Jul 02, 2024, 07:46:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: trofej Beograda 2006  (Pročitano 16585 puta)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 09, 2006, 12:59:39 posle podne »
Kakve gace ima onaj sa desne strane.... Jebote umrecu od smeha...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 09, 2006, 01:02:12 posle podne »
Tri cetvrt... :lol: :lol: :lol:

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 09, 2006, 01:41:59 posle podne »
Tri cetvrt... :lol: :lol: :lol:
Jebo te.... Pa jel ovo skrivena kamera????  :D :D :D :D

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 09, 2006, 01:46:19 posle podne »
Kakve gace ima onaj sa desne strane.... Jebote umrecu od smeha...

Kao da se usro. :(
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 09, 2006, 05:43:59 posle podne »
...t1000 što ne uslika seniore da vidimo ko je izlazio...

Memory full mi pokaze u tom trenutku,bilo mi zao da brisem stare slike...Mislim da ce ih neko objaviti,ima sta da se vidi.

"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 09, 2006, 06:13:35 posle podne »
kao i svaki put do sada dacu svoje vidjenje stvari onoga sto oni zovu " trofej beograda u body bildingu 2006"
najpre da se pozabavim nazivom takmicenja koje je bar meni sa video bima bolo oci!
zalosno je da ljudi koji su organizovali ovo takmicenje-jovo stanisic i petar celik ne znaju najosnovniju stvar o sportu koji nam prezentuju a to ja da se ovaj nas sport pise ili BODI BILDING ILI BODY BUILDING A NE NESTO IZMEDJU-TAKAV NAZIV NE POSTOJI NIGDE NA SVETU!!!!!
sad se vi koji niste bili tamo verovatno pitate-kako li je izgledalo ostalo kad ni ime sporta nisu znali da napisu-i u pravu ste sto se to pitate...
naime,citavo takmicenje je licilo na veliku farsu u kojoj su ucestvovala deca i starci(neka se niko ne uvredi),cast izuzecima koje cu kasnije da pomenem!
po sebi znam,kad god napustim salu neposredno posle takmicenja a osetim neverovatan priliv energije,motivacije,kad znam da cu sledeci trening u teretani odraditi najbolje do sada,znam da je takmicenje uspelo,da je imalo sta da se vidi,da imam cemu da stremim...
sinoc,najiskreniji da budem pitao sam se otkud ja u celoj ovoj bilderskoj prici...bio sam tuzan..nadao sam se,pre 10-ak godina kada sam sa celom pricom pocinjao i kada sam polako kapirao sta se sve u nasem voljenom sportu desava,da ce jednog dana stvari doci na svoje mesto,da ce ovo jednog dana biti spektakl za pamcenje,da ce biti prestiz doci i pogledati body bilding(kakao ovi vole da napisu) takmicenje....kakav sam samo optimista bio....ali necu da vas davim vise svojom pricom...nastavljamo desavanjim iz sava centra!
sala u kojoj se takmicenje odrzavalo ja neka salica sa jedva 200 mesta koja je bila 2/3 popunjena(a ja se ponadao da ce kao 1996 biti u velikoj sali...)
takmicara je bilo 17 ako se ne varam +2 devojke u fitnesu i bili su podeljeni u 2 juniorske (do 21 godine) <80 i >80kg i 2 seniorske u istim tezinama kao i juniori i naravno ta jedna zenska fitness kategorija
u toj" juniorskoj" kategoriji su nastupali momci koji su 84? godista(celik nam je licno citao podatke) po do 89 godista..
da zlo bude vece,momci istog tog 84 godista ni krivi ni duzni su se nasli i u seniorskoj konkurenciji( da se razumemo svi u seniorima i treba da budu ali ne moze dva tamo,dva ovamo..)
a onda sam otkrio "misteriju"-jedan od "sudija"je vlasnik nekog kluba dizaca tegova "svarc", i na ovom takmicenju su se pojavili momci iz njegovog kluba u najvecem broju koji uglavnom nemaju veze sa bb....medju njima dvojica su bila 84 godiste..i sad ja vas nesto da pitam-sta mislite dali su ta dva momka bili u kategoriji sa decacima od 17-18 godina ili sa milanom blanusom u seniorima?....
pogodili ste,bili su sa decom i uzeli zlatne medalje a ostali njihovi vrsnjaci koji nisu imali priliku da nastupaju za taj klub svarc su ostali kratkih rukava jer su protiv sebe imali oba brata blanusa....i naravno izduvali...
jos jednom pravda pobedjuje....ali u bajkama,na trofeju beograda NE!
jedini koji cele te veceri bili su bili vredni pomena su braca blanusa
obojica su bili dobro spremni,narocito milan,mislim nikad bolji-ali samo gornji deo tela,zaista me prijatno iznenadio,medjutim noge nemaju ni jednu liniju a zadnja loza je kao kod netreniranih ljudi...ogromna disproporcija...kao da su od dva razlicita coveka spajali jednog.
u prvi mah mi se ucinilo da bi iako bez neke ogromne mase ipak mogao da pomrsi racune stankovicu i petrovicu u subotu,zbog svoje izuzetno lepe gradje,ali kada sam ga malo bolje pogledao shvataio sam da ce tesko napraviti neki jaci rezultat...steta zbog nogu,stvarno...
u kategoriji seniora <80 kg trece mesto osvojio je penzioner od 62 godine,ljudima koji prate takmicenja dobro poznat lik,sad mu zaboravih ime...nije ni vazno ime,bitna je poenta price...
bilo je najava da ce apsolutni pobednik dobiti 500 eura nagrade ali...kad je takmicenje doslo do kraja...celik je rekao da nema svrhe da se bira apsolutni jer se vecina pobednika po kategorijama vec presvukla!!!!!!!!!!!!
znaci,nema apsolutnog,nema love,prosto kao pasulj!!!!
kao gost pozer nastupio je zoran vejic,najavljen kao covek koji se vece pre toga takmicio protiv colemana i cutlera (a nisu pomenuli koji je bio po plasmanu),on se skinuo i otpozirao malo....sta da vam kazem,blanusa bi ga razvalio i sa onakvim nogama...visak sala a ne samo vode bio je vise nego primetan...znam ljude koji u vansezoni izgladaju bolje,dosta bolje nego sto se on spremio za colemana..
odmah nakon pozinga celik ga je javno intervjuisao i na svakojaka pitanja odgovarao...pricao je o IFBB ugovorima,zasto coleman nije pobedio no olympia-i.....
e da,sad se setih,u nekoj od kategorija dok su "sudije" zbrajale poene a takmicari bili na sceni celik im se obratio recima-"dok sudije rade svoj posao ajde da ne stojite samo pokazite POZU ZA LISTOVE....TAKO....AJDE SAD POKAZITE ZADNJU LOZU...DOSTA..AJDE SAD KVADRICEPS....NE TREBA VISE,DONELI SU ODLUKU..." mucni takmicari samo su se gledali i pokusavali da improvizuju celikove poze koje ne postoje...
i tako...zavrsi se i ovo...
necu vise da vas gnjavim,dobro je ako ste i dovde stigli sa citanjem,mada bilo je jos toga...
hvala na paznji
HORROR!!!
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 10, 2006, 03:45:20 posle podne »
Jedno pitanje STA JE NASPELO OVOG SKROZ DESNOG DA SE TAKMICI????????
Liberte toujours

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 10, 2006, 07:58:59 posle podne »
Izgubljena opklada verovatno
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 11, 2006, 05:11:54 posle podne »
Ja sam tek sad videla sve ovo.Pa ovo je stvarno sramota!Onog zadnjeg ko da pokupili sa ulice,u fazonu prvog na koga su naisli zamolili da se skine i da pravi budalu od sebe.
Ali zato ce u subotu sve biti mnogo bolje,jedva cekam!
Vidimo se :D

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 11, 2006, 05:13:00 posle podne »
Daj bre ljudi sto neko ne stvai slike ovo se nista ne vidi dalj neki krupniji plan :D

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 11, 2006, 05:55:45 posle podne »
Meni ovo izgleda kao jedna velika zajebancija! Dokle ce ti klovnovi kao sto je Petar Celik da unistavaju ovaj sport! Mislim da su u pitanju ozbiljni kompleksi,a sa druge strane jedna velika farsa samo da bi se kroz to takmicenje oprale pare koje su dobili na ime Saveza Beograda! Bruka i sramota...ja bih umro od sramote da sam bio u publici!!!!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 11, 2006, 06:06:44 posle podne »
Meni ovo izgleda kao jedna velika zajebancija! Dokle ce ti klovnovi kao sto je Petar Celik da unistavaju ovaj sport! Mislim da su u pitanju ozbiljni kompleksi,a sa druge strane jedna velika farsa samo da bi se kroz to takmicenje oprale pare koje su dobili na ime Saveza Beograda! Bruka i sramota...ja bih umro od sramote da sam bio u publici!!!!
BILO BI TE SRAMOTA,U TO NEMOJ DA SUMNJAS :cry: :cry:
ZALOSNO DA SE BB PROVLACI PO NOVINAMA U TOM KONTEXTU....
DZABE TRUD EXTREMA DA NAS NA SVAKOM KORAKU SA SVOJIM TIMOM PREDSTAVI U JAVNOSTI U STO BOLJEM SVETLU I SKINE SA NAS ANATEMU KOJA NAS ODUVEK PRATI KAD TO NEKO ZA NOC POSERE....
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 11, 2006, 07:11:45 posle podne »
Meni ovo izgleda kao jedna velika zajebancija! Dokle ce ti klovnovi kao sto je Petar Celik da unistavaju ovaj sport! Mislim da su u pitanju ozbiljni kompleksi,a sa druge strane jedna velika farsa samo da bi se kroz to takmicenje oprale pare koje su dobili na ime Saveza Beograda! Bruka i sramota...ja bih umro od sramote da sam bio u publici!!!!
BILO BI TE SRAMOTA,U TO NEMOJ DA SUMNJAS :cry: :cry:
ZALOSNO DA SE BB PROVLACI PO NOVINAMA U TOM KONTEXTU....
DZABE TRUD EXTREMA DA NAS NA SVAKOM KORAKU SA SVOJIM TIMOM PREDSTAVI U JAVNOSTI U STO BOLJEM SVETLU I SKINE SA NAS ANATEMU KOJA NAS ODUVEK PRATI KAD TO NEKO ZA NOC POSERE....
Ivane u potpunosti se slazem sa tobom!!!! Ti verovatno najbolje znas kako si se osecao to vece u publici!

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 11, 2006, 11:30:53 posle podne »
Evo ovako...bio sam na trofeju!
Takmicenje je potpuno raspadanje sa organizacijom...Jovo nesto pizdi kao i uvek,Celik vodi program kao da je nepismen..ma totalno bljak!
Takmicara je bilo malo i samo par njih su zasluzili pazjnu!
100% gym iz Surcina je odneo kuci jednu zlatnu medalju(Body) i jednu srebrnu koju je osvojio nas drugar Kiza!Najspremniji i najkompletniji na takmicenju su bili braca Blanusa!
Grk Hristos se izasao preterano podliven!Bio je tu dobar i Dragan koga Vejic sprema za NS-za fitnessodn klasik!

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 12, 2006, 12:32:19 pre podne »
AAAAAAAAAAAAAAAAAA......Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha.........AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....jedan od takmicara na trofeju Beograda! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa ljudi gde ide zemlja Srbijaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahaha!!!! :lol: