Septembar 19, 2024, 11:57:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatin monohidrat ili?  (Pročitano 21604 puta)

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #15 poslato: Decembar 28, 2012, 09:45:02 posle podne »
Jel ti ocekujes da ti kreatin da neke stvari koje ne mogu ni AAS ? Da neces mozda i da letis posle toga?
ne naravno ali uvjek kazu treba kombinovati whey i kreatin za dobre rezultate a posto nemam novca za whey ,moze li sa visokoproteinskom ishranom i kreatin,dodje li to na isto?
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Lepi_Ivan

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #16 poslato: Decembar 29, 2012, 01:54:16 pre podne »
E ovako slikovito cu ti objasniti tvoj problem.Podsecas me na malo dete, "ocu kakim necu kakim".Ja mislim da je pametnom coveku sasvim dovoljno jednom do dva puta reci neku stvar. Znaci ako nemas za whey,nemoj kreatin kupi bolje neki OMEGA3,multi vitamin,multi mineral. A kasnije kada sakupis, ili sve jedno ako ti docnije budu dozvoljavale finansije whey+dex. I ne vidim cemu toliko mudrovanja oko gluposti ?

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #17 poslato: Decembar 29, 2012, 02:44:00 pre podne »
treba kombinovati whey i kreatin za dobre rezultate a posto nemam novca za whey ,moze li sa visokoproteinskom ishranom i kreatin,

A koje su to namirnice koje ce ispratiti tvoj dnevni proteinski unos a da na mesecnom nivou ispadnu jeftinije od whey-a...??



                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #18 poslato: Decembar 29, 2012, 12:22:31 posle podne »
batali ovaj  sport,treniraj nesto drugo
pa treniram fudbal......treba da idem 23 januara na probu u fk rad pa ocu malo da se uradim :)
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #19 poslato: Decembar 29, 2012, 12:23:59 posle podne »
treba kombinovati whey i kreatin za dobre rezultate a posto nemam novca za whey ,moze li sa visokoproteinskom ishranom i kreatin,

A koje su to namirnice koje ce ispratiti tvoj dnevni proteinski unos a da na mesecnom nivou ispadnu jeftinije od whey-a...??


pa ne kazem ja,zato sluzi whey.....da bi lakse unio protein ,pa nzm dal je jeftinije ali lakse mi kupit tunjevinu,ovsene,meso itd..
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #20 poslato: Decembar 29, 2012, 12:37:42 posle podne »
Moram da te razocaram, ali zajebao si se. U fk Rad je zabranjena upotreba obicnog kreatina (monohidrata), da si uzeo kre-alkalyin mozda bi i imao neke sanse, ovako nemas gotovo nikakve  :'(

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #21 poslato: Decembar 29, 2012, 12:45:35 posle podne »
I posle kazu fudbaleri nisu pametni.
Whey ti je jeftin, izadje merica  amino hidra manje od 60 dinara jedino sto treba odjednom da das 60 evra jbga.
Javi sta si uradio na probi obavezno, sve najbolje, samo oprezno sa Stojicem da ne bi ti njemu na kraju placao da  igras.
Men sana in corpore sano !

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #22 poslato: Decembar 29, 2012, 12:49:01 posle podne »
@mica86
Jel se ti salis ili ozbiljno? Ovo te pitam jel stvarno verujem da postoje klubovi koji i dan danas brane upotrebu sportskih suplemenata. Meni je pre neki dan jedna rukometasica rekla da kod nje kao moze da se koristi whey ili kreatin ali na svajih 6 meseci je neophodno prekontolisati jetru i krvnu sliku, kao whey moze da steti jetri, kad nisam pao u nesvest.

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #23 poslato: Decembar 29, 2012, 12:55:29 posle podne »
....kad ce ovoj temi da se promeni ime u "kreatin monohidrat - vecita misterija"  :D

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #24 poslato: Decembar 29, 2012, 12:55:52 posle podne »
@mica86
Jel se ti salis ili ozbiljno? Ovo te pitam jel stvarno verujem da postoje klubovi koji i dan danas brane upotrebu sportskih suplemenata. Meni je pre neki dan jedna rukometasica rekla da kod nje kao moze da se koristi whey ili kreatin ali na svajih 6 meseci je neophodno prekontolisati jetru i krvnu sliku, kao whey moze da steti jetri, kad nisam pao u nesvest.
Salim se, naravno ;)
Napravio decko citavu pometnju oko kreatina. On je jedinstven slucaj, sve sto je napisano na forumu o kreatinu za njega ne vazi.
A sto se tice drugarice i rukometa, znas i sam kakvi strucnjaci rade sa njima, mada nisu ni oni krivi tako su ih ucili u skoli.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #25 poslato: Decembar 29, 2012, 12:58:53 posle podne »
batali ovaj  sport,treniraj nesto drugo
pa treniram fudbal......treba da idem 23 januara na probu u fk rad pa ocu malo da se uradim :)


kako ovaj lik troluje, ovo je neverovatno.... svaki dan iskopava neku novu temu o kreatinu, sad hoće da se uradi do 23. januara... jednostavno, ignorisati ovakve trolove...

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #26 poslato: Decembar 29, 2012, 01:02:06 posle podne »
Moram da te razocaram, ali zajebao si se. U fk Rad je zabranjena upotreba obicnog kreatina (monohidrata), da si uzeo kre-alkalyin mozda bi i imao neke sanse, ovako nemas gotovo nikakve  :'(
  jao prepade me :(
I posle kazu fudbaleri nisu pametni.
Whey ti je jeftin, izadje merica  amino hidra manje od 60 dinara jedino sto treba odjednom da das 60 evra jbga.
Javi sta si uradio na probi obavezno, sve najbolje, samo oprezno sa Stojicem da ne bi ti njemu na kraju placao da  igras.
hvala ti puno :) ,nadam se da cu zadovoljiti .igrao sam u buducnosti do sad....
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #27 poslato: Decembar 29, 2012, 01:30:58 posle podne »
treba kombinovati whey i kreatin za dobre rezultate a posto nemam novca za whey ,moze li sa visokoproteinskom ishranom i kreatin,

A koje su to namirnice koje ce ispratiti tvoj dnevni proteinski unos a da na mesecnom nivou ispadnu jeftinije od whey-a...??


pa ne kazem ja,zato sluzi whey.....da bi lakse unio protein ,pa nzm dal je jeftinije ali lakse mi kupit tunjevinu,ovsene,meso itd..

Kako bilo ko da ti pomogne kad ti ne znas da li je jeftinije meso ili whey....
To je lenjost,nista te ne zanima,neces da se potrudis a sve bi da ti ljudi serviraju....


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #28 poslato: Decembar 29, 2012, 01:36:55 posle podne »
Citat
To je lenjost,nista te ne zanima,neces da se potrudis a sve bi da ti ljudi serviraju....
x2

To spada u jednostavnu matematiku...

Van mreže Aleksandar_Brčić

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #29 poslato: Decembar 29, 2012, 01:40:32 posle podne »
Izgleda da ti ne shvatas svrhu ovog foruma, a to je razmenjivanje iskustava i ucenje nekih stvari vezanih za bodybuilding,powerlifting...Sve sto tebe zanima ima vec negde na forumu,otvaras teme bez potrebe ,vredjas clanove,jednom recju nepostovanje.I sad razmisli dal' ljudi trebaju da ti daju odgovore.Jos jednom ,ovo nije facebook!!!Svako ko ima neko pitanje vezano za tematiku dobice odgovor,cak i ako vec ima odgovor negde,al' ako je neko uporan i ceka da mu se servira sve na tanjir,to nije u redu!