Septembar 27, 2024, 08:07:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Savet  (Pročitano 9984 puta)

Van mreže Royale

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Savet
« poslato: Novembar 10, 2012, 12:22:03 pre podne »
Pozdrav, imam 22 god, 187cm, kilaza varira izmedju 86-88kg i tu stojim vec pola godine... Redovno treniram po sustemu 2 dana radim 1 odmaram... Cilj mi je da prebacim 95kila i da odrzavam tu kilazu... Poceo sam da razmisljam o steroidima ali sa kim god da sam pricao o tome, niti su bili nesto strucni da mi kazu i svi su pricali razlicito... Da li neko moze da mi kaze, koje preparate da uzmem, da bih postigao moj cilj, ali zelim da mi ta kilaza i ostane, znaci zelim bar 5-6kila da mi ostane cisto...

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Savet
« Odgovor #1 poslato: Novembar 10, 2012, 01:12:35 pre podne »
Pozdrav, imam 22 god, 187cm, kilaza varira izmedju 86-88kg i tu stojim vec pola godine... Redovno treniram po sustemu 2 dana radim 1 odmaram... Cilj mi je da prebacim 95kila i da odrzavam tu kilazu... Poceo sam da razmisljam o steroidima ali sa kim god da sam pricao o tome, niti su bili nesto strucni da mi kazu i svi su pricali razlicito... Da li neko moze da mi kaze, koje preparate da uzmem, da bih postigao moj cilj, ali zelim da mi ta kilaza i ostane, znaci zelim bar 5-6kila da mi ostane cisto...
imas opciju
niko se nije naucen rodio,cak i prije ove pretrage o aas-u vrati se na osnovu pa kad ti se sve kockice sklope,kad budes sve sastavio kako i sta postavi novu temu al do tada imas puno,samo polako jer ako zuris nista...

Van mreže ark1

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Savet
« Odgovor #2 poslato: Novembar 10, 2012, 01:25:40 pre podne »
Evo ja cu da ti postavim pitanje.Znas li koliko kalorija ti je odrzavanje.Pratis li unos kalorija  u toku dana.?Da li si u suficitu sa kalorijama i koliko? Koji ti je BF? neka full body slika pa ti neko moze dati odg.
Veni Vidi Vici!

Van mreže Royale

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Savet
« Odgovor #3 poslato: Novembar 10, 2012, 01:48:51 pre podne »
Ne pratim kalorije i ne znam koji mi je BF, mislio sam da i bez toga mogu koristiti aas, ja sam u fazonu jedem sve, 400-500 grama piletine dnevno i sve sto mi padne pod ruku... Konkretno razmisljam da uzmem Trenbolone tnanthate i test propionate, pa me zanima sta mislite o tome, i ako ima neko ko ko je koristio ovo da mi kaze dal je zadovoljan rezultatima i dal je ovo ono sto ce me dovesti do cilja od nekih 93-95kg i ostaviti me tu...

Van mreže Royale

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Savet
« Odgovor #4 poslato: Novembar 10, 2012, 01:56:14 pre podne »

[/quote]
imas opciju
niko se nije naucen rodio,cak i prije ove pretrage o aas-u vrati se na osnovu pa kad ti se sve kockice sklope,kad budes sve sastavio kako i sta postavi novu temu al do tada imas puno,samo polako jer ako zuris nista...
[/quote]

ne znam ni odakle da pocnem...  :-\

Van mreže ark1

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Savet
« Odgovor #5 poslato: Novembar 10, 2012, 11:27:04 pre podne »
Ne pratim kalorije i ne znam koji mi je BF, mislio sam da i bez toga mogu koristiti aas, ja sam u fazonu jedem sve, 400-500 grama piletine dnevno i sve sto mi padne pod ruku... Konkretno razmisljam da uzmem Trenbolone tnanthate i test propionate, pa me zanima sta mislite o tome, i ako ima neko ko ko je koristio ovo da mi kaze dal je zadovoljan rezultatima i dal je ovo ono sto ce me dovesti do cilja od nekih 93-95kg i ostaviti me tu...

Sva mudrost dobijanja kg ti je da budes u suficitu u kalorijama krenes od 500kcal pa povecajes postepeno.Pri tome pazis da unos proteina ti bude 2-2,5gr po kg UH 400gr masti 50gr.Ti bi krenuo sa trenom na prvoj kuri.? A ne znas ni koliko proteina unosis u toku dana.? Znaci prvo nauci osnove citaj forum pola godine pa ces doci do nekog minumalnog znanja.Vjerovatno neces poslusat ovaj savjet  strpat ces to u dupe dobit koji kg. navuc vode i nakon kure sve ispusit i vratiti se na isto stanje.Al eto ako ti je volja ucit na svojim greskama a ne na greskama drugih slobodno to uradi.
Veni Vidi Vici!

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Savet
« Odgovor #6 poslato: Novembar 10, 2012, 07:32:40 posle podne »
Royale, s obzirom da imas 86-88kg na visinu od 187cm, a cilj ti je da prebacis 95kg to stvarno mozes bez AAS. Trening, ishrana (znaci bez toga da pojedes 400-500gr piletine i sta stignes, prelistaj podforum ishrana, pa polako) i suplementi. 88kg  na tu visinu je malo, pa stoga, moj ti je savjet odradi jednu dobru masu do proljeca pa onda definiciju i Bog da te vidi.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet
« Odgovor #7 poslato: Novembar 11, 2012, 09:28:12 pre podne »
i od kuda samo ideje za prvu kuru i odmah tren sa necim..?

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Savet
« Odgovor #8 poslato: Novembar 11, 2012, 07:58:09 posle podne »
Pa generale tren look is good look ;D

Van mreže Royale

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Savet
« Odgovor #9 poslato: Novembar 13, 2012, 11:51:40 pre podne »
i od kuda samo ideje za prvu kuru i odmah tren sa necim..?

Neki momci iz teretane koriste to i zadovoljni su rezultatima... Stvarno niko ne moze da mi preporuci koju kuru da koristim?  :o

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Savet
« Odgovor #10 poslato: Novembar 13, 2012, 12:56:59 posle podne »
niko i nece jer nisi postigao prirodni maks i samo bi se drndao bzv a da ne pominjem kakvu bi stetu mogao da napravis ako nemas pojma kao sto nemas :) mani se steroida a uhvati se dobre ishrane i suplemenata

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Savet
« Odgovor #11 poslato: Novembar 13, 2012, 01:33:53 posle podne »
@Biceps a ti si postigao prirodni maks?

Nikako tren u prvoj kuri.

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Savet
« Odgovor #12 poslato: Novembar 13, 2012, 02:41:46 posle podne »
@Biceps a ti si postigao prirodni maks?

Nikako tren u prvoj kuri.
iskreno iza sebe imam jednu kuru pa vidi :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Savet
« Odgovor #13 poslato: Novembar 13, 2012, 03:05:26 posle podne »
@Biceps a ti si postigao prirodni maks?

Nikako tren u prvoj kuri.
iskreno iza sebe imam jednu kuru pa vidi :)
Pa to te nisam pitao...

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Savet
« Odgovor #14 poslato: Novembar 13, 2012, 03:40:08 posle podne »
nemam vise vremena da tapkam u jedno mjesto,trebam na takmicenje i gotovo,nemoj da momku spamujemo temu bzv...