Jun 29, 2024, 03:10:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: 5 NAJGORIH VEZBI ZA ABDOMEN!  (Pročitano 10361 puta)

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: 5 NAJGORIH VEZBI ZA ABDOMEN!
« Odgovor #15 poslato: Decembar 03, 2012, 04:00:28 posle podne »
To sto si glup i da covek kaze nije toliko do tebe, ali to sto si plus i nevaspitan je ubitacna kombinacija. Razmisli koliko saveta si dobio ovde,probaj da analiziras sta procitas pa ces mozda nesto zaista smisleno napisati.   

Kajem se, oprosti mi gresio sam :(
Poslusao sam tvoj savet u vezi mosta, mene samo zanima dal je bitna visina mosta ili moze po izboru?
A trbusnjake nikad nisam ni radio a nisam ni pratio nesto o tome ovde jedino sto sam primetio jeste da je vazna ishrana za njih, vidim ovde tih 5 vezbi koje su navodno lose iako ih svako radi ocigledno svi grese i sigurno ih je svako ovde i radio.
Ali ja ne vidim da je ovde nista napisano za tu vrstu trbusnjaka kad se noge polako podizu gore i spustaju, mene to najvise pogadjalo kad sam pre par godina radio pa zato i pitam sad dal mogu oni da se rade tj da nisu i oni losi ?

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: 5 NAJGORIH VEZBI ZA ABDOMEN!
« Odgovor #16 poslato: Decembar 03, 2012, 04:24:56 posle podne »
prvo kazes da nikada nisi radio trbusne

pa onda kazes da si ih pre par godina radio

pa radi ih ako bas nikako ne mozes bez njih,i da sjajno si primjetio da je ishrana uvijek numero uno

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: 5 NAJGORIH VEZBI ZA ABDOMEN!
« Odgovor #17 poslato: Decembar 03, 2012, 04:32:22 posle podne »
Da rekao sam da ih nikad nisam radio racunajuci vreme od kako sam krenuo u teretanu, oduvek me mrzelo da radim to a to je znaci zadnje 2 god od kako sam u teretani, trbusnjake sam radio kao klinac u osnovnoj i malo dok sam trenirao kik boks cisto na treningu zbog trenera al to je kako kad.
E sad moze li neko meni onda da objasni kako moj brat koji je mrsav i na stomaku nema uopste sala (mozda ima al to je neprimetno) i zasto sad on nema trbusnjake sto mu se ne ocrtavaju ? On ne trenira nista vec je prirodno mrsav

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: 5 NAJGORIH VEZBI ZA ABDOMEN!
« Odgovor #18 poslato: Decembar 03, 2012, 04:40:23 posle podne »
mozda jednostavno ima malko losije predispozicije,ali opet ne mora biti

ali meni nije jasno kako se netko moze zamarati oko toliko nevazne stvari, ja se borim mjesecima i mjesecima da popravim ramena,pa i noge,ne vidim razlog za ovoliko teoretiziranje

ok da si recimo takmicar,pa tezis nekom skladu svih misica podjednako,ali kao rekreativac stvarno nema potrebe.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: 5 NAJGORIH VEZBI ZA ABDOMEN!
« Odgovor #19 poslato: Decembar 03, 2012, 04:42:04 posle podne »
Brat ti ima "plitke" trbusnjake, ima ljudi koji imaju vidljive trbusnjake i na 20 B...

Ja cu isto kao i Naturalni morati vise raditi trbusnjake ako hocu da ih "pronosam" na ljeto, jako su "plitki"...

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: 5 NAJGORIH VEZBI ZA ABDOMEN!
« Odgovor #20 poslato: Decembar 03, 2012, 04:50:54 posle podne »
Brat ti ima "plitke" trbusnjake, ima ljudi koji imaju vidljive trbusnjake i na 20 B...

Ja cu isto kao i Naturalni morati vise raditi trbusnjake ako hocu da ih "pronosam" na ljeto, jako su "plitki"...

E pa to mene zanima koje vezbe treba raditi za trbusnjake? :D
Nisam ja zaludjen trbusnjacima ali rekoh sto da ne pokusam da nabacim malo i tu misica nekako mi nije to to da uradim grudi a stomak ne...

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: 5 NAJGORIH VEZBI ZA ABDOMEN!
« Odgovor #21 poslato: Decembar 03, 2012, 05:12:48 posle podne »
ti stvarno ili trollujes ili jednostavno ne zelis prihvatiti istinu...

koliki ti je bf trenutno ? imas kakvu sliku da nam das ?

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: 5 NAJGORIH VEZBI ZA ABDOMEN!
« Odgovor #22 poslato: Decembar 03, 2012, 05:16:51 posle podne »
Nemam

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: 5 NAJGORIH VEZBI ZA ABDOMEN!
« Odgovor #23 poslato: Decembar 03, 2012, 05:26:21 posle podne »
ok.