i vidio sam da mu je otekla. i to koljeno se ne vidi. Ja do sada nisam tako nesto vidio. Da neko tako reaguje. Jel moze biti to od Benzil=alkohola. I ovo 2 druga momka isti doktor sve isto kao njemu aplicira ali oni nemaju takve reakcije. Firma sterox lab. Molio bih da mi strucniji odgovore. molio bih pedjino misljenje i bukasa.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #1 poslato: Januar 01, 2013, 05:07:04 posle podne »
Zna se desavati od trena.

Sto se tice same noge, sve sto si opisao se deis i bez trena, moze se reci normalna stvar.

Sama stvar je individualne prirode. Neko ima problema, neko ne.

Neka proba ovako. Kad zavrsi davanje inj, neka namaze flogocidom. Meni je pomagalo u dosta navrata. Nije bio, doduse, tren u pitanju. Ali ba zna da izazove ta stanja. U svakom slucaju neka rotira mesta ubodanja, a za nogu...takve reakcije ce biti sa ili bez trena.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #2 poslato: Januar 01, 2013, 07:14:20 posle podne »
Ko ima problem sa BA samo u gluteus nek aplicira i nigde drugde jer ako ima problem u bulji duplo gore ce mu biti u manje partije.
I zasto ne mesa tren sa necim (verovatno uzima test) razblazice ga malo

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #3 poslato: Januar 10, 2013, 04:35:20 posle podne »
uffff i ja sam imao problema sa trenom acetat sterox lab...mesao sam ga sa test prop. svaki 2 dan aplikacija. Prve  nedelje sam mislio da cu da riknem od bolova. Nisam mogao da spavam na ledjima niti da sedim dugo koliko su to bili jaki bolovi. 1-2 nedelju kao da sam imao i blagu temperaturu a oko 3 nedelje su se pojavile teniske loptice na gluteusima. Nisam imao gde da ubodem kolike su to bile dzombe pa sam presao na noge.Isti bolovi samo bez kugli kao na gluteusu, malo su bile ne ravne i cudne. uzimao sam nedelju dana raptenduo po 2 tablete sto je malo ublazilo bol ali posle 7 dana sam prestao sa raptenom. Od prilike do 5 nedelje bolovi su se proredili nekad je boleo nekad ne, kugle na bulji su se smanjile dosta i vratio sam se na gluteus i opet kugle...onda sam probao kombinaciju glut-qvad.Leva strana glut,desna strana, leva noga,desna noga i dok dodjem opet do levog gluteusa skoro pa nema kugle :) od 5 do 8 nedelje nisam imao nikakve bolove....sto se tice kaslja ja jedva da sam ga osetio..par puta nesto malo 15-20 sec zagolica grlo i to je to.
Naprimer ortak nije imao nista ali je ima strasan kasalj skoro pa je bacio peglu...izgleda da je to sa trenom normalno..ako se to moze tako nazvati ???

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #4 poslato: Januar 10, 2013, 05:01:39 posle podne »
uffff i ja sam imao problema sa trenom acetat sterox lab...mesao sam ga sa test prop. svaki 2 dan aplikacija. Prve  nedelje sam mislio da cu da riknem od bolova. Nisam mogao da spavam na ledjima niti da sedim dugo koliko su to bili jaki bolovi. 1-2 nedelju kao da sam imao i blagu temperaturu a oko 3 nedelje su se pojavile teniske loptice na gluteusima. Nisam imao gde da ubodem kolike su to bile dzombe pa sam presao na noge.Isti bolovi samo bez kugli kao na gluteusu, malo su bile ne ravne i cudne. uzimao sam nedelju dana raptenduo po 2 tablete sto je malo ublazilo bol ali posle 7 dana sam prestao sa raptenom. Od prilike do 5 nedelje bolovi su se proredili nekad je boleo nekad ne, kugle na bulji su se smanjile dosta i vratio sam se na gluteus i opet kugle...onda sam probao kombinaciju glut-qvad.Leva strana glut,desna strana, leva noga,desna noga i dok dodjem opet do levog gluteusa skoro pa nema kugle :) od 5 do 8 nedelje nisam imao nikakve bolove....sto se tice kaslja ja jedva da sam ga osetio..par puta nesto malo 15-20 sec zagolica grlo i to je to.
Naprimer ortak nije imao nista ali je ima strasan kasalj skoro pa je bacio peglu...izgleda da je to sa trenom normalno..ako se to moze tako nazvati ???

Cuo sam horor price za sterox, ali za tolike kugle nakon injekcija iskreno nisam... ne znam ... izgleda da si PREOSETLJIV na benzil alkohol, etil oleat ili koji solvent koji ulazi u sastav svh uljanih roida...ili ti ne odgovara ulje koje sterox koristi, postoji nekoliko mogucih problema a mozda ti je i problem bio TEST PROP, jer kazes da si ga mesao u isti spric?

Kasalj je individualan, neko ga oseti, neko ne, on najvise ima veze sa oksidacijom trenbolona, odnosno koliko dugo se greje acetat dok se ne rastvori u ulju. Ako se pregreje,imace tamniju boju i postoji veca sansa da ce doci do kaslja, a i potentnost trenbolona se smanjuje na ovaj nacin, jer je on specifican i dosta osetljiv na visoke temperature.

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #5 poslato: Januar 10, 2013, 06:03:53 posle podne »
uffff i ja sam imao problema sa trenom acetat sterox lab...mesao sam ga sa test prop. svaki 2 dan aplikacija. Prve  nedelje sam mislio da cu da riknem od bolova. Nisam mogao da spavam na ledjima niti da sedim dugo koliko su to bili jaki bolovi. 1-2 nedelju kao da sam imao i blagu temperaturu a oko 3 nedelje su se pojavile teniske loptice na gluteusima. Nisam imao gde da ubodem kolike su to bile dzombe pa sam presao na noge.Isti bolovi samo bez kugli kao na gluteusu, malo su bile ne ravne i cudne. uzimao sam nedelju dana raptenduo po 2 tablete sto je malo ublazilo bol ali posle 7 dana sam prestao sa raptenom. Od prilike do 5 nedelje bolovi su se proredili nekad je boleo nekad ne, kugle na bulji su se smanjile dosta i vratio sam se na gluteus i opet kugle...onda sam probao kombinaciju glut-qvad.Leva strana glut,desna strana, leva noga,desna noga i dok dodjem opet do levog gluteusa skoro pa nema kugle :) od 5 do 8 nedelje nisam imao nikakve bolove....sto se tice kaslja ja jedva da sam ga osetio..par puta nesto malo 15-20 sec zagolica grlo i to je to.
Naprimer ortak nije imao nista ali je ima strasan kasalj skoro pa je bacio peglu...izgleda da je to sa trenom normalno..ako se to moze tako nazvati ???

Cuo sam horor price za sterox, ali za tolike kugle nakon injekcija iskreno nisam... ne znam ... izgleda da si PREOSETLJIV na benzil alkohol, etil oleat ili koji solvent koji ulazi u sastav svh uljanih roida...ili ti ne odgovara ulje koje sterox koristi, postoji nekoliko mogucih problema a mozda ti je i problem bio TEST PROP, jer kazes da si ga mesao u isti spric?

Kasalj je individualan, neko ga oseti, neko ne, on najvise ima veze sa oksidacijom trenbolona, odnosno koliko dugo se greje acetat dok se ne rastvori u ulju. Ako se pregreje,imace tamniju boju i postoji veca sansa da ce doci do kaslja, a i potentnost trenbolona se smanjuje na ovaj nacin, jer je on specifican i dosta osetljiv na visoke temperature.

e jeste prop je bio u istom spricu sa trenom....nemam pojma evo 2 momka poceli istu kuru isti problemi + ovaj jedan ima gadan kasalj...meni je ova kombinacija odradila posao koji sam hteo...posto nisam profi, rekreativac sam (u teretani 6 god) videcu da li cu da ponavljam kuru pred leto zbog ovih problema...mozda promenim firmu

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #6 poslato: Januar 10, 2013, 06:07:44 posle podne »
Probas odvojeno, pa vidis gde ne valja.

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #7 poslato: Januar 10, 2013, 08:43:35 posle podne »
uffff i ja sam imao problema sa trenom acetat sterox lab...mesao sam ga sa test prop. svaki 2 dan aplikacija. Prve  nedelje sam mislio da cu da riknem od bolova. Nisam mogao da spavam na ledjima niti da sedim dugo koliko su to bili jaki bolovi. 1-2 nedelju kao da sam imao i blagu temperaturu a oko 3 nedelje su se pojavile teniske loptice na gluteusima. Nisam imao gde da ubodem kolike su to bile dzombe pa sam presao na noge.Isti bolovi samo bez kugli kao na gluteusu, malo su bile ne ravne i cudne. uzimao sam nedelju dana raptenduo po 2 tablete sto je malo ublazilo bol ali posle 7 dana sam prestao sa raptenom. Od prilike do 5 nedelje bolovi su se proredili nekad je boleo nekad ne, kugle na bulji su se smanjile dosta i vratio sam se na gluteus i opet kugle...onda sam probao kombinaciju glut-qvad.Leva strana glut,desna strana, leva noga,desna noga i dok dodjem opet do levog gluteusa skoro pa nema kugle :) od 5 do 8 nedelje nisam imao nikakve bolove....sto se tice kaslja ja jedva da sam ga osetio..par puta nesto malo 15-20 sec zagolica grlo i to je to.
Naprimer ortak nije imao nista ali je ima strasan kasalj skoro pa je bacio peglu...izgleda da je to sa trenom normalno..ako se to moze tako nazvati ???
Ako ni spadnu otoci moraces ici da ti kiretiraju te abcese, temperatura ti je zbog toga.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #8 poslato: Januar 10, 2013, 08:55:42 posle podne »
Jedno je otok drugo je abces. Temperaturu je imao od BA da je imao od abcesa bila bi preko 40.
Slazem se sa Rokijem 99,9% problem je u propionatu
Samo mi jedno nije jasno. Kroz toliki pakao si prolazio i nisi hteo da prekines 8 ned??

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #9 poslato: Januar 12, 2013, 07:55:12 posle podne »
Najbolje da proba posebno propi a posebno tren pa ce videti sta ga zeza. Ili je preosetljiv na benzil alk ili se pogodila takva ampula. Ja sam od jedne hteo da riknem koliko boli kao da si ubacio usijano gvozdje i tako 3 dana. I to je bio problem samo od jedne ampule, sa ostalim je bilo sve ok. Tako mora da proveri tacno u cemu je problem. Poz

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #10 poslato: Januar 14, 2013, 10:17:09 posle podne »
Jedno je otok drugo je abces. Temperaturu je imao od BA da je imao od abcesa bila bi preko 40.
Slazem se sa Rokijem 99,9% problem je u propionatu
Samo mi jedno nije jasno. Kroz toliki pakao si prolazio i nisi hteo da prekines 8 ned??

jaki bolovi su bili do 4 nedelje, posle sporadično i oko 5 nedelje nije ih bilo..samo kugle koje su se smanjivale, to je razlog zbog koga sam nastavio i neverovatni za mene rezultati...bio sam krupan i prekriven salom sa 100 kg posle trena sam iscrtan i imam 97...iskreno plašio sam se abcesa kada sam provalio temperaturu, koristio sam i hepatrombin mada slaba vajda bila od njega...na trenutke mi bilo baš frka do 4 nedelje i svaki put kad izvučem krv smorim se psujem špric i tren i steroide:)
Ne znam da li ću da ponavljam ovu kuru...jel ima neko neki savet za neke druge steroide?Odradio bi još jednu kuru čisto da dovršim "posao" ;)  Da li mozda i količina može da izazove ove nuspojave, pored ostalih stvari koje ste pomenuli? Rokao sam 50/50, 100/100, 150/150, 150/200 ,tren pa isto ovako unazad ako se dobro sećam...mogu da pogrešim.
Pošto sam ja laik jel može neko da objasni sta je to BA?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #11 poslato: Januar 14, 2013, 10:29:07 posle podne »
BA-benzil alkohol.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #12 poslato: Januar 14, 2013, 11:37:44 posle podne »
Da li mozda imas slike pre i posle?
Men sana in corpore sano !

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #13 poslato: Januar 15, 2013, 01:42:42 pre podne »
Jedno je otok drugo je abces. Temperaturu je imao od BA da je imao od abcesa bila bi preko 40.
Slazem se sa Rokijem 99,9% problem je u propionatu
Samo mi jedno nije jasno. Kroz toliki pakao si prolazio i nisi hteo da prekines 8 ned??
jaki bolovi su bili do 4 nedelje, posle sporadično i oko 5 nedelje nije ih bilo..samo kugle koje su se smanjivale, to je razlog zbog koga sam nastavio i neverovatni za mene rezultati...bio sam krupan i prekriven salom sa 100 kg posle trena sam iscrtan i imam 97...iskreno plašio sam se abcesa kada sam provalio temperaturu, koristio sam i hepatrombin mada slaba vajda bila od njega...na trenutke mi bilo baš frka do 4 nedelje i svaki put kad izvučem krv smorim se psujem špric i tren i steroide:)
Ne znam da li ću da ponavljam ovu kuru...jel ima neko neki savet za neke druge steroide?Odradio bi još jednu kuru čisto da dovršim "posao" ;)  Da li mozda i količina može da izazove ove nuspojave, pored ostalih stvari koje ste pomenuli? Rokao sam 50/50, 100/100, 150/150, 150/200 ,tren pa isto ovako unazad ako se dobro sećam...mogu da pogrešim.
Pošto sam ja laik jel može neko da objasni sta je to BA?

Javi kako si se oporavio od ovoga
Mozes da pobas drugi brend mada mislim da ces imati probleme
Takodje mislim da bi isti posao uradio sa galnikom i trenom samo sto nebi imao bolove i morao bi malo duze da vozis test
pozz

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Reakcija nakon apliciranja trena
« Odgovor #14 poslato: Januar 15, 2013, 05:33:06 posle podne »
Jedno je otok drugo je abces. Temperaturu je imao od BA da je imao od abcesa bila bi preko 40.
Slazem se sa Rokijem 99,9% problem je u propionatu
Samo mi jedno nije jasno. Kroz toliki pakao si prolazio i nisi hteo da prekines 8 ned??
jaki bolovi su bili do 4 nedelje, posle sporadično i oko 5 nedelje nije ih bilo..samo kugle koje su se smanjivale, to je razlog zbog koga sam nastavio i neverovatni za mene rezultati...bio sam krupan i prekriven salom sa 100 kg posle trena sam iscrtan i imam 97...iskreno plašio sam se abcesa kada sam provalio temperaturu, koristio sam i hepatrombin mada slaba vajda bila od njega...na trenutke mi bilo baš frka do 4 nedelje i svaki put kad izvučem krv smorim se psujem špric i tren i steroide:)
Ne znam da li ću da ponavljam ovu kuru...jel ima neko neki savet za neke druge steroide?Odradio bi još jednu kuru čisto da dovršim "posao" ;)  Da li mozda i količina može da izazove ove nuspojave, pored ostalih stvari koje ste pomenuli? Rokao sam 50/50, 100/100, 150/150, 150/200 ,tren pa isto ovako unazad ako se dobro sećam...mogu da pogrešim.
Pošto sam ja laik jel može neko da objasni sta je to BA?

Javi kako si se oporavio od ovoga
Mozes da pobas drugi brend mada mislim da ces imati probleme
Takodje mislim da bi isti posao uradio sa galnikom i trenom samo sto nebi imao bolove i morao bi malo duze da vozis test
pozz

Šibao sam se od septembra do novembra prošlo sve posle 2 nedelje od kad sam prestao ,prošo sam i pct ni to nije bilo baš slatko bilo ali lakše...malo mix depra-slab trening i špageta u gaćama ali sve to je prošlo tako da sam sada sam uglavnom cool, kažem uglavnom zato što me i dalje ponekad spuca depra ali retko...probaću mozda galeniku ili ako budem mogao da nabavim anadriol mislim da se zove...test oral piše na više sajtova da nema neka štetna dejstva...mada i na tarabi piše p.... pa se jedan zajebao ;)
pozz