Septembar 28, 2024, 09:26:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana  (Pročitano 5448 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ishrana
« Odgovor #15 poslato: Decembar 26, 2012, 03:57:01 posle podne »
Ako znas onda ne vidim sta te interesuje. Al' dobro, kad ponovo zahladni snimicu nesto pa cu postaviti. Nije nikakav problem. I jos jednom da napomenem, ne dokazujem ja da je ovo bolje od teretane itd.. Bio bih lud kad bih radio tako nesto. Jednostavno ko sta voli to i radi. Na kraju krajeva najbolje je kombinovati.
ma nisam ni mislio da si ti rekao da je to bolje od teretane
a i da si rekao,svako ima pravo na svoje misljene
a to dali je ispravno ili ne to onda dokaze i pokaze onaj ko zna ili pokaze vreme
na yt sam ja video da na tarabi pise da je perica jebao maricu-ali nije
tako da mene yt ne intersuje bas mnogo tj 80% kada je u pitanju ova materija je glupost..(pogledaj samo onoga sto je odl shcol ili kako sebe vec naziva) itd...covek nema veze sa mozogom ali ima 100 000 prelgeda na yt
tako da to sto je neki baja izasao zagrejan negde na neku ulicu i snimio par vratlomija pa se onda neko nalozio na to pa radi tako itd itd
lici mi na onu pricu o teletabisima kada su bili zabranjeni jer su deca poceli da skacu u sahte od kanalizacije posle gledanja tog crtanog jer su i ovi skakali u neke rupe itd itd itd

Van mreže rajcho

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Ishrana
« Odgovor #16 poslato: Decembar 26, 2012, 04:06:33 posle podne »
Slazem se, to je lepo receno.
U pravu si, napravio sam gresku, vezano za yt i te klipove to je stvarno glupost.. I da, taj Nixa sto si ga pomenuo, slazem se sa tobom, klasicne gluposti, zao mi je kad vidim da nesto tako ima toliko pregleda, a tek kad vidim kakvi su komentari, "strucni saveti" itd.. A sto se tice vezbanja, razumem te, to izgleda tako, tek na internetu. Sve u svemu nista lose nije ni preci u teretanu dok je zima itd.. Al' ne mogu finansije bas sve da dozvole, jednostavno je tako. :) Uglavnom pomenuo sam vec da cu se potruditi da snimim klip, pa cu postovati vec.
Pozdrav.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ishrana
« Odgovor #17 poslato: Decembar 26, 2012, 07:51:26 posle podne »
Slazem se, to je lepo receno.
U pravu si, napravio sam gresku, vezano za yt i te klipove to je stvarno glupost.. I da, taj Nixa sto si ga pomenuo, slazem se sa tobom, klasicne gluposti, zao mi je kad vidim da nesto tako ima toliko pregleda, a tek kad vidim kakvi su komentari, "strucni saveti" itd.. A sto se tice vezbanja, razumem te, to izgleda tako, tek na internetu. Sve u svemu nista lose nije ni preci u teretanu dok je zima itd.. Al' ne mogu finansije bas sve da dozvole, jednostavno je tako. :) Uglavnom pomenuo sam vec da cu se potruditi da snimim klip, pa cu postovati vec.
Pozdrav.

ma znam
kada zivimo u ovakavoj drzavi i kamo srece da tvoji starci imaju svako po soma eu platu
onda sigurno ne bi razmisljao bar kada je sport u pitanju
ali jbg..
ma samo ti nastavi da vezbas-sigurno je billje bilo sta nego da sedis i kafani!!

Van mreže rajcho

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Ishrana
« Odgovor #18 poslato: Decembar 26, 2012, 09:40:56 posle podne »
Bas tako. Prijala mi je ovakva diskusija, a tebi Pedja svaka cast, samo nastavi ovako! :)

Pozdrav.

Van mreže rajcho

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Ishrana
« Odgovor #19 poslato: Jun 26, 2013, 11:40:30 pre podne »
Ovako, sta mislite o ovome. Uzeo bih amino whey i all in one protein, al' sad ozbiljno. Nikako finansije da dozvole, ipak je hrana na prvom mestu!
Jelovnik bi izgledao otprilike ovako..
1: Jedna merica all in one, mozda i vise sa 100g ovsenih.
2: 5-6 jaja sa 100g pirinca, ili 200-300g krompira
3: Trening
4: Merica i po whey-a sa 20-30g dekstroze, tako valjda ide.
5:200g piletine sa 150g pirinca
6: istoo..
7: 200g svinjskog vrata..
8: Jedna merica, mozda jedna i po sa sakom badema, ili kikirikija..

To bi bilo to. E sad, mozda je bolje da izbacim ova jaja, i da ih rotiram sa proteinom.. Npr jedan dan protein i ovsene pa trening, a drugi jaja i ovsene pa trening. Zanima me vase misljenje.
I da, znam da ce biti negativnih komentara za svinjski vrat. Jednostavno junetinu ne mogu, previse je zilava, bar za mene. Ovako mi odgovara.
Hvala na pomoci!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ishrana
« Odgovor #20 poslato: Jun 26, 2013, 12:28:10 posle podne »
sve je super
ali zista ovaj svnjiski vrat nema mesta
mnogo masnoca i mnogo kalr a jako malo b
ubaci tu bilo sta drugo

Van mreže rajcho

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Ishrana
« Odgovor #21 poslato: Jun 26, 2013, 12:31:01 posle podne »
Ok, naci cu neku zamenu.
Hvala na odgovoru. I da, da li da uradim ovo sa rotacijom za jaja i protein, ili da ostavim i jedno i drugo?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ishrana
« Odgovor #22 poslato: Jun 26, 2013, 12:48:27 posle podne »
Ok, naci cu neku zamenu.
Hvala na odgovoru. I da, da li da uradim ovo sa rotacijom za jaja i protein, ili da ostavim i jedno i drugo?

ma moze sto sarenije to bolje za tebe da se telo ne navikava
alo ti naravno ne predstavlja problem

Van mreže rajcho

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Ishrana
« Odgovor #23 poslato: Jun 26, 2013, 12:51:53 posle podne »
Super, hvala!