Septembar 16, 2024, 10:03:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC  (Pročitano 48941 puta)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 30, 2006, 12:24:44 posle podne »
Poluteška je po meni uvek najaca kategorija na svetskim i evropskim prvenstvima...takmičari su tu i krupni i ekstra spremni...mnogo jači od teške i superteške...
Evo i 2 iz superteške(na prvoj,prvi sa desna je Dimitrov,balkanski šampion iz Čačka)

Koja ginekomastija...

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 30, 2006, 12:25:10 posle podne »
pa to je to, nasi su i mogli samo da odu i daodgledaju takmicenje, daleko smo mi jos ali i blzu, zasto Igor nije isao, zna li ko?
 :x
Pa sta ce tamo???/

Van mreže georgije

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
  • al ga opravi svaka mu cast
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 30, 2006, 04:11:25 posle podne »
neznam zasto ali Ilic je po meni bolje gradjen od ijednog ovoga sa slike u body clasiku, ovi nelice ninasta

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 30, 2006, 05:29:54 posle podne »
Igor nije isao zbog doping testova...

Ilic nije bolji od ovih na sceni pa da je ne znam sta...
Ajde navedi jednu pozu u kojoj je bolji...

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 30, 2006, 11:47:26 posle podne »
Ma ne radi se o tome da li je Ilić bolji u nekoj pozi ili ne nego je pitanje standarda-šta je za sudije fitness look?Po meni je Ilić za bodibilding ali pošto je svestan da tu nema šta da traži...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 31, 2006, 06:23:56 pre podne »
evo da i ja dam neki mali kometar na brzinu posto vidim da je koludzija rekao sve bukvalno umesto mene ali pojedincima moram da odgiovrim tako da idemo ovako...

KONKURENCIJA JE BILA I VISE NEGO PAKAO U SVKOJ KATEGORIJI......

300 takmicara iz 69 zemlja....to neki ovde ne mogu ni da zamisle na fudbalkism utkamicama da ima gledaoca...

dalje...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 31, 2006, 06:37:27 pre podne »
pa to je to, nasi su i mogli samo da odu i daodgledaju takmicenje, daleko smo mi jos ali i blzu, zasto Igor nije isao, zna li ko?
 :x
..................zasto lupas ovakve BUDALSTINE jel se vidi sa 2000 metara da nemas veze blage o nicemu...a sada cu da ti iobajsnim i zasto..

poenta naravno nije...VAZNO JE UCESTOVAVATI...

ja tamo nisam isao a ni niko od nas da bi ucestovavao vec da bi se takmicili..

ja sam uzeo 15 mesto!!!!

za tvoj INFRO I ZA INFO SVIH ONIH KOI SU TAKVI KAO TI....

to je uspeh za nas body b...iz tog razloga sto NIKO NIKADA NIJE USAO MEDJU 15 TAKMICARA NA SVETSSKIM PRVENSTVIMA od FIKRETA HODZICA 1983 kada je bio 3!!!!!!!

aklo ti ovo nije jasno....zalim.......mislim..ako ti niej jasno sta ovo znaci..

dalje....

sve i jedna kategroija je bila maniplansa sa kg....mi tNE ZNAMO DA RADIMO I GUBIMO DRAGOCENO NA VRMEE..

sada znamo i sada nece ni nas varati..

svi ovi momoci su na vagi imali kg koliko treba,...ali u finalnom delu su izlazili tezi sa po 7-10 kg...tako da razlika naravno da je i vise nego ocigledna..

fantasticna spremnost takmicara......

to je neka druga prica....

imao sam priliku da se tusrima zjaedno sa tabrizzijem pa me covek zamilio da mu sapreme farbu sa ledja sa sundjerom.....

dakle.....jednom recju...COVEK NEMA KOZU NA SEBI..

milion svetlosnih godina smo iza njih..

ovo je ujedno odgovr i u vezi odlaska tj ne odlasksa zbog doping testa..kojeg bajdvej..NIJE NI BILO....

tako da..nemojmo se zaludjivati sa tim.ovo ili ono..

ovo sto je prikazano na ovom svetskom prrvestvu su VANZEMALJCI za sve i jednog od nas i nemamo sta da trazimo pored njih u nij jednom segmentu...OSIM MASE......pojedinaca naravno...

ali posto tamo sude ljudi koji bas i ne gladju neke stvari tako olako.....od te price nema niste.

jedino sto je urajdeno krivo na ovom tkamicenju i gde je odista doslo do velike sudijske grekse je teksa kategorija gde je egipacan pobedio nadmocnog ukrjainca koji je izlgeddao neverovatno......

ali zasto se to desilo...niko nezna......

sto se tice moje kategorije.....

TABRIZI.....laksi je bio od  OSLADILA za sigruno 7 kg.....OVAJ MASIVNJIJI.....ali neverovatno FORMA i pored nekih istnih nedostatkaa je donela razliku od 13 poena i pobeda ni jednog trenutka nije dolazila u pitanje..

mada je fantasticni OLADIL nosem publikom jel je to ipak domaci teren nadao sa do zadnjeg momenta pobedi....

kakva je bila kategorija i da opet naglasavam.MISCINA MASA NEMA NIKAKVE VEZE...je i ta da je overall..

ALI TABRIZI FROM QUATAR......-90kg...category!!!!


i na kraju......ja sam sreetan vise nego ikada do sada,jer sam uraido ono sto nije nikada niko i pored svega sto je bilo i sto ce biti..hodam sa uz\digntom glavom i kazem da sam..

15 na svetu!!!!!!!!

 A TI I DALJE...VEC SAM TI ZABORVIO I NICK...ZIVI U SVOM SVETU NEZNANJA I RAZMISLJAJ O TOME KAKO SI I TI SMANOM MOGAO DA IDES DA GLEDAS TO TAKMICENJE......

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 31, 2006, 08:55:47 pre podne »
 Bravo Pedja majstore za 15.mesto, nemoj sad da mi se uobrazis:) Eh jos da si dosao kod mene da odradimo ono da te bog vidi, ali prodje voz jebiga.  :? :twisted:

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 31, 2006, 09:20:27 pre podne »
bravo pedjos...sve si nas prijatno odusevio rezultatom!!!!!!!!!!!!!!
nije da nismo ocekivali dobar plasman ali ovo je ipak ravno senzaciji!!!!!
ti ne samo da si dobio svoju bitku-dobio si i nasu,sada sa ponosom mozemo da kazemo da u jednom ovako teskom i finansijski neisplativom sportu imamo nekog ko je usao u 15 najboljih na svetu!!!
uprkos svemu USPEO SI!!!!!!!
CESTITAM,ZIV NAM BIO!!!!!!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 31, 2006, 09:25:04 pre podne »
Ma ja nisam namerno hteo da komentarišem pre nego su došle slike jer sam svestan da ljudi ovde ne znaju šta je svetsko prvenstvo...izjave tipa "biće još medalja za nas" i isčuđavanja zašto Igor nije otišao jer bi ih verovatno razbio su mi bila malo smešna...ali dobro,kada su videli slike mislim da im je sve bilo jasno i nadam se da su shvatili da vrhunac bodibildinga nije ono što je bilo u Novom Sadu...
Sve u svemu,sve čestitke Pedja i dobro nam došao nazad!!!! :D
p.s. voleo bih ako možeš da nam objasniš šta je razlog što su ljudi kao Tabrizi i ostali tako spremni tj. jel finansijski momenat u pitanju ili nešto drugo?

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 31, 2006, 09:28:48 pre podne »
Svaka cast Pedja!!!!!
Sve cestitke i jos puno dobrih rezultata :D

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 31, 2006, 10:46:50 pre podne »
pa to je to, nasi su i mogli samo da odu i daodgledaju takmicenje, daleko smo mi jos ali i blzu, zasto Igor nije isao, zna li ko?
 :x
..................zasto lupas ovakve BUDALSTINE jel se vidi sa 2000 metara da nemas veze blage o nicemu...a sada cu da ti iobajsnim i zasto..

poenta naravno nije...VAZNO JE UCESTOVAVATI...

ja tamo nisam isao a ni niko od nas da bi ucestovavao vec da bi se takmicili..

ja sam uzeo 15 mesto!!!!

za tvoj INFRO I ZA INFO SVIH ONIH KOI SU TAKVI KAO TI....

to je uspeh za nas body b...iz tog razloga sto NIKO NIKADA NIJE USAO MEDJU 15 TAKMICARA NA SVETSSKIM PRVENSTVIMA od FIKRETA HODZICA 1983 kada je bio 3!!!!!!!

aklo ti ovo nije jasno....zalim.......mislim..ako ti niej jasno sta ovo znaci..

dalje....

sve i jedna kategroija je bila maniplansa sa kg....mi tNE ZNAMO DA RADIMO I GUBIMO DRAGOCENO NA VRMEE..

sada znamo i sada nece ni nas varati..

svi ovi momoci su na vagi imali kg koliko treba,...ali u finalnom delu su izlazili tezi sa po 7-10 kg...tako da razlika naravno da je i vise nego ocigledna..

fantasticna spremnost takmicara......

to je neka druga prica....

imao sam priliku da se tusrima zjaedno sa tabrizzijem pa me covek zamilio da mu sapreme farbu sa ledja sa sundjerom.....

dakle.....jednom recju...COVEK NEMA KOZU NA SEBI..

milion svetlosnih godina smo iza njih..

ovo je ujedno odgovr i u vezi odlaska tj ne odlasksa zbog doping testa..kojeg bajdvej..NIJE NI BILO....

tako da..nemojmo se zaludjivati sa tim.ovo ili ono..

ovo sto je prikazano na ovom svetskom prrvestvu su VANZEMALJCI za sve i jednog od nas i nemamo sta da trazimo pored njih u nij jednom segmentu...OSIM MASE......pojedinaca naravno...

ali posto tamo sude ljudi koji bas i ne gladju neke stvari tako olako.....od te price nema niste.

jedino sto je urajdeno krivo na ovom tkamicenju i gde je odista doslo do velike sudijske grekse je teksa kategorija gde je egipacan pobedio nadmocnog ukrjainca koji je izlgeddao neverovatno......

ali zasto se to desilo...niko nezna......

sto se tice moje kategorije.....

TABRIZI.....laksi je bio od  OSLADILA za sigruno 7 kg.....OVAJ MASIVNJIJI.....ali neverovatno FORMA i pored nekih istnih nedostatkaa je donela razliku od 13 poena i pobeda ni jednog trenutka nije dolazila u pitanje..

mada je fantasticni OLADIL nosem publikom jel je to ipak domaci teren nadao sa do zadnjeg momenta pobedi....

kakva je bila kategorija i da opet naglasavam.MISCINA MASA NEMA NIKAKVE VEZE...je i ta da je overall..

ALI TABRIZI FROM QUATAR......-90kg...category!!!!


i na kraju......ja sam sreetan vise nego ikada do sada,jer sam uraido ono sto nije nikada niko i pored svega sto je bilo i sto ce biti..hodam sa uz\digntom glavom i kazem da sam..

15 na svetu!!!!!!!!

 A TI I DALJE...VEC SAM TI ZABORVIO I NICK...ZIVI U SVOM SVETU NEZNANJA I RAZMISLJAJ O TOME KAKO SI I TI SMANOM MOGAO DA IDES DA GLEDAS TO TAKMICENJE......

Stari, objasnio si neke stvari kako si i obecao! Kome sada nesto nije jasno...moze komotno da se posveti uzgajanju pilica ili necemu slicnom! Pozdrav majstore!!!

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 31, 2006, 12:18:49 posle podne »
Pejd asve cestitke od srca
PS. bez potpisa:)

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 31, 2006, 01:16:35 posle podne »
Svaka cast Pedja na rezultatu, ovo je stvarno fenomenalan uspeh iako to mnogi ne shvataju...

Ovo za Igora i doping test sam spomenuo jer mi je on to licno rekao...sad koliko je bio iskren to ne znam...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: 60TH IFBB MEN'S WORLD BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS-OSTRAVA, CZECH REPUBLIC
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 31, 2006, 01:35:04 posle podne »
Dje si Pedjo covece???Ja se vec zabrinuo da ti se nije previse svidelo u Ceskoj pa si odlucio da ostanes iz nama nepoznatih razloga :twisted: :wink:

Cestitke i sa moje strane majstore
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!